Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na QA o tomto všetkom určite vedeli a nahlásili, len otázne je či tam bol priestor na opravu. Žial QA v tomto nemajú moc veľké páky.
  • LoL další ubulený pctard. V čem nemám pravdu chlapečku?
    Na konzolích dohromady je mnohem víc exklusivit, které stojí za zahraní než na PC.
    S konzolemi je mnohem méně problémů.
    Hraní na PC je plné problémů, jinak by neexistovaly všechny ty poradny a fóra kde lidi denně brečí.
    PC se vyplatí pouze kvůli total waru a armě, jiný důvod není.
    xone, ps3 a ps4 jsou v kombinaci milionkrát lepší a výhodnější než sebenabušenější pc.
    Holt to je pravda, ta se těžko přijmá, ale čím dřív to vy pc mustardi uděláte, tím líp pro vás.
  • Ty jsi taky malej vypatlánek *15* No nic máš svůj svět jinak vymyšlenej a já ti to brát nebudu *3*
  • přesně, co je lepší? koupit si za 50 000,- PC a pak stejně mít lagy jak svi*a a hrát tak maximálně nějakou Dotu Botu, nebo si koupit xko a ps3 a 4 to vše dohromady tak max za 30 000,-. Mít přístup k nejlepším hrám a exklusivitám, dostávat bonusový obsah a užívat si bez zábran. Žádný nervy, jestli to rozjedu, žádný škemrání na diskuzi, žádný nadávání a zjišťování, kterej z milion komponentů se mi v komplu pokazil. Prostě easy business. Neškemrám v peticích o pc verzi, pěkně si pařím exklusivitky, žádný problém. Ušetřím prachy a nemám spotřebu elektřiny jak menší drogová laboratoř.
  • Jestli sis predobjednal GTA V tak musis jednoznacne byt natvrdly nacti-lety ktery nevi co s penezi rodicu.

    CD Projekt to je ta firma ktera vubec neotestovala pred releasem Witchera 2 spustit hru v rozliseni 1440p a tak jsem mohl zirat maxialne na cernou obrazovku a nebo nastavit na plose full hd rozliseni?
  • kdo by si je chtěl vypínat, já jich chci naopak víc. *5*
  • Můžeš si na ps4 nebo x1 v nějaký hře krom Project Cars vypnout vy*raný lens flary, motion blury a film grainy? I kdyby v dalších pěti, tak tohle je pro mě důvod proč PC mít.
  • Já chci taky ty statistiky o věkovém průměru a mentálním stavu předobjednávajících. Odkud čerpáš? Ale jestli mě hodláš odkážat na tu erudovanou socio-ekonomickou edici Všeználka, tak to si nech.
  • žádné blbosti ale pravdu, která pc mustard (j)elitám nevoní.
  • Mal by si sa troška upokojiť, hovoríš blbosti.
  • Bych si tak tipnul, že to on jistě přisuzuje tomu, že si to koupíš na steamu se 75% slevou
  • grammar nazi, poslední obrana jelit bez argumentu.
  • ano *1* *1* hromada značek. Overrated omalovánky od blizzardu a valve, které stejně nikdo na konzolích nechce. Na steam foru jsem byl, protože mám steam kvůli armě a total waru a baví mě číst, jak ta slavná mustard race brečí na diskuzích.
    Jinak ten váš "Pc skill" je na fakt vysoký úrovní. *1* Přepsat podle návodu z fóra pár řádků v ini souboru, zoufale štelovat nastavení v options, brečet a přeinstalovávat drivery a čekat až steam automaticky stáhne patch. Skill level s PC: 10 years old kiddo. Co je špatného na tom, se rozvalit jak prase a hrát? Hmmmm normální člověk přijde unavenej ze školy, nebo z práce a nemá náladu se někde je*at s nastavením. To si samozřejmě pc mustard jelita nenechají ujít, momentka, kdy si připadají jako HC anonymous hackeři, když přepíšou čísilko 30 na 60. Úplný Bill Gates si chlapče.
  • Naprosto souhlas...když člověk vidí věci typu Battlefield, Watch Dogs, AC:U, Mortal Kombat a spousty dalších je předobjednávka naprostá hloupost...nebýt natvrdlých nacti-letých kteří neví co s penězi rodičů tak už by dle mě pre-ordery dávno krachly
    Jediný na koho se dá spolehát 100% (a také jediné studio u kterých jsem kdy přeobjednával) je CD Projekt..a ještě GTA:V...ale to byla moje osobní důvěra v R* že po 4 už si PC verzi nedovolí zmršit
  • mě stačí moje obyč PC, dokud na něm rozjedu slušně armu III (to a total war jsou jediný dva důvody proč mít PC), samo sebou mám v komplu grafiku od amd, nejsem zelená ofečka. K čemu super pc, kvůli blizzardím patvarům? Kvůli moba hrám? Zbytečnost. Na konzolích běží hry stejně dobře a eště člověk ušetří. Místo jednoho super PC radši koupím xko, psko, budu si pařit všechny hry a exklusivitky a na PC s*ru.
  • Keyz
    Pro začátek by stačilo nedělat objednávky předem a koupit hru poté co vyleze ven, kdy bude jasné, jak to tedy je, jak to vypadá a jak to jede.

    Nezlákat se často hovadinami k edicím které objednáš předem. Maximálně to brát u firem které se chovají nějak slušně a je velká šance, že problémy budou řešit. Třeba CD Projekt, pak mnoho menších firem.
  • Stale ma udivuje ako sa hraci vrhaju po hrach ako keby to bola limitovana edicia. Musia mat hru hned v prvy den a potom placu ze nefunguje. To vazne tak tazke si pockat 1-2 mesiace aby sa hra opatchovala?
  • Proč ztrácet čas a prachy nějakým testováním/laděním ? *1* hlavně řádnej PR wash a cash je jistej. Je to ověřenej způsob tak co na něm měnit? Herní byznys je dneska prostě dirty sh*t vysmívající se lidem, kteří nevím proč opakujou furt dokola tu stejnou věc a ještě ty hoWada krmí zas a znova.
  • co takhle to podlozit nejakejma cislama, ze hry na PC se "predevsim kradou"? Varis z vody kamarade, protoze pocty upiratenych her na PC znacne klesaj.
  • Casto je to prave vydavatel kdo tlaci na terminy a nuti vyvojare vyvoj uspechat nebo vydat silne nedoladeny produkt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit