Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I přes ten ultra steam hate jsem to nevydržel a hru si vyzkoušel na vlastní kůži. Musím tedy říct, že netušim, kde všichni berou ty mega propady FPS při jízdě v Batmobilu nebo při lítání nad městem, ale mě to na sestavě I7 4790k, 16gb RAM, GTX 970, win7 na max. detaily jede plynule (tedy na plných 30!!! FPS bez pádů i byť jen o píď). Pravda locke na 30fps je na PC blbost a celkově grafika mohla vypadat trochu líp, ale že by to byl takovej nehratelnej kekel se mi tedy nezdá. Hra mi stabilně jela bez pádů po dobu tří hodin, zvuk mi nevypadával a již zmíněný propady FPS jsem nezaznamenal. Asi jsem měl štěstí *15* *6* PS: Trochu mi uchází pointa pěti DVD v krabicový verzi, když se nainstaluje jen cca 8gb z 33 a zbytek se dotahá přes steam. Ehm ... *7*
    • hm, mám to samý akorát 8gb ram a akorát deska momentálně v reklamaci, ale jestli to jede takhle, tak bych neměl mít problémy až na jeden - ten FPS lock mě štve, dík za info vyzkouším, ale s koupí ještě počkám, nebudu si kupovat krabici abych se na ní ještě cca dva týdny díval, můj notebook sice není úplně nejhorší, ale o batmanovi si může nechat jenom zdát
    • Jsi jeden z tech nekolika kterym to funguje. Uzij si to. My ostatni si budeme muset pockat az s tim neco udelaj.
  • del0
    Njn, další port fail. Ani se neobtěžovali unlocknout fps. Za tenhle přístup nas*at a rozmazat. Po torrentech.
  • spook.y
    Jo, jo a za rok svedou špatné prodeje PC verze na piráty !
  • To je logický, že to na PC nejde. Každý přece ví, že Batman se hraje na konzoli.
  • Půlku rozpočtu narvat do blbý reklamy, nebo na supermeganeprolomitelnou ochranu a na samotnou hru hodit z vysoka bobek, však ty ovce si to koupí. To co se děje v poslední době na PC je hnus, mám sice i PS4, ale na PC jsem vyrostl a je to pro mě srdeční platforma, chtěl jsem letos upgradovat, ale jak to tak vidím raději vezmu mladou na nějaký výlet a pojedu se někam podívat. Tohle mi fakt hlava nebere, ty hry vyvíjejí na PC a přitom to nakonec na tom PC ani hratelný není, tak kde to jsme ??? Mě to přijde jako kdyby to dělali naschvál tohle se dřív nedělo.
    • Anebo se tohle dělo, ale jelikož člověk zapomíná to špatné a s láskou vzpomíná na to dobré, má dojem, jak všechno dřív bylo lepší - např. ty nesmyslný řeči o tom, že hry byly dřív celkově lepší než dnes...
      • del0
        Tak v první řadě se dřív nedělaly podělaný porty z konzolí. *7*
  • Stale ma udivuje ako sa hraci vrhaju po hrach ako keby to bola limitovana edicia. Musia mat hru hned v prvy den a potom placu ze nefunguje. To vazne tak tazke si pockat 1-2 mesiace aby sa hra opatchovala?
    • Vymazanym mozkum neporadis ... nebo si snad platis "vypeceny rohlicky" predem? Nebo si dojdes, a kdyz sou gumovy, des o dum dal?
    • Keyz
      Pro začátek by stačilo nedělat objednávky předem a koupit hru poté co vyleze ven, kdy bude jasné, jak to tedy je, jak to vypadá a jak to jede.

      Nezlákat se často hovadinami k edicím které objednáš předem. Maximálně to brát u firem které se chovají nějak slušně a je velká šance, že problémy budou řešit. Třeba CD Projekt, pak mnoho menších firem.
      • To jsem vazne zvedav, jak cdpr vyresi 15 fps na konzoli. Myslim ze jsi optimista :-).
      • Naprosto souhlas...když člověk vidí věci typu Battlefield, Watch Dogs, AC:U, Mortal Kombat a spousty dalších je předobjednávka naprostá hloupost...nebýt natvrdlých nacti-letých kteří neví co s penězi rodičů tak už by dle mě pre-ordery dávno krachly
        Jediný na koho se dá spolehát 100% (a také jediné studio u kterých jsem kdy přeobjednával) je CD Projekt..a ještě GTA:V...ale to byla moje osobní důvěra v R* že po 4 už si PC verzi nedovolí zmršit
        • Jestli sis predobjednal GTA V tak musis jednoznacne byt natvrdly nacti-lety ktery nevi co s penezi rodicu.

          CD Projekt to je ta firma ktera vubec neotestovala pred releasem Witchera 2 spustit hru v rozliseni 1440p a tak jsem mohl zirat maxialne na cernou obrazovku a nebo nastavit na plose full hd rozliseni?
          • Jazz
            Miluju tvé myšlenkové pochody. *3*
            • drasta
              Jj taky je miluju. Jsou to asi moje neoblibenejsi myslenkove pochody z celeho internetu :D

              Jinak mozna abych vysvetlil sve myslenkove pochody tak prvni odstavec se tyka toho ze logika po*rali port GTA IV takze urcite nepo*erou port GTA V mi prijde trochu mimozni a tim dalsim odstavcem jsem zase chtel naznacit ze ani CD projekt neni studio ktere sve hry vypousti uplne bez porodnich bolesti a predobjednavka u tehle dvou firem je porad jako predobjednavka u jakekoliv jine firmy (kdyz nepocitame Ubisoft...predobjednavku u Ubisoftu by snad uz neudelala ani ameba po lobotomii).
        • Já chci taky ty statistiky o věkovém průměru a mentálním stavu předobjednávajících. Odkud čerpáš? Ale jestli mě hodláš odkážat na tu erudovanou socio-ekonomickou edici Všeználka, tak to si nech.
  • Keyz
    Vrátiti a případně koupit poté ve slevě s DLC.
  • Game is almost a spirital successor to superman 64 or aqauman battle for atlantis. 10/10 would uninstall again.
  • pro nektere managery je betatest zrejmne sproste slovo, no hlavne ze investovaly do PR
    • Proč ztrácet čas a prachy nějakým testováním/laděním ? *1* hlavně řádnej PR wash a cash je jistej. Je to ověřenej způsob tak co na něm měnit? Herní byznys je dneska prostě dirty sh*t vysmívající se lidem, kteří nevím proč opakujou furt dokola tu stejnou věc a ještě ty hoWada krmí zas a znova.
    • betates už se dělá několik let regulérně na hráčích jen se to jmenuje early access a testerům se již neplatí, ale naopak platí oni. Někde vám to ani neřeknou a děláte také betatestera... píšu to pořád, nekupovat nic hned po vydání a radši chvíli počkat.
      • Ristoro
        Early access je rakovina herního průmyslu. Obdivuji ty lidi, co si koupí rozbitou hru a ještě je to na Steamu i poznačeno, že hra se může, ale nemusí změnit :D.
        • Hanzales
          Já pořídil Early Access pouze 2x. Assetto Corsa a teď Dirt Rally. Nelituju ani u jednoho ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit