Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mě dostalo... (komentář na Kotaku) "Wonder what the classes will be. Like 10 variations of warrior with different specializations? Archers? Priests that just say prayers and nothing happens? Herbalists?!"

    Jinak se mi zdá, že Vávra bouři sklízí...
    http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711
    • Zrovna ten Skyrim ma kolik class-u?
      Kolik jich ma Zaklinac?
      Od "different kind of RPG" rozhodne necekam miliontou variaci na system class-u a sbirani zkusenostnich bodu... *6*
    • Ronox
      Já bych to viděl něco jako systém ve Falloutu. Obouručáky, jednoručáky se štítem, kopí, kušař/lukař, dýkař atd.
      • Thorar
        kušník/lučištník :-) ale taky bych to tak viděl.
        • tell/hood
        • Ronox
          Dík za opravu :) po ránu jsem tyhle dvě slova hledal hodně těžce :D každopádně tohle je takovej reálnější scénář toho jak by to mohlo být. Mohl by si vzít Dan pár napadů z http://ideasfordevs.tumblr.com/ ... konkrétně to stárnutí například.
    • a kdyby tam byla jenom jedna trida, bude to mene rpg?
      • A co taky, jen jedna hlavní dějová linka a uzavřený koridor? Bude to méně RPG? Stačí přece když si budu moci vyměnit barvu svého plastě a naklikat body do vlastností postavy...
        • a ted si predstav, zejsou dokonce rpg, kde mas predvoleny postavy i s povolanim, panecku *5*

          a pritom minimalne jedno z nich patri do zlatyho fondu rpg -> betrayal at krondor
      • jinak zoldak a kapsar by mohli tvorit slusnej zaklad, takovej myslivec by taky sel, co dal? *5*
  • na realitu je tam nejak malo krve/ useklych koncetin...
  • sakra mohloby to vyjit uz tenhle rok,2015 je este za dlouho:c//
    • Keyz
      Do té doby se toho změní. Bude zase jiný HW, engine toho asi bude umět více. Snad to datum bude pro ně OK.
  • mne to pripada nadherny, fakt... ziram
  • tak na tohle se uz fakt tesim,bez kouzel-stredovek jak ma byt,souboje ze sedla,open world,na takovou hru cekam uz dlouho a konecne se něco takového objevi po všech tech skyrimech,diablech atd.....
    • Mount & blade dost z toho splňuje.
      • MM,,,je uz za zenitem,,chce to něco nového ale ten soubojovej systém bych z MM rozhodne uvital,,,kdyby ty souboje byly tak jako ve war of roses taky bych se nezlobil:c)))
      • Paul_cz
        Není to příběhová hra, takže třeba mě moc neláká. Za to tohle nebo Witcher 3 = bomba.
  • fakt se tesim.kouzla nemusim takze velky plus.

    kdy bude DAN v podcastu?
    • dneska
      • diky za info ale ja nestiham prenos,prace blba.doufam ze zaznam nahodi brzo!!!!
  • Doprčic nejmenuje se to "Husita" : ( . Johanku z Arku jsem taky mohl , takže tohle dám taky . Co je ale pak to datum 20.1.2014 ?
  • P1trs
    to obrovsky video na tech oficialnich strankach je strasny cerne to problikne... normalne z toho mam skoro tiky...

    jinak ke hre se nevyjadruju, jelikoz jsem z ni nic nevidel, grafika je zajimava, snad to Vavra neposere, realnost je jedna vec, ale hlavni je hratelnost
  • realne rpg je protimluv, rpg je hra na hrdiny a v realte zadni hrdinove nejsou. taky +speech a +strength je nerealne. v realite se prece nerozdeluji zadne staty
    na realitu si nikdo nechce hrát, proto hrajeme hry abychom mohli zažit neobvykle veci. ja si prave koupil Skyyrim za 29€ na steamu a jdu hrát, ale tohle si nekoupím.
    • Přesně jak píše anonym nade mnou. Přesnější překlad RPG by byl "hra na role" - prostě hrajeme si, že jsme někdo jiný (rytíř, loupežník atd.). Je to jako role v divadle. O hrdinství vůbec nejde.
    • nevidím slovo hrdina v Role-Playing Game ;) To že je většina RPG her na hrdiny z nich ale nedělá definici RPG :D
    • Keyz
      Protimluv je to co jsi právě napsal.
      1. Hrdinové existují jestliže bereš hrdinu ve smyslu "dokázal velké věci a pod. přirovnání" Hlavní lidi označují některé další lidí jako hrdiny.
      2. Všechny vlastnosti co jsi napsal lze nějak měřit a tedy mohou reálně existovat. Sílu například měříš lehce. Je to na i několik disciplín.
      3. Reálné neznamená nudné a hlavně to splňuje to, že hraješ aby jsi zažil něco neobvyklého a taky věrohodného. Aby jsi zažil jaké to asi bylo kdyby jsi byl například pilot. Tohle hodně méně věrohodných her nesplňuje a splňuje pouze to, že to je něco co je neobvyklé. Jestliže ti to stačí OK.

      - Já rád i to druhé. Aby to bylo nějak věrohodný a více jsem viděl jaké to asi bylo když jsem byl ve hře někdo / něco.
      - Vůbec hloupost generalizovat hry. Proč to musí být vše jednoduší? Pak není divu, že dost lidí nahlíží na hry jako na hloupostí apod. To pak byl u filmů mohly být pouze určitá díla a to byla pěkná nuda.
    • Tak hra na hrdiny je cesky preklad, ceska verze toho terminu. Ten v sobe pritom nenese zadnou znamku hrdinstvi - jen hrani urcite role. A toho se jiste v tomto titulu dockame.
  • je tam jeden zivej, v case 0:42 vysila morseovku zrcatkem *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit