Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenek.sipek
    bude to mít kraví level?
  • MrSanta
    Na teaser docela dlouhé *1*.
    Jsem zvědav na trailer s ingame záběry. Přece jen vyrenderované bojiště toho moc neřekne. A taky na další informace. Pořád si nějako nedokážu představit jak ta hra bude fungovat. Jestli to bude brutál realistické, tak to bude souboj bum plác a hrdina tuhej.
    Grafika dle obrázků velmi dobrá. Potěšily slepičky a v dáli stojící postavička na tom screenu souboje. Chlapík na screenu se služkou (?) má nějak zdeformovaný krk. Předpokládám, že model nejen této postavy bude ještě vylepšen.
  • Hm, mě se to z toho co vypustili nelíbí; žádná osobitost z toho nekouká. Nebýt těch titulků, klidně řeknu, že ta animace je intro z nějaký středověký strategie nebo tak něco.
    A rádoby realistický hry stárnou nejrychleji.
    Ale tak uvidíme co bude dál.
    • spoock
      tak co mohli čekat, když teaser je neosobitý, nudný, lidi když si z toho neukáknou, tak hejtujou a přitom ze hry nikdo neviděl nic
      • To by bylo, aby se z toho teaseru neudělala hodinová ukázka hry. Někteří na tom tak srdceryvně pracují, že by byla škoda jim to kazit.
  • Thorleif_cz
    Jak jsem tak proběhl diskusi, tak bude mít Dan nejspíš dneska o čem mluvit...:D
    Jinak Aleši, já bych řekl, že jsou to jedeapůlruční meče. Dvouruční meče nebyly mimo turnajová klání používány k soubojům jeden na jednoho, byly určený k rozehnání šiků kopiníků.
    Navíc je vidět, že pán nalevo drží druhou rukou meč jen za hlavici a když zabrousíš na detail k rukám pána napravo uvidíš jasně, že meč nemá rukojeť pro dvě ruce, má klasickou dlouhou hlavici. Obě drobnosti říkají jasně, že jde o jedeapůlky.
  • Nechci říct, že se mi to nelíbilo, to né, ale faktem je, že jsem od teaseru čekal o krapánek víc. Nevím, asi už jsem rozežraný. Nemůžu, než souhlasit, že ta animace koně je asi slabší (i když ten na webu je úplně ok), screeny s textem na konci videa z toho seberou vyjímečnost a dynamika teaseru je s tou kupou textu napříč obrazovkou a bez mluveného slova (když neberu kvák o cryenginu) taky horší. Jak říkám, asi jem rozežraný. Každopádně mám pocit, že jsem viděl už i zajímavější záběry z toho, co mají hotové. No, 2015 je daleko, všechno bude ještě jinak.
    • spoock
      teaser je slabý, ale to je tak všechno, víc věřím ve hru, než v teaser, všechny teasery co jsem kdy viděl stály za starou belu, leda že by jste do toho narvali milion waw momentů, ale to od téhle hry nečekám, čekám výlet do 15.stol.
      • Bohužel, vzhledem k tomu, že teaser je vlastně jediné pořádné oficiálná video, má tu hru asi i oznamovat těm, co o ní ještě nevědí a navíc má prezentovat nový název, řekl bych, že jeho dopad na hráčskou veřejnost by měl být silný. Navíc pokud to beru podle slova "tease", měl bych si v nejlepším případě sednout na zadek, nebo si alespň říct, páni, na tohle se těším. Ale zůstal jsem rozpačitý. Jak říkáš, teaser je slabý, ale to je tak všechno. No ale pokud je tohle všechno to všechno (jéžiši), co je oficiálně venku se jménem hry, tak to alespoň pro mě účel úplně nanaplnilo. Obrázky, fajn, ale prostě jsem čekal trochu víc. Já mám s vývojem her nějaké drobné zkušenosti, ale ke své ostudě musím říct, že už ani nemám dost víry, abych si mohl říct to, co ty - věřím ve hru. Já jen doufám, že to nakonec prda bude. Byl bych rád.
  • meno nie moc dobre, trailer zly, a odozvy na zahranicnych weboch dost zmiesane, dokonca by som povedal ze negativne prevladaju
  • Danovi drzim place, ale rekl bych ze to nedokaze dotahnout do podoby o jake snil. Penize, cas, nedostatek schopnych lidi a tlak marketingu jsou prilis silne mantinely branici rozletu. Tak snad to alespon prispeje k tomu, ze jeho nazory na jine hry budou smirlivejsi. *3*
    • Jediný neschopný člověk v týmu je Dan Vávra
  • Jako podle těch výstupů ve Fight Clubech jsem myslel že má Dan vkus, ale ten trailer je fakt přehlídka klišé, od hudby, přes pohyb kamery, nápisy, nesmí chybět citát od nějakýho spisovatele ty vole a ten název... horší už by snad byl jenom "A Hero Rises". No a že to bude "different" to hezky uzavřelo. Zas je to jenom trailer, tím sám sebe uklidňuju, ale fakt sem čekal něco trochu víc atmosférickýho... snad to nebude jenom "Skyrim bez kouzel a s hajzlama", v každym případě držim palce
  • Tak ten kůň s jezdcem na konci je teda vtipný x) Takové pohnojení závěru *15*
    • hrozný animace jak z Defender of the crown z roku 1990 *1* *1* ...jestli nechce dan svojí firmu poškodit měl by ten teaser dát prič.
      • pric do pyc *6*
    • maros.goc
      jj vyzeralo to dosť amatérsky :)
  • Vime, jestli se sehnal ten publisher? Treba to bude build-up pro kickstarter kampan.
    Jinak bych mozna daval pozor na prezentovani simulace jako hlavni featury. Simulace je pomerne okrajova vec, tahle hra Je zcela jiste mainstream. postava, dialogy, levelovani, schopnosti. Mas Speech - > novy dialogy. Mas silu - > zastrasovani v dialogu.
    Proste ten svet bude fungovat jak by svet fungoval v te dobe, souboje budou jak v te dobe, postavy budou mit motivy jake by meli mit v te dobe, ale porad je to hra a zcela urcite mainstream hra, to je poznat z Danovych prednaskach. Je to mainstream s realne postavenyma budovama, hajzlama, motivaci lidi, svetem, soubojema... ale herne, to bude zcela jasne pochopitelna pribehova hra s hlavni linkou a side-linkama a nakyma random questama.

    Kdyz by byla naka ukazka ze hry, asi bych volil, neco jako ukazu vemu tenhle quest (neco fakt zajimavyho s napadem, co ukazuje tu dobu) a v tom questu muze byt receny, ze takhle se realne bojuje, tohle je spravne postavenej hajzl, kterej chodi tenhle chlapik uklizet kazdej den atd. Bal bych se hrnout do jen ukazky souboje, ze divejte jak sekam realne a jak je to super realisticky, to prece neni na konci dne, proc tu hru chceme hrat, to nejsou multiplayer souboje a behani v tezkym armoru za lucistnikem kterej utika pozadu a strili do me.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit