Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten pán vpravo si seká přes tělo, takže úplně geniální to zase není - ale ve srovnání s většinou her stále poměrně luxusní!
  • Trailer mi přijde takový "neslaný nemastný", ale řekl bych že to je tím, že finance vynakládají spíše na hru samotnou než na nějaké drahé trailery. Ten obrázek s jedenapůlručáky skutečně jakoby vypadl z německého Fechtbuch, jsem zvědavý zda je to jen naaranžovaný obrázek nebo to tak bude skutečně i ve hře, a taky zda bude podobně realisticky vypadat souboj s typicky husitskými zbraněmi: sudlicí a okovaným cepem, zvláště zda bude možno sudlicí stahovat jezdce ze sedla.
    • Já bych hlavně řekl, že je to tím, že ten teaser dělali sami... Normální studia si na to najímají firmy a s trailerem nemají prakticky nic společného.
      • to je sice pekne, ale tohle nema byt banda zelenacu, ale lidi co delaji AAA hru za desitky (stovky) milionu a tohle je jejich vizitka...tu animaci kone bych spichl v nejake Maye lip i ja
  • celoush
    Ale jo, těším se a držím palce dál.. *5*
    Počkám si na další informace, do té doby nehodlám soudit.....

    Co mne ale osobně trochu vadí, že Fight cluby tu často rozebírají hry, o nichž jsme se právě něco málo dozvěděli (zmínka, teaser), takže následná debata je často jen o domněnkách a odhadech či konstatování faktu, že toho zatím moc nevíme. Doufám, že dnes s Danem Vávrou to bude trochu jinak.
  • Pohled ze třetí osoby nebude?! *13*
    • No snad by mohl být, aby byly vidět ty reálné pohyby. *4* Ale asi je brzo se na tohle ptát.
      • Mart9
        Reálné pohyby uvidíš na protivníkovi.
        • Kein
          No ale já se třaba rád koukám na geroje a kochám se. nevím jestli to je úplně správný přístup. Jinak trailer nicmoc.
          • ucho
            možná proto, že to není trailer. jako teaser je to v poho.
            • Kein
              ani jako teaser mi to nepřijde ok. Ale slovíčkař dále. *4*
    • MickeyMutant
      Ne, ale bude podobojí.
      • Chňa chňa...
  • No je to tady. Přesně tohle jsem čekal pan Dan Vávra měl vždy hubu plnejch keců jak všichni všechno dělají špatně a, že on bere vše trochu jinak, tak zatím podle traileru nic moc... Samozřejmě, že bych byl rád jako čech aby "naše" RPG rozsekalo skyrim,Witcher.... atd... Danovi jsem podle jeho slov dost věřil docela zatím jsem dost na pochybách. (Nicméně může klidně za to i vocas co neumí dělat trailery a pak to takhle vypada.) *13*
    • prudislav
      on fakt nikdo nechápe rozdíl mezi teaserem a trailerem :-D
      • nekdo to treba nerozlisuje, ale to nemeni nic na tom, ze kdyz jsou videt blbosti uz v teaseru tak co prijde potom? :D
      • celoush
        někteří to opravdu nerozlišují
  • ale ta animace toho kone je hodne divna, to i ten prehistoricky assassin creed 1 mel lepsi
    • Ten AC 1 mel rozpocet $20Mega (http://vgsales.wikia.com/wiki/Most_expensive_video_games) a kvalitni lidi z celeho sveta. Ve WH je jen zlomek lidi a maji toho na praci vyrazne vic, nez se mazlit s kazdym detailem.
  • Jsem snad jedinej komu se ten teaser líbí? *13* Pro mě jako fanouška Warband (a budoucího Bannerlord) je tento teaser až moc luxusní.... Podívejte se na teaser Bannerlord to nám fanouškům muselo vystačit celý rok bez jediného infa. Jste rozmazlení fňukalové. *1* *1* *1*
    • Robotron3
      To neni o fňukání, to je o vysokých nárocích na hru, na které nám záleží, aby byla dobrá, aby se povedla.
      • Aha.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Souhlasím, kolego.
  • Robotron3
    Videjko mohlo bejt líp udělaný teda a nějak se mi uplně nepozdává název hry. Přijde mi to takový krkolomný (pro amíky třeba ne, co já vim) a zbytečně složitý na jedinou hru. Jakoby to byla nějaká obsáhlá série desítek her, ale to neni. Název spíš jak z nějaký budget strategie. Hra bude určitě bomba, ale zatim prezentace nic moc.
    • MickeyMutant
      Není to krkolomný a složitý. Jsou to klíčová slova Otčenáše (Lord's Prayer). To znají skoro všichni rodilí mluvčí a navíc to zřejmě dobře vystihuje, o čem hra bude.
      • Robotron3
        Proto jsem tam dal do závorky, že pro amíky třeba ne. Akorát mě se to takhle nezdá dostatečně kulervoucí název jak by mělo, z hlediska jak to zní. Významově to beru.
    • Doufám, že dneska plno lidí neopomene zaplnit meleme-room u FC a nabombarduje dotazy. Věřím tomu, že ten název není pro vysíracího vlčáka. A nebo možná je, ale o tom může povykládat až čelo Warhorse, že jo.
    • presne tak, dvojtecka za necim je zvykem davat v datadiskach a dalsich dilech, ne v tom 1. proste krkolomnost a nesikovnost, to je tak tezke prijit z jednodusim nazvem co bude mit i nakej "šmrnc" ?

      Hej hej čéče videl si tu novou hru ? to Deliverelrkjelka oné ? Jo mylsis ten Kingnom ? No asi tak nejak. *13*
  • C-BEAM
    čítam zahraničné komenty a negatívne reakcie na príklon k realizmu som očakával a nevadí mi, že masy protestujú, to je skôr dobrý znak, to čomu nechápem je ako môže mať niekto výhrady ku grafike a že to nevyzerá nextgen a že witcher 2 je krajší a podobné voloviny ... to je pre mňa jednoducho záhadou.

    Inak keď som pozeral teaser tak som sa na konci modlil aby sa kôň nezdvyhol na zadné, v duchu som si hovoril "prosím, nie" žial on to urobil a nasledoval očakávaný animačný pr*ser. Ale videl som 100x horšie teasery ktoré vpodstate neukážu nič. Tento teaser naznačil aspoň čosi. Som zvedavý na Vávru podcaste *4*
    • Jo jeste dodam ze u prvniho videa z ty predvadecky cryengine z toho byli v zahranici celkem poteseni a az po tomhle clanku se na to svrhla negativa (kotaku)... proste asi je fakt ze cekaly neco jako lepsi skyrim mozna witchera...
    • jo taky jsem cetl komenty na kotaku a vypada to na dost negativni smrst komentu, nadruhou stranu ja taky nechapu tu silenou posedlost ceskych vyvojaru delat realny hry. Podobne dopadla ARMA v zahranicnich diskuzich, nejdriv hromadu nadeji ze by to mohlo bejt takovy realistictejsi battlefield a nakonec kdyz vysla recenze a vic videi z gameplay tak to zapadni obecenstvo odsoudilo jako nudnou hru a ztratily zajem....

      tady je videt ze tu potencial na nejakou hru mezi realitou a arkadou je a mohla by vydelat ve svete hodne penez ale nasi cesti vyvojarsti guru ne a ne se od tech "simulatoru reality" odprostit.
      • ja z tama precetl vsecko a prevazne negativni to vubec nebylo
      • To je problém některých vývojářů ne hráčů. Většina lidí prostě nechce realismus a realistické hry. Proč hrajeme hry? Protože utíkáme od reality, ta není zábavná. Málokoho baví hodinu se plazit lesem, chytnout jednu kulku do hlavy a nazdar.
        • XorxoxTalarius
          Ano a proto vlastne uz mame ctvrte pokracovani Operace Flashpoint a nejstahovanejsi mody do Mount & Blade jsou ty co to delaji realistictejsi :D
      • prudislav
        no ono kotaku je v podstatě "TV Nova" videoherních webů :-D
      • a to je dobre
    • Nevím jak ty, ale být tím vojákem v teaseru, tak taky postavím koně na zadní nad takovou horou mrtvol. Je to logický vývoj celé situace. *1*
    • Protestující masy jako dobré znamení, to vysvětli vydavateli, ten to možná uvidí maličko jinak *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší