Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokial to je obrazok a video z mapky Capture the Flag je to ok, ak to ma realne zobrazit vojnu tak je to fail a realizmu tam je ako v Skyrime
    • řekl bych, že si tu hodně lidí plete, co Dan myslí tou realističností
  • kubi-wan
    Tady jsou to zas samí promovaní inženýři *1*
  • smejki
    Nemyslím, že je jezdec osamělý. za kopcem má slezskou armádu v plné polní
  • Ty mrtvoly jsou taky rozmístěny tak nějak egalitiářsky. *7* *1*
    • co to znamená? :)
      • rovnostářsky.

        správně:
        http://lh6.ggpht.com/_4ruQ7t4zrFA/SdpDR7UcrxI/AAAAAAAAB84/LWF2xID8s24/perceive-random-ludolf.JPG

        špatně:
        http://lh6.ggpht.com/_4ruQ7t4zrFA/SdpDRokBvAI/AAAAAAAAB8w/rphpg7uhtrk/perceive-random-coulomb.JPG

        Drobnost, ale když už do toho všichni šijou... *15*
  • Takový blbosti a detaily jako se řeší tady se snad nikdy u žádnýho teaseru neřešili.. Tohle je oznámení a ne konečnej produkt, ta hra je prakticky pořád na začátku. Buďte rádi, že někdo takovou hru vůbec dělá.. Místo abyste byli rádi, že někdo poprví v historii zasadí děj do reálnejch míst a historie naší země, tak tu brečíte že si to kvůli tomu nekoupí v nějakej zasr*nej Americe... Typický nevděční češi (a slováci) *7*
    • Viděl jsi reakce na teaser Bannerlord??? To by jsi koukal *1* *1* *1* *1* *1*
    • A počkej, až bude v následujících trailerech záběr na hazl. Počítám, že takový kolokvium nad kulturně-historickým významem a jeho vlivem zobrazení ve videohrách 21. století, už Vávra asi mít nebude.
    • mikezz
      Ja myslím, že to bude všetko vpohode, záchody v hre majú..
    • Nedivím se, že se řeší takové maličkosti. Přece jen, očekávání jsou poměrně vysoká.
    • ucho
      to že někdo něco kritizuje ještě neznamená, že se mu daná věc nelíbí a že nemá radost, že je ve vývoji...
    • smajdal
      za to může Vávra, ten nás nakazil
      • Vávra napsal 20000 slov na téma záchodů ve Skyrimu. Proč mu to taky jednou nedat sežrat?
        • Protože pomstychtivost nikdy nebude kladná vlastnost :-) navíc Skyrim byl v tý době už vydanej, ale tady někteří, zdá se, šijou do hry v době, kdy do vydání zbývá víc jak rok a moc se toho ani neví.

          Navíc, pokud je to z pomsty Vávrovi, pak je to hodně velká ubohost.
  • Vávra sice neustále mluví o detailech a tráví pomalu polovinu času nad tím, aby rohy baráků vypadaly správně, pak ale všechny detaily stejně spláchne do hajzlu... *13* Snad na tom ještě máknou, ale že si tohle dají i na ofiko stránky... Navíc je v tom cítit taková amerikanizace.
    • Menuj, presne co..evidentne si to uz hral tak hovor co...
    • jaký detaily se ti nelíbí?
  • podľa toho príkladu questu v hre, by som zvolil radšej názov: CSI: Stredovek
    • Matthew1J
      Jasně podle toho příkladu questu ve hře o kterém říkal, že to néni quest ze hry...
    • smajdal
      "Dan Vavra presents CSI: Skyrim Killer - Back To The Past"
  • Kozy
    Tahle hra by mohla ukojit moje choutky. Konečně středověk bez příkras, proto nemám rád Zaklínače. Přeju úspěch.
    • A já si celou dobu myslel, že Zaklínač je fantasy...
      • Kozy
        Myslel jsem to tak, že Zaklínač je taková ta temná, drsná fantasy podobná středověku akorát s kouzlama a vílama. A to nemám rád.
        • Každýmu, co má rád. Ale popravdě, to cos popsal je pro mě ideál (World of Darkness!). To a nebo čistej středověk. Jen to high fantasy už mi šíleně leze krkem... bohužel, to je to nejčastější.
  • thatguy
    Nechci být rejpal, ale ta hudba je tak tuctově epická, že mně přešla chuť si to znovu pouštět. Chápu, že je to teaser a má navnadit, ale vsázet na takovou klasiku plnou přeřvaných chorálů bych teda zrovna od Warhorse nečekal. Každopádně je to možná jen věc vkusu.
    • mikezz
      Presne to som si vravel. Absolútne nevhodná epická hudba pre podobnú scénu. Pri tom by stačili len zvukové efekty okolia, možno nejaký podkres ku koncu..pri teaseri zvlášť platí asi v každom ohlade menej je viac.
      • maros.goc
        to by tiež nebolo od veci :)
      • thatguy
        Naprosto souhlasím!
    • maros.goc
      hudba bola náhodou slušná :) nič nenavodí pocit epickosti ako chorály a dunivé timpány :) čo by si tam chcel? hobojový recitál, klavírnu melodickú linku, či melancholickú atmosféru Hornerových gájd? :) áno, na tento teaser by sa hodila rôzna hudba, ale epičnosť je najvhodnejšie spraviť práve tak, ako to bolo spravené :) nie je to síce nič originálne, pretože takých skladieb už bolo samozrejme zložených mnoho, ale prvoradá je funkčnosť, a skladba funguje :)
      • thatguy
        Jde o to, že když se snažím dělat netuctovou a originální hru, tak k teaseru, který měl podle mne velmi klidnou ,,mezibojovou" atmosféru, přece nehodím něco takového, nehledě na to, že to slyšíme uplně všude. Nepopsatelně mě to rušilo.

        Ale jak jsem řekl, proti vkusu žádnej dišputát, jestli se ti to líbilo, tak je to jedině dobře pro tebe *4*
      • Tak porad lepsi nez Marilyn Manson u Dragon Age traileru:)
        http://www.youtube.com/watch?v=-8E1kG3IbTI

        I když..docela k ty DA sedne...hehe
      • jonatan.hanzlik
        Chce Boží bojovníky, nebo Hospodine pomiluj ny! A mě by se to taky líbilo :-)
    • Keyz
      Možná zaměření na americké publikum... Tolik filmů z americké produkce a her má podobné známé "epické" hudební doprovody. Plus kecy a nápisy atd. Tedy klasika. A asi to funguje. Jinak by to dělali jinak.
      + to co píše jonatan.hanzlik

      Tady bych rád viděl něco originálního.
    • jonatan.hanzlik
      Máš asi pravdu, ale je otázkou nakolik to je opravdový úmysl Warhorse. Na jejich blogu Vávra mluví o tom, že pro něj v této chvíli je nejdůležitější zavděčit se developerům a ty zajímá co je na tom celém "wow," takže to musí být se vším všudy žejo...
  • To postavení koně na zadní na konci vypadá trochu zvláštně.... A ten meč by taky mohl zvednout trochu dřív a ne až kůň dopadne *1*
    • Ok už to chápu. Dan to všechno vysvětlil ve Fight clubu *3* Jinak nic proti, tešim se až to výjde a teaser je jen teaser.
    • Viděli jste někdy koně? :D
    • Tiez sa mi zda ako keby sa pohyboval nejako zrychlene.
      • adrenalin? *2*
      • Přijde mi to trochu úsměvný. Najede tam epická hudba, cryengine vypadá krasně a pak to vyvrcholí tak, že si ten kůň jen tak jakoby povyskočí... Plus jak kejvá hlavou ze strany na stranu taky vypadá něják podivně rychle. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit