Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DonVirtuous
    Snad to bude v roce 2017 konkurence schopné.
    • Paulcz
      Předpokládám, že proto je ten odklad, aby bylo.. :)
  • Jo a na to, že tam budou dvě vesnice to je sakra dlouho. Jestli se stále je*ou s nějakým systémem který má být supr a supr nebude tak to je....

    Kdyby tam bylo město. Kutná Hora apod. Ale 3 vesnice, 10 prasat, a pár slepic....
    • Hra bude tak minimálně za 40 éček, tomu těch 10 čunat, 3 vesnice a pár slepic i odpovídá.. *1* Navíc Bakala je teď chudý a potřebuje peníze, kdo by jinak financoval knihovnu Václava Havla a "nezávislé" Hospodářské noviny?
      • SPis za teh 40e budou dlcka(cunici,domek navic,dlc kohout ,... *1* )
        • *15*
          DLC kohout, DLC domek pro kohouta...dokonalý.
        • *1* *1* *1*
  • Opakovaný vtip není vtipem....

    Opravdu se divím, proč píší na KS i webu studia jak tam jsou největší borci z přes hry ČR. Každý má 500 let zkušeností, všechno zná a všude byl. Jeden napsal sám scénář k Mafii a poslouchal u toho black metal a ještě se stíhal bičovat. Další vymyslel celou simulaci operace flashpoint a ještě stihl vystudovat 8x Univerzitu obrany.... (bohužel do bety hry přenesl také sekané pohyby animací u NPC).


    A ve výsledku nikdo neumí udělat realistický odhad, kdy to jako tedy vlastně asi snad bude. To je jako by to hádal nějaký amatér. Hráči mezitím zapomenou co mělo být a pak zase budou muset dělat masáž před vydáním, že to tedy konečně asi bude venku.

    Pak toho prodají 200k a bude krach, protože náklady natahovali o roky. *7* Jinde to jde a zde to nejde.
    • Robotron3
      Ono totiž odhadovat vývoj softwaru, nebo hry, který trvá v rámci let, dost dobře nejde, ať už má člověk xx škol, nebo milion zkušeností.
      • Nejde. Proto se:
        - nekritizuje (jak dela Mr. Vavra),
        - nemudruje (jak dela Mr. Vavra),
        - nevymysli se ko****ny (jak dela Mr. Vavra),
        - neslibujes nerealny hory doly (jak nedela Mr. Vavra) a
        - cutnes co muzes (jak nedela Mr. Vavra),
        - zbytek ve finale doladis (az to vymysli Mr. Vavra).
        Vse samozrejme mozne jen bez prebujeleho ega.
      • Neco mi rika, ze v teto diskusi moc nepochodis. Zdejsi diskutujici vedi o vyvoji velke hov..NIC.
  • Mart9
    Už loni, když měli termín 2016, jsem psal, že to letos nevyjde. Fakt mě vytáčí, když vývojáři nahodí termín, přitom je jasné, že to nestíhají. Kdyby radši oznámili termín a přičetli k tomu časovou rezervu. Ale to by se o té hře při každém odkladu nemluvilo... je to sviňárna.
    • To chce klid, děláš jak kdyby tenhle rok nemělo nic jinýho vyjít. Já jsem naopak docela rád, protože bych to letos stejně všechno nestíhal hrát.
      • Mart9
        To, že si to letos nezahraju, mi vadí ze všeho nejmíň. Vždyť já jsem se ještě nedostal ani k Dishonored.
    • Robotron3
      Vždy se stanovují ideální termíny, kdy něco má být, ale nikdy ten ideální stav nenastane. A když se odhaduje, kdy něco má být hotové i z pesimistického hlediska, vždycky je to spíš taková věštba, kdy se několik lidí zamyslí a vycucá si z prstu datum. Všichni pak ví, že to v tý době stejně nebude, ale nechceme přece zákazníky a sponzory naštvat hned od začátku, když je můžeme naštvat za rok, za dva :)
      • vonTossis
        Jde vidět, že ti nic neříká project management a agile. To, co jsi napsal, je takové standardní "jedna bába povídala".
        • Robotron3
          Něco mi to říká, protože pracuju v oboru.
          • vonTossis
            Tak jo. Určitě tedy víš, že když se chce, tak i v mnohem větších projektech se dá plán dodržet. Mnohdy ne úplně přesně v rámci týdnů nebo měsíce, dvou, ale pokud někdo odloží o rok, tak je to prostě abosolutně nezvládnuté plánování (nebo taky žádné).
            • To je tim, ze herni vyvojari si porad mysli, ze to je nejaka jako ze umelecka cinnost, ze mesic sem, mesic tam... Kdyby jim z kazdeho dne spozdeni nabihaly statisicove penale, tak by se jinak chovali a jinak tvorili harmonogramy. Jestli i naprosty laik je schopen na 100% urcit, ze neni realne aby dana hra byla dokoncena v prohlasovanem terminu, tak pro to neni zadna omluva. Je to proste spatne odvedena prace.
            • Mart9
              Ne, to už je schválně nezvládnuté plánování. Přece jen lepší, že v květnu vyleze najevo, že se hra odkládá a máš zdarma reklamu na webu v podobě článku. Kdyby už loni řekli 2017, žádný článek tady dnes není.
            • Robotron3
              S tim souhlasim. Ale já jsem tak dobře zvládnuté plánování, aby se nepřetahovalo, ještě za svou kariéru nezažil :) A čím je ten projekt větší (jako AAA hra), tím víc se podle mě to zodpovědně odhadnout ani moc nedá.
      • prvy idealny scenar (kompletna hra v 2015) asi obsahoval aj odkupenie Ubisoftu panom Z.B.
  • Robotron3
    Ve středověku se na Kingdom Come, tedy druhý příchod Ježíše, čekalo každou chvíli a neustále se to datum oddalovalo (a vlastně oddaluje do dneška). Tak snad to nebude i případ hry :)
    • Ale depak. Druhy prichod Krista uz mame za sebou ...... https://youtu.be/CvOemXVnCWU
  • je to jednoduše vývoj, není to vyjak se soustruhem nebo s pilou. cíle jsou vysoké, často tím pádem i vzdálené. v každém případě je v KC hodně prvků a mechanik, které nikdo před tím nezpracovával a nepodroboval vývoji. s tím bude kříž ještě dlouho. Nám hráčům se ten svět vývoje jeví jinak - jednoduše (dělaj to dlouho - jsou to kokoti, co na to nemaj). Jasně, hry jsou dnes spotřební zboží, ale probůh snad nikdo nečeká výrobní linku. Tam kde už výrobní linku máme viz CoD a ACreed, tak přesně tam každej brečí jak moc často se t ovydává a jak je to díky tomu špatný - ukvapenej vývoj. Pak je x fází mezi tím, ale furt je to boj, tak prosím držmě tomuto místnímu projektu palce. Jediné čeho se opravdu bojím je, že se jim EA - předčasný přístup zalíbil jako marketingová strategie. BTW - kolik her z EV se dokončuje a pro kolik je to výhodný model? To je přeci naprosto propastný rozdíl. Pokud to vezme Vávrův tým takto, tak budu velmi zklamán. Držím palce, aby to bylo jinak a vývoj šel rovnou, byť dlouhou cestou...
  • Naprosto jsem si to myslel, že vydání v letošním roce je nějak moc brzo a věřil jsem, že to bude buď nedodělané, nebo že se vydání posune... *5*
  • No, pěkně koni, pěkně. Nejdřív ze hry vyhodíte fakany a teď hru odložíte o rok..
  • Ten rytíř na obrázku silně navozuje dojem, že mu chybí v ruce kopí (něco jako svatý Véna) . Z toho vyplývá, že by se hra měla určitě ještě dodělat : )
  • To za předpokladu že do tý doby nezavřou Bakalu
    • Kdy v ČR někdy zavřeli nějakého gaunera? *1*
      • naposled toho co kreslil tykadla, odsoudila ho manželka nějakýho ODSSáká.
        pak eště brutálně odsoudili na rok jednoho, co ukrad 50 mega, dostal pekelnou pokutu, asi 10 mega.
        pak janouška, co sfetovanej vožralej schválně srazil ženskou, ted se jej vězenská služba snaží dostat ven, abytam nemusel bejt ani ten rok.
        pak Rátha, zeto, že si moc otvíral hubu, měl brutálních 15 milionů (třeba takovej vondra ukrad stovky mega na promopro a je absolutně v klííídečku).

        Hele, u nás je slušná země jo, tak ocamcad po camcad, tady si poradky rozvracet nedáme!
      • On žije v Švajcu a tam se nepářou s nikým a cizincema zvláště.
    • Still
      Jo, nad tím jsem taky přemýšlel... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit