Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Tahle situace mě vážně hodně se*e a mrzí. Na Batmana jsem se letos těšil úplně nejvíc, chtěl jsem si ho koupit hned při vydání, dokonce jsem i před nedávnem uvažoval nad předobjednávkou (což jsem nikdy dřív nedudělal - ano, natolik mám rád Batmana).
    Doufám, že tahle celá situace konečně donutí vydavatele chytnout se za hlavu a začít nes*at na PC hráče. Ode mě teda peníze neuviděj, aspoň ne do doby, než bude hra opravená a ve slevě, ne-li rovnou GOTY verze jednou... protože za tenhle přístup si moji tisícovku (nebo kolik to stojí) vážně nezasloužej!
    A vůbec, herní průmysl i nadále ukazuje, že si s náma hráčema studia akorát vytíraj zadky... a já jen doufám, že tenhle smutnej příklad Batmana přispěje k nějakýmu jejich osvícení nebo čemu, protože tohle se už vážně nedá vydržet...
    http://pegitboard.com/pics/337407.gif?cb=B3642X1lWs
    • Ristoro
      Nevím jak to funguje s GOTY edicemi, ale na PC tahle hra nemá šanci vyhrát GOTY.
      • kubi-wan
        No myslel jsem to spíš jako prostě verzi, která bude už opravená, funkční a kompletní. Tak jak byly hry kdysi vydávaný už na začátku.
        • no vždy boli hry vydávané aj s chibami, taký pôvodný Xcom na disketách mal buggy čo dokonca bránili dohratiufinálnej misie. aj keď je pravda, že z uľahčením patchovania vďaka digitálnej distribúcií, sa množstvo zabugovaných hier značne zvýšilo.
    • Tak ber PS4 verzi, ta by mela byt v poho.
  • Jinak Nvidia si umí vybrat hry do bundlů ke grafikám. Napřed Witcher 3 s downgradem a teď nehratelný Batman. *1*
    • a akú by si tam vybral ty?
  • "a nebo zašli hru reklamovat ke svému prodejci." Už vidím výraz reklamačního technika někde v Alze, když mu sdělím že to chci reklamovat, protože se mi to trhá.
  • yuri337
    All praise GabeN!
    Líní, arogantní a ulhaní vydavatelé mají velký strach z nového Steam refund systému. Už vás totiž nemohou natáhnout o 60euro a poté vám jen ukázat prostředníček. Lidé prostě vadné a rozbité hry budou vracet a je to tak správně.
    Samozřejmě se to netýká předplatitelů, ale tito hlupáci si zaslouží být okradeni, protože díky nim vycházejí rozbité AAA hry.
    Kdyby Refund na Steamu nebyl, nic by WB z prodeje nestáhli a dál by lhali, jako že se nic neděje..
    • Warriosparky
      Předplatitelů se to týká taky
    • ozaj nevietedá sa to vrátiť, aj keď to niekto kúpil v predobjednávka povedzme 2 mesiace pred vidaním, elebo je tam to obmedzenie 2 týždne od nákupu?
  • By mě zajímalo, jak probíhalo testování před vydáním, že vypustí takovou sr**ku...
  • Vidlec
    Když vidíš 30fps lock na PC, Warn a Brother
    • Kinet1c
      skor po tomto akurat tak warmer brothers
  • "co se na problémovém vydání dá pochválit je rychlá reakce Warner Bros, kteří se nebáli jít i do tak radikálního kroku jako je zastavení prodejů."

    Ty vole, to jako games chválí, že si WB neudělali kontrolu kvality ještě před vydáním? To že teď stahují nedodělanou hru není omluva. Vůbec ji v takovém stavu neměli vypouštět...
    • Však to stiahli, iba preto, že sa im kopili negatívne recenzie, tak to urobili skôr pre seba ako pre zákazníkov
    • Porozumění textu 0/10. Žádný div, že státní maturitu neudělalo 15% maturantů. *7*
      • Kinet1c
        vies to tak dobre, pretoze kedysi si bol v ich kozi, btw veta chvali, zacina ako zacina ale potom chvali za to ze wb stiahla ten paskvil, precitajte si to poriadne
    • ales.smutny
      Což citovat celou větu? A nebo alespoň ten začátek, který její vyznění poměrně dost upravuje? Ale ani bez toho nevidím, že bych tvrdil to co píšeš...

      "Jediné, co se na problémovém vydání dá pochválit..."
      • "Jediné, co se na problémovém vydání dá pochválit je rychlá reakce Warner Bros, kteří se nebáli jít i do tak radikálního kroku jako je zastavení prodejů."

        Takže tady máš celé znění té věty (nabylo to záměrně, to první slovo mi bohužel uteklo). Sice přes velikost tvého ega nepředpokládám, že ještě budeš reagovat, ale ptám se - jak se změnil význam té věty?
        Nechválíš je tedy za to?

        Těším se na odpověď.
  • Kde je ta doba kdy hry vycházeli až když byli hotové *7*
    • Luckiller
      Ve tvých snech *5*
      • Zaryel
        Taky pochybuju, jenom dokázali, že kašlou na PC platformu, ztrácí pověst a zákazníky... hlavně neobjednávat předem *5*
    • Zaryel
      Třeba to stihnou do tří let na PC opravit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit