Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vymazanym mozkum neporadis ... nebo si snad platis "vypeceny rohlicky" predem? Nebo si dojdes, a kdyz sou gumovy, des o dum dal?
  • hm, mám to samý akorát 8gb ram a akorát deska momentálně v reklamaci, ale jestli to jede takhle, tak bych neměl mít problémy až na jeden - ten FPS lock mě štve, dík za info vyzkouším, ale s koupí ještě počkám, nebudu si kupovat krabici abych se na ní ještě cca dva týdny díval, můj notebook sice není úplně nejhorší, ale o batmanovi si může nechat jenom zdát
  • Hanzales
    Já pořídil Early Access pouze 2x. Assetto Corsa a teď Dirt Rally. Nelituju ani u jednoho ;o)
  • Ristoro
    Early access je rakovina herního průmyslu. Obdivuji ty lidi, co si koupí rozbitou hru a ještě je to na Steamu i poznačeno, že hra se může, ale nemusí změnit :D.
  • vlastik.plaminek
    Na PS4 ten výběr bude určitě rychlý.
  • Jsi jeden z tech nekolika kterym to funguje. Uzij si to. My ostatni si budeme muset pockat az s tim neco udelaj.
  • I přes ten ultra steam hate jsem to nevydržel a hru si vyzkoušel na vlastní kůži. Musím tedy říct, že netušim, kde všichni berou ty mega propady FPS při jízdě v Batmobilu nebo při lítání nad městem, ale mě to na sestavě I7 4790k, 16gb RAM, GTX 970, win7 na max. detaily jede plynule (tedy na plných 30!!! FPS bez pádů i byť jen o píď). Pravda locke na 30fps je na PC blbost a celkově grafika mohla vypadat trochu líp, ale že by to byl takovej nehratelnej kekel se mi tedy nezdá. Hra mi stabilně jela bez pádů po dobu tří hodin, zvuk mi nevypadával a již zmíněný propady FPS jsem nezaznamenal. Asi jsem měl štěstí *15* *6* PS: Trochu mi uchází pointa pěti DVD v krabicový verzi, když se nainstaluje jen cca 8gb z 33 a zbytek se dotahá přes steam. Ehm ... *7*
  • del0
    Tak v první řadě se dřív nedělaly podělaný porty z konzolí. *7*
  • del0
    "30fps je lepsi jak 60fps. Proste tech 60fps nejde ocima poznat"

    Nesmíš na ty hry jenom koukat. Zkus si je zahrát. *15* *15* *15*
  • del0
    Marketing (marketingový mix) je základním kamenem prodeje. *7*
  • del0
    Njn, další port fail. Ani se neobtěžovali unlocknout fps. Za tenhle přístup nas*at a rozmazat. Po torrentech.
  • Ale hral , PS3, aj tam to boli tie krasne optimalizovne a stabilne hry v 30 fps. Realne sa na to neda pozerat, a kedze ti uzasni devs na konzolach cloveku nenechaju ani moznost volby , ze radsej horsiu grafiku ale plynule...tak je konzola nepouzitelny kram.
    Ale uzi si svoje "silky smooth" 30 fps, zavidim ti, ze to povazujes za hratelne ;-)
  • Iste ma zere , ze bezia paradne v 30 fps a tearingom, tak som uz nehral ani nepamatam, vlastne ano na PS3 naposledy ;-)
    Rozpravky o tom ako paradne hry bezia na konzolach su specialita konzolovych rozpravkarov ale potom prichadza realita a konzolky to proste nedavaju. Jedina hra z tych asi 15 co som hral na PS3 nemala stabilny framerate. Dark Souls bol v Blightowne naozaj jeden velky stabilny uzas, krasne framerate hadzalo aj RDR ci GTA, proste balada ;-)
    Potom pride takyto zmrveny port a konzolove deti ako ty maju radost, ze konecne nieco aj na PC ide v konzolovom standarte, cize strasne.
  • spook.y
    Jo, jo a za rok svedou špatné prodeje PC verze na piráty !
  • To je logický, že to na PC nejde. Každý přece ví, že Batman se hraje na konzoli.
  • a nejvic si ty vis co ...
  • a hlavne pc
  • smula mam ps3 i ps4
  • 30 fps stačí dostatečně. Kritizujou to PC kiddos, co víc času stráví koukáním na fraps než hraním a při sebemenším zakolísání řvou ohledně špatné optimalizace. 30fps bylo, je a bude dostačující, bez ohledu na to, jak se to snažíte vyvrátit. Na konzoli jsi nikdy nehrál, jen tu jak ofečka papouškuješ pctardí bullšity.
  • ale houbeles, nafouklá bublina pc klikou, živená lidmi jako ty, co konzoli nemají a jen papouškují. Většina těch problémů byla rychle opravena. Navíc člověk hnedka vý, že chyba není na jeho straně a nemusí hodiny zoufale zjišťovat kde je problém. U konzole se něco laguje, OK, počkám na patch. U Pc se něco laguje a hned abych hledal, kde je problém, drivery grafické karty, hra, něco se SW nebo HW, přehřívání. Prostě děs. A prosímtě, nelži tady, že jsou hry ve výsledku nehratelný. Dark sould běžel na PS3 stabilně v 90 % a fps dropy byly asi jen v jedné lokaci. Navíc né lagy, jen pokles framerate. Hry na konzoli běží ve výsledku parádně a to vás pctardy žere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit