Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jasne, ze aj Dan ako mnoho vyvojarov je zavysly od publishera, a ked publisher povie, vypustime takyto teaser, musi posobit bombasticky a cool tak co vyvojarom ine zostava ked je ten publisher ich chlebodarca?

    Mne sa ten teaser celkom paci, ako teaser je to dostacujuce, nato ako bude hra skutocne vyzerat si este nejaku dobu zial pockame.
  • Nepadnul tam zadnej barak takze nuda.
    Nakou chajdicku jak se bordi po dopadu kamene z toho katapultu v zádu aspon mohli prihodit. Nebo ten hrad jak tam slibuji.
    Ani slovo o husitech takze dalsi fail.
    Skareda a neprirozena animace kone... dalsi fail.
    Nazev dalsi fail... Uplne divna hudba nekorespondujici s obsahem...
    Ale notak... Takhle se hra nepredstavuje.
    • Sam si fail
  • Pěkný shitstorm na Kotaku. Jako že středověk bez magie fuuuuj, simulátory nehraju, realita je na prd, nuda... Pak se snažte o něco originálního... nasrat, Call of Duty a je to *4*

    Ten teaser opravdu není nic moc, ale vzal to čert... některé ty reakce jsou opravdu hysterické.
    • Black_Hand
      problem je v tom, ze to je kotaku. kotaku je mizerne po vsech strankach. budou me zajimat spis reakce na takovem RPS, polygonu, destructoidu atp.
    • michelangelocz
      Publikum v diskuzich neni veskery publikum... A nejhlasitesi byvaji unudeni oslove se vsim tim svym vecne nespokojenym hejtovanim. To se neda brat vazne .) A Dan Vavra snad porad plije na velky vydavatele a zpusoby jakym se u nich hry delaji (vcetne rozpoctovy a "kdy je hra uspesna" politiky), s cimz souhlasim a prekpokladam, ze sam se tomuhle bude snazit vyvarovat. Vice srdcarstvi, min prumyslovani.
  • Poprvé co vidím, hned na obrázku, že slovo realistické asi bdue třeba brát vážně. Postoj je šermířský i držení těla a řežou se jeden a půl ručním mečem. Dokonce ho i správně drží za hrušku meče. Dokonce i pohyb po dokončení býka je celkem správný. Klasická německá škola meče.

    Tak uvidíme co z toho vypadne.
  • Z fleku by to mohl být zapomenutý trailer na Stronghold 3, vypadá to stejně blbě *1*
  • Já sem naopak celkem rád že neukázali zatím nic, nemám rád když vím co od hry čekat. Příklad: když v CoD přesně víte že ty nejkrásnější okamžiky jste viděli všechny ve dvou trailerech, podle mě se tím ničí ten požitek :)
    btw je fajn jak tu zas všichni hejtují :D :D Já říkám do toho Warhorse ukažte těm trollům pěknou hru až při vydání :)
  • prudislav
    mě se libí jak ze hry samotný ještě neukázali nic a všichni trotlové už ví všechno jak to dopadne, zahraniční reakce z kotaku jsou stylu "neni magie je to naprd"
    • jakoze hra s mecem a nejde tam kouzlit a to jim jako vadi? lol to jsou idioti
  • Moc pěkné. Jsem zvědavý na rozhovor s Danem. Držím palce.
  • michelangelocz
    Zachody tam mozna jsou, ale ten kun nema hrivu! :) – Ba ne, jako teaser dobry a obrazky zatim taky oku lahodi (Prijd kralovstvi tve v tomhle neni zrovna nepodobny druhymu Zaklinaci). A na papire i herni obsah zni vyborne. Tak snad to klapne a vyvojarskemu tymu preju hodne... vseho co je potreba, aby se hra vyvedla!
    • Thorleif_cz
      Má ji přece sčesanou na druhou stranu! :D
      Mě se taky teaser líbí a jsem zvědavej na výsledek. Já snad ještě žádný rpg bez fantastickýho námětu vůbec nehrál... Jsou vůbec nějaký takový, třeba starší kousky?
      • michelangelocz
        To netusim, zkousel jsem Chivalry nebo jak se to jmenuje, coz ale neni RPG a to se mi skubalo jako blazen (moje PC je notas, byt velmi vykonej), takze to jsem si osobne neosahal – ale videa me nalakaly. Nic jinyho me nenapada.
        • Thorleif_cz
          Já vlastně hrál Mount&Blade... To je vlastně zčásti taky rpg. Co se týče počítače, tak to jsme na tom stejně.
  • Takže žádná doba husitská, ale předhusitská (i když se k husitům možná dostaneme). Takže si možná opravdu zahrajeme za Žižku :) No název nic moc o to co ukázali také, ale uvidíme, protože toho zase až tolik neukázali. Já jsem rád, že ta hra už aspoň má jméno, i když mohlo být lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit