Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    pro připomenutí - předešlý ukázky :
    http://www.youtube.com/watch?v=gwnSo9bcIyA
    http://www.youtube.com/watch?v=hpJCYkMFFmo
    • michelangelocz
      V druhym videu je hezkej detail, kteryho jsem si, kdyz to bylo aktualni, nevsiml – v souboji na mece je protivnik majznuty mecem do helmy a k mistu urazu zvedne ruku ;)
  • Komenty v kotaku jsou Ftipné.... Berou to tam jako simulátor
    • vlastik.plaminek
      To bych chtěl vidět, jak by se tvářili na manuální převodovku *1* Asi by si mysleli, že je to nějaká vyspělá mimozemská technologie.
  • Tak jak jsem očekával, žádné orgie se konat nebudou pač to bude takový malý propadák a trailer už to jasně naznačuje. Také v tom furt totálně postrádám ten next-GEN asi jsem zaspal dobu, ale už i Withcher2 měl pěknější grafiku a to na starou generaci konzolí hahaha.

    Jak je vidět tak Dan se za tu dobu opravdu nic nenaučil a chyby které dělal v minulosti dělá neustále dál, tohle by se dalo dobře přirovnat k jednomu questu v Mafii, kde měl hráč za úkol nosit bedny a nakládat je - jelikož Dan má takovéhle věci rád, tak v MII už ste jich neměli nosit jen 5 ale rovnou 30, naštěstí byl za včasu vyhozen jinak by to celé dopadlo mnohem mnohem hůře.

    Mno a to co tady vzniká si každý může udělat obrázek sám za sebe, historické RPG bez monster, magie a orků no není to k popukání - tuším to si můžu rovnou zahrát Mount and Blade a nemusím čekat další 3 roky.

    Mno všem co se to tam snaží patlat pod vedením Hlenboye držím palce a pevné nervy, protože s ním to musí opravdu stát za to, když je to ten největší herní guru v CZ a neustále nás o tom přesvědčuje!
    • Nikde jsem neviděl ani neslyšel, že by husité v bitvách házeli po protivnících firebally, takže dát do takové hry magii a potvory je hovadina. Tohle není Zaklínač prober se. *7*
    • Stop magii. O tu nikdo nestojí. Stop střílení... Nejlepší mise v Mafii, byly ty kde se nestřílelo... Myslím, že Mafii 2 uškodilo nejvíc to, že na to byli všichni moc natěšení. K první Mafii jsem přišel jak slepý k houslím a pro mě je to stále nejlepší a nejpropracovanější hra světa.
    • čichám číchám čecháčkovské buranství a závist kdy se cizí úspěch neodpouští, nedej bože abychom ho někomu přáli
      • To napsal Dan sam aby se tu rozjel flame :P
    • Robotron3
      Odmítám si myslet, že by hráči už byli tak zdegenerovaní a hloupí, že by nedokázali hrát nic jinýho než fantasy s kouzly, orky a monstry a zombíky. Do takového úpadku a hnoje jsme ještě neklesli. A díky právě takovým hrám pevně doufám, že nikdy neklesneme.
  • Doufám, že tam bude coop mod... ten je lepší než MMO :). A chtělo by to, aby se tam nabývali i nemovitosti. Ne jako v klasických RPG, že získáváte jen movité věci.
  • Jsem asi nejvíc zvědavej na toho publishera, koho tipujete?
    • Taky si myslím, že by to bylo uvedeno už v teaseru. Je to zvláštní, přímo na stránlách mají uvedeno "We are a new independent game development studio" - to by asi nepsali, kdyby už měli někoho jistého. Zřejmě tedy ještě probíhají jednání, které když nedopadnou, přijde na řadu KS nebo něco podobného. Toť můj odhad.
    • Ubisoft!
    • možná, že by EA ? :D
    • Kdyby ho měli, už v tom teaseru má logo. Takže tipuju Kickstarter nebo delší spolupráci s panem Bakalou :)
      • skoda, vyhrat tu loterii v americe, tak jsem jim jednu miliardu prihodil
    • Malleth
      Nintendo
      • Ronox
        OUYA! *1*
        • Reinkarnovaný Titus Software. Ne, tohle bych nepřál ani nejhoršímu nepříteli...
        • Malleth
          Teď vážně, možná by se toho mohl chytit Atlus. To by do jejich portfolia celkem zapadlo. I když tohle je na ně možná až moc abiciózní
    • Ronox
      1C Company, City Interactive,
  • chudak kun.. v tom epileptickem zachvatu trha hlavou fakt megarychle.. no co jsou to Bakalovi penize ne? :D
  • toto zachránia už len pridanie armády husitských zombie...
  • Mělo se to spíš jmenovat Tabor: The City of Lost Heaven.
    • Ronox
      Hussite Creed: Degenerations
    • The Zizka : Assassins of the magic
    • Zizka the Beholder :)
      • Nn Eye of the Zizka.
      • The Hussite Scrolls: Tabor
  • To jmeno je podle me fakt ulet (nebo spis zmatene zklamani) a nejsme v tom nazoru tady v diskusi sami.

    "Terrible re-naming! 'Warhorse' wasn't any good title either, but the new one is worse."
    http://www.rpgwatch.com/forums/showthread.php?t=22724

    "Is that name a joke?"
    "Am I the only one to be tired of these sorts of titles?"
    "Thats trailer was just... mind numbing generic, the setup, the music, the heroic phrases, fuck it, the title of the game says it all."
    "Skyrim-killer? LOL, no, not with such a shitty name."
    http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/warhorses-rpg-unveiled-as-kingdom-come-deliverance.88569/
  • martin.mares.984
    At je to sebelepsi hra nebo film, tak se opet potrdilo, ze Cesi proste neumi udelat efektni a poutavy trailer, teaser... Stejne jsem zvedavy jak se to povede, ale nevim nevim jak se bude to "Husitske" tema z komercniho hlediska prodavat mimo stredni Evropu.
    • Alespoň se ti analfabeti odjinud trochu dozví, co tady bylo za útvary mimo pandalov a nějakou drakovu lhotku bez hajzlů. Když mi můžeme padat na řiť z těch jejich přepálených tématicky řešených pseudo chujovin (kam by sice mohl teoreticky spadat i Witcher, ale ten je od sousedů a navíc v tomhle případě tak trochu odlišně a kydání si nezasluhující vyznívající věc), tak jim nemusí dělat problémy to údajný "husitský" téma, když bude tedy hra skutečně svým konceptem jinak prvotřídní. Možná, že i ten teaser je záměrnou zálěžitostí, která, vedle naznačených možných finančních limitů na otevírání dršek, se nese ve skromném, ale jasně syrovém duchu historicky a logicky řešené připravované hry, která chce zkombinovat v RPG to nejlepší a udělat to konečně mimo některými viděnými standard. Kdo ví. Jestli konečný produkt splní to, co se proklamuje, nějaká zdejší nechopnost umět zdělat lidi teaserem by každýmu normálně uvažujícímu hráči a kritikovi měla být u zádele.

      Člověk nemůže očekávat velký ohlas už z principu, ale to, co někteří lidi, iv zahraničí, vytahují za svoje vejplody na slibně vypadající projekt, protože oni přece znají všechno nejlíp a udělali by to nejlíp, je až zarážejicí. Doufám, že WH se obrní a stejně tak případný donátor, protože aby to skončilo na subjektivních kydách některých chujů, to by se mohl celý průmysl kolem her a jeho produkce rovnou jít vycpat.
    • Keyz
      Spíš mimo Evropu když tak. Střední Evropa. To je taky pojem. západ a východ rozdělen půlce nestačil, tak si dali střed a hranice východu a západu posunuli. Navíc to není pouze téma jedné země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší