Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řídím se zlatým pravidlem - nikdy nepředobjednávat, je mi líto lidí co to měli jako bundle ke grafice. Kvůli předobjednatelům se dneska firmy ani nemusejí snažit, zdá se, že totalbiscuitova osvěta měla nulový nebo opačný účinek, pokud to není kvůli nějaké sběratelské edici, tak se na to vy☻♀☼te, na to že to mělo být grandiózní finále série tak je to grandiózní víteco..... No stejně mám momentálně motherboard na reklamaci, ale stejně si počkám dokud to nespraví, dřív moje peníze nedostanou. Lidi proberte se, tohle není zakázková výroba kde platíte předem ani žádný kickstarter, tohle je k***a velká firma a tohle si prostě nemůžou dovolit, kdyby to radši odložili a vydali perfektně optimalizovaný jako tomu bylo u GTA 5
    • PC platforma je okrajova a na konzolich si to hraci v pohode uzivaji, tak jake viteco?
  • to sou ty aaa hry, nikdo to netestuje, protoze hra je davno zaplacena z hypem nahnanych predobjednavek
  • Hlasím, že na PS4 běží vše bez jediného fps dropu, krásně, plynule a s boží grafikou, Xone prý taky bez problémů. PC verze se prý laguje i s titánem, což je trapas, vzhledem k tomu jak propagovali tu nvidia spolupráci.
    • Ristoro
      A s 30 FPS lockem :D. To si můžu zahrát Snakea na DOSu. 30 FPS je prostě málo pro jakoukoliv hru, byť je to jen debilní adventura, natož 3rd person hry typu Batman nebo Assassin's Creed. Nikdy nepodpořím hru, která má FPS lock na 30, ať to vývojáři pochopí, že to není o filmovosti, ale o lenosti. 15 let zpátky hry uměly 60 FPS v pohodě. Ale tak kupujte si to, když vám to stačí.
      • oooo bububu strašák 30 fps, o kterém pořád melou pcčkáři, co na konzoli nikdy ani nehráli. Fakt fanatici jak sviňa. Hra běží krásně, stabilně a plynule. Mimochodem, na pc podle steam fora hru stejně většina lidí (včetně těch, co maj grafiku dražší než moje konzole) rozběhnou tak na 23fps. Gratuluji k půlročnímu čekání na patch, štelování a prohrabávání bůh ví jakých souborů a vrtání se v ovladačích. Já si to mezitím dohraju na ps4, pěkně bez problému.
        Jinak byla sranda vidět na steam foru pcčkáře brečící a prosící alespoň o stabilních 30fps. No 30fps s myší asi nebude žádná sláva, ale u hry jako batman AK je stejně lepší gamepad a tam 30fps stačí bohatě. PC mustard race fail again.
        • Proč lezeš na steam forum (PC platformu) ty konzolové jelito? Chápu, že pro ty jednodušší jedince je prostě lehčí koupit hru 2x tak drahou na v podstatě PC co se dává pod televizi (jen se jinak jmenuje), rozvalit se jako prase v gauči a nemít ponětí o HW, SW.. prostě skill 0.
          Holt my na PC jsme čas od času pěkně pokáleni od vývojářů. Nicméně ty konzolové ´*ovado by sis měl uvědomit, že hromada značek pochází z PC a díky PC se dostala tam, kde je *5*
          • ano *1* *1* hromada značek. Overrated omalovánky od blizzardu a valve, které stejně nikdo na konzolích nechce. Na steam foru jsem byl, protože mám steam kvůli armě a total waru a baví mě číst, jak ta slavná mustard race brečí na diskuzích.
            Jinak ten váš "Pc skill" je na fakt vysoký úrovní. *1* Přepsat podle návodu z fóra pár řádků v ini souboru, zoufale štelovat nastavení v options, brečet a přeinstalovávat drivery a čekat až steam automaticky stáhne patch. Skill level s PC: 10 years old kiddo. Co je špatného na tom, se rozvalit jak prase a hrát? Hmmmm normální člověk přijde unavenej ze školy, nebo z práce a nemá náladu se někde je*at s nastavením. To si samozřejmě pc mustard jelita nenechají ujít, momentka, kdy si připadají jako HC anonymous hackeři, když přepíšou čísilko 30 na 60. Úplný Bill Gates si chlapče.
            • kdo by si je chtěl vypínat, já jich chci naopak víc. *5*
            • Můžeš si na ps4 nebo x1 v nějaký hře krom Project Cars vypnout vy*raný lens flary, motion blury a film grainy? I kdyby v dalších pěti, tak tohle je pro mě důvod proč PC mít.
            • žádné blbosti ale pravdu, která pc mustard (j)elitám nevoní.
            • Mal by si sa troška upokojiť, hovoríš blbosti.
          • Která hromada značek že to je?
        • achjoo....je vidět že jsi nehral hry v 60 FPS...odjakživa hraješ na konzolích ve 30FPS a proto ti to stačí vid??? ani nevíš jakej pořádnej rozdíl to je mezi 30 a 60 FPS...já kterej mám 980gtx mi Batman jede v 60ti snímkách sem tam trhání, když je člověk v batmobilu ale to se časem opraví...nemohl bych tuhle hru hrat ve 30FPS...rozdíl vp lynulosti je markantní....
          • Není, to si jen namlouváte, aby vám nebylo líto peněz vyhozených za ten nechutně předražený HW. Radši budu hrát se stabilními 30fps, než rádoby 60ti s tunou lagů a na hyper drahým komplu. Možná vám to po půl roce opatchujou, ale stejně je tady spousta pcčkářů, co hru bude hrát v 30fps (jak ostatně sami na steamu mnohdy přiznávaj).
        • Ristoro
          Ty ko*ote je to locknuté i na PC. Nebavím se jen o konzolích, nemluvě o tom že vy tam máte locknutou skoro každou hru. A to si piš, že jsem hrál i na konzoli, například GTA V a pak jsem si to zahrál u sebe na PC a nechápu, jak vám to může stačit. Jestli je to podle vás plynulé, tak máte něco s očima hoši.
          • Spíš ty si ve snaze působit jako drsný HC hráč namlouváš, že poznáš rozdíl. GTA V na PS4 nebo xone je lahoda a plynulost je perfektní. BAK je sice locknutý i na PC, ale odemknou 60 fps zvládne i úplný ementál. Každopádně BAK ukazuje, že hraní na PC pomalu zaniká. Jistě, zůstanou vám tam facebookové hry a ty moba patlaniny, ale dobré hry na PC, to bude brzy historie.
            30FPS je pro hraní většiny her zcela dostačující, BF nebo nový wolf běží např. na next gen koznolích s 60 fps, ale podle mě úplně zbytečně, 30fps by stačilo. No ale tak proč ne.
            Jsem ale neskutečně rád, že všichni ti mustard race s komply za 50 000,- od papánka utřeli a BAK si nezahrajou. Nice, další den, další vítězství pro konzole
            • mě stačí moje obyč PC, dokud na něm rozjedu slušně armu III (to a total war jsou jediný dva důvody proč mít PC), samo sebou mám v komplu grafiku od amd, nejsem zelená ofečka. K čemu super pc, kvůli blizzardím patvarům? Kvůli moba hrám? Zbytečnost. Na konzolích běží hry stejně dobře a eště člověk ušetří. Místo jednoho super PC radši koupím xko, psko, budu si pařit všechny hry a exklusivitky a na PC s*ru.
            • Papánek ti nekúpil pc tak si to vyplakal aspoň na konzolu a teraz hejtuješ všetkých čo majú lepšie PC :D ... klasické dieťa. Inak nebyť PC tak ti nemajú ani načom tu hru naprogramovať tak si zober krabičku zober gamepad a chod ši masírovať ego na BAK :D
            • Ano, dělá mi problém myš a klávesnice, na které se naučí hrát aj 80ti letý důchodce. 1. k hraní na PC je třeba tak 0 skillu, tak si přestaň hrát, že jsi nějaký bůh, vedle lidi s gamepadem. 2. že neunesete pravdu o tom, že hra běží na konzoli stabilně je váš problém, já tu o tom normálně informuji a vy dostáváte rapla. No, hádám, že co máte v komplu, to už nemáte v hlavě. 3. Chápu, že přesvědčit papánka aby koupil PC je eště jednoduchý, ale s konzolí to už tak snadno nejde, tak teď brečíš, že jsi zkysnul s PC, když nejlepší hry jsou stejně na konzoli. O tom, že multiplatformní tituly běží líp na konzolích není třeba diskutovat. 4. Na vývojáře bych to nesváděl, jen si možná měli uvědomit, že vydávat hry na PC je stojí víc (všechna ta práce s portema a milionem patchů), než kolik by ztratili, kdyby se na PC vykvajzly. 5. ano, hry jako BAK se hrají lépe s gamepadem. 6. Doufám, že si BAK pořádně užíváš, já žádné lagy nemám a nějaký mikro imput bullsh*t neřeším ani o něm nevím. To jsou jen žvasty z knihy: Jak se chovat jak spravný PCtard. Realitou je, že pc verze se zase téměř nedá hrát a kiddos na steamu maj zas rapla. No, asi vývojáři vydali dvě verze hry *5* Batman arkham knight, bezproblémouvou, milionům hráčů skvěle frčící hru, kterou teď paříme. No a poté pro PC (j)elita Batman Arkham Lags. Riddler vytvořil smrtící past plnou nekonečného stahování driverů, přepisování souborů, hodinového štelování nastvení grafiky, hraní v 20fps, čekání na patche atd. Batman nemá jednu noc, ale půl roku skvělých zážitků, než situaci překoná. To bude boj.
            • ...mám takový dojem že arogantně si začal ty tady s tím vším bohužel...Snažíš se tady akorat o totální flame jak jsou konzole lepší a jak si to ty zahraješ naprosto bez problému,bez lagu...ano je možné že si to zahraješ naprosto vp ohodě když ti to běží ve 30FPS ale nic z toho nemění že Rocksteady prodavá něco co je rozbité...vám by se snad na konzolích líbilo kdyby vám BAK lagoval,sekal se,měl input lagy...ááá počkej ty input lagy máte ale bohužel ve 30FPS to ani nepoznáte když máte v ruce GAMEPAD...mě je uplně jedno co vám na konzelo za hry vychází,kdybych chtěl už davno bych si konzoli kuli hram koupil ale zainvestoval jsem radsi do grafiky...mám PC rád a zustanu u něj dokud budou vycházet aspon nějaké AAA hry a to BAK je a 70% zákazníkum nefunguje...takže je něco špatně a hate je opravněný...je to rozbitá hra...!!! A tvé názory zde jsou naprosto bezpředmětné protože si jen OVCE které dělá problém samotná klavesnice s myší,proto máš konzoli ty hnupe....
            • LoL, další arogantní PCtard, kterému nevoní, že někdo není v jeho fanatickém klubíku věčného sledování frameratu a denního taktování, akutalizování driverů a nekonečného vrtání se v souborech. Dnes prostě není důvod vlastnit silné PC (dobré RTS stejně už nevychází) a ti kdo koupili, prohloupili a teď brečí. Užijte si Batman Arkham Lags, já si zahraju hru řádně a eště mám na PS4 exklusivní obsah. WIN.
            • ...ty máš v palici dobře vymleto kámo...slovo plynule má pro konzolisty zřejmě jiný význam než pro nás PCčkáře :D
            • Ristoro
              Lituji, že jsem ti vůbec něco začal psát :D. Poprvé a naposled. Ty jsi opravdu místní klenot, ani tě nemá cenu urážet.
  • Sr_Lobo
    Hlavni duvod - aby se jim pak vynulovaly ty recenze na steamu a mohli zacit aspon s trochu cistsim stitem..
  • Takovy velky fiasko asi nikdo z PC luzy necekal. Warner Bros. si priste radsi rozmyslej, komu sveri PC port, protoze tenhle prus€r se s nima potahne jeste nejakou dobu. Uz vidim vsechny ty komenty v budoucnu poukazujici na tuto kauzu, jak byl posledni Batman od Rocksteady debilne optimalizovanej apod. Pritom konzolovy verze jsou v poho, ne? Njn, konzole zase vedou. *2*
    • Ristoro
      Synku, ty jsi absolutně mimo. Co musí člověk mít v hlavě, aby vypustil z huby takovou sra*ku?
      • "synku", řekla 19tiletá guma...
        • Ristoro
          Jsem rád, že sis prohlédl můj profil příteli :).
    • Prosím tě, hraju na konzoli, konkrétně PS4. Batmana si plánuji koupit, jakmile dohraju Zaklínače. Nicméně.. Můžu se zeptat, proč PC hráče označuješ jako "lůzu"? A ta věta na konci? "Njn, konzole zase vedou."??? Kolik ti je let, 12??? Chovej se normálně, prosím tě. Pokud jsi ty příkladem konzolového hráče, tak je mi stydno.
      • no ono je to veľmi zaujímevé, obzvlášť, keď taký ako on nakoniec tvrdia, že hranie na konzelách ich vyjde lacnejšie ako PC čkárov samotné PC, ktoré si oni nemôžu dovoliť
  • Vogon
    Buďme k sobě upřímní, oni moc dobře věděli jakou srágoru vydávají.
    • Ristoro
      To si piš, že to ví. Já jen nechápu, co si ten člověk, který to má na starosti myslí. Jede to na 10-20 FPS na high-end počítačích, to je ok, to můžeme vydat. A dokonce jsem četl, že jeden zaměstnanec WB, veřejně urážel zákazníky, že pláčou jako děti. Největší sranda na tom je, že to napsal pod svým pravým jménem.
    • Budme k sobe uprimni znovu, i vydavatele prvniho Kotoul Souls vedeli jakou sragoru vydavaji, ale lidi jim casem odpustili a proto mohli vydavat dalsi stejne lacine dily.
      • Vogon
        Všichni víme, že jsi smutný, protože tvé ego neuneslo to, že jsi zemřel v tutorialu. Ty hry budou určitě strašně špatné, když se na školách o nich učí a uvádí se jako příklady výborného game designu a když je legendy videoherního průmyslu považují za geniální. Ty hry jsou tak hrozné, že je lidi z Evropy a Ameriky kupovali z Koreji a tak hrozné, že je lidi v Japonsku kradli z obchodů, aby si je mohli zahrát o den dříve než vyšly.
  • Taklhe to vypada kdyz steam zavede refunds. Vydavatele se maji po ptakach. Evropska unie je to neljepsi co se na mohlo stat (refundy ma steam jen kuli EU).
    • a tiež kvôli Originu, ktorý ich mal ďaleko skôr
  • Zajímalo by mne, jak tedy u nich probíhá kontrola kvality. To jako neviděli, že hra není OK? Najetí do menu neznamená, že už paříš.
  • Proto si přiště (na vanoce) kupuju PS4 a kašlu na PC gaming ;) je to furt to samý se všim a to nemluvim o V-Syncu kterej je pro konzole samoyřejmý a na PC když ho zapnete tak potřebujete stroj za 50 000 kč *16*
    • Na PS4 a xone bez jediného lagu, krásně a plynule.
      • to si pletes, to je totiz konstatntne v lagu 30 fps *1*
        • stabilní fps není lag, chápu, že mezi váma pc tardama je to oblíbený mítus, který používáte, když taháte z papánka prachy na nový pc, kterým trochu dofouknete své splasklé ego, ale 30fps je dostačující a hra na ps4 a xone běží naprosto parádně. Win, další rána pro pc mustard race.
          • 30fps nie je ani nahodou dostacujuce, preto sa Batman na PC kritizuje ;-) 30 fps lock sa na PC povazuje za neakceptovatelny a len velmi malo titulov tu srandu skusilo.
            • Ale hral , PS3, aj tam to boli tie krasne optimalizovne a stabilne hry v 30 fps. Realne sa na to neda pozerat, a kedze ti uzasni devs na konzolach cloveku nenechaju ani moznost volby , ze radsej horsiu grafiku ale plynule...tak je konzola nepouzitelny kram.
              Ale uzi si svoje "silky smooth" 30 fps, zavidim ti, ze to povazujes za hratelne ;-)
            • 30 fps stačí dostatečně. Kritizujou to PC kiddos, co víc času stráví koukáním na fraps než hraním a při sebemenším zakolísání řvou ohledně špatné optimalizace. 30fps bylo, je a bude dostačující, bez ohledu na to, jak se to snažíte vyvrátit. Na konzoli jsi nikdy nehrál, jen tu jak ofečka papouškuješ pctardí bullšity.
          • Lukyz
            "mítus" no ty bláho *1*
            • grammar nazi, poslední obrana jelit bez argumentu.
      • mínuskujte děti, mínuskujte, ale faktem je, že venku už jsou fps testy a na PS4 hra běží bez dropů.
    • Kup si PS2. Jenom tam máš pořádný hry, které se nelagují. A nejdříve pochop fungování vertical-sync, než začneš trousit moudra.
  • Odulin
    Koupeno-vráceno-koupeno na PS4....škoda.
    • nekúpené, nehrané, a počkáme na opravenú verziu aj s DLC v definitive eddition :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit