Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zekinth

    To už dnes opravdu nejde vymyslet hra která by se dala hrát bez záseku, a bez nutnosti shánět rady na internetu jak se dostat ve hře dál? Víte, hrát jen tak pro radost. Přece... peníze jste dostali, tak vám snad může být jedno jestli hru dohraju za jeden den, nebo za jeden týden. Já se chci u hra bavit! Slyšíte to volové? BAVIT! Víte co to je? To není neustálé přešlapování na jednom místě, a nahlížení do návodu. Proč na tohle šlo myslet při vývoji her před dvaceti lety, a dnes to nejde?

  • Toto je mozno ta najlepsia recenzia nachadzajuca sa na tomto serveri vobec. Je vidno ze autor *presne* vie o com toci a ja s nim na 100% suhlasim. Malokedy vidim taku hlbku v recenzi a v popise o tom co definuje skvelu hru(a co nie). Ze vas ostatnych hra bavi? Fajn, to ale nic nemeni na tom ze vsetko co napisal je stale pravda!
    • njn smejkal to byla kvalitka, i když pamatuju recenzi na endless space kde jsem s nim nesouhlasil. skoda že už nepíše
  • Kdo hraje finální "verzi" tzv. Director cut zřejmě bude nad kritikou kroutit hlavou - spousty nedostatků byly opraveny, W2 není vůbec špatná hra. Příběh je sice trochu klišovitý, ale účel splňuje - táhne hru dopředu, sem tam nabídne morální rozhodnutí, dilema, zvrat, zajímavé lokace, včetně náhodných atd. Vedlejší questy pobaví také. Proti grafickému provedení nic nemám. Mechanismus tahových soubojů funguje na cca 75%, mám dvě výhrady - nelze vyvolat ručně, protože rozmístění nepřátel je naskriptováno a pokud chce hráč souboj začít, nejjednodušší metodou je nechat z dálky na nepřítele vystřelit snipera a protivníky nechat "doklusat" blíž, také % pravděpodobnost zásahů a zasekávání zbraní je divná, tak nějak tomu % neodpovídá. Co se mi nelíbilo vůbec je loot, od her podobného typu očekávám, že mrtvým seberu to, co použili proti mě, ne že z chlapa s automatickou puškou neseberu ani náboje, pušku, ale jen rozbité sluneční brýle nebo jiný nepotřebný krám. Taky nad obsahem trezorů jsem kroutil hlavou, když už je k otevření potřeba zvlášť speciální skill, odlišný od otevírání zámků dveří nebo beden, očekával bych hodnotný obsah. Každopádně za mě celá hra 7/10.
  • Dost se tu nadává na autora recenze, že prd hrál, nerozumí tomu atd.
    Ale za mě hodnocení ještě menší, 5z10. Hru jsem po cca 5 hodinách hraní smazal. Teď si užívám naprosto Pillars of Ethernity, to je RPG úplně jinde.

    Sám jsem dohrál mraky RPG her, začínal jsem na C64 kde se člověk pohyboval jen do 4 stran...pak klasiky, BG, Icewind, Fallouty atd atd - to jen abych nebyl nařčenej, že jsem ho.no odehrál jako autor recenze. Když jsem pařil na C64 první RPG, většina se tahala za pinďoura tady.

    Ale k Wastelandu.. Ze začátku jsem byl nadšenej, grafika sice hnus, ale to by nevadilo. První rozčarování přišlo s nepřítelem - obří žába, jak z pohádky.. Pak jsem zabil snajpra, vypadla z něj šprcka, puška nikde..aha...random předměty, z brutal trezoru taky šprcka, z díry v zemi sada zbraní...to došlo tak daleko, že už jsem pak ani neotvíral trezory nebo nekopal lopatou..nuda. Naprosto zbytečný "perky", otvírání trezorů na tři vlastnosti, animace jak otvírá trezor x krát než se povede..NE... v poušti potkám bandity, prd, bojujem spolu v rozbitym městě...ta mapa je jen další iluze, neodpovídá realitě.... boj na farmě, proti chodícím kytičkám, nuda. nuda.Fallout byl krvavej a graficky x krát lepší, 3D pokus je hnus. Taktika v bojích? Rozestavim se, připravym palebný pole a d.ment ze skupiny se rozeběhne z krytu sám proti puškám nepřátel..ani imbecil by takhle nejednal.
    Robůtek, pejsek, koza, zajíc, , hotovej cirkus za sebou táhnout. Systém střelby často směšnej, z metru tě trefim čímkoliv..

    za mě bohužel nuda... *9*
  • PatrikDee
    ,...Recenciu som viacmenej prebehol, ale dost dokladne na to, aby som mohol posudit,...

    Uff,..6 z 10,...Podla recenczie obhajenych, ale ja ako hrac mam uplne diametralne odlisny nazor,..

    80 % toho, co autor hre vytyka a pise, ze ta a ta hra to ma lepsie, no musel som sa zasmiat,...Mam nahratych zatial nejak 7 hodin cisteho casu a bavim sa teda brutalnym sposobom,...Ako uz od doby JA 2, ci Fallout tactics nie,...

    Autor cakal podla recenzie dokonalu tahovu hru, dokonalu vo vsetkych smeroch a samozrejme, ze ju nedostal,...Vytyka hre to, co sa da vytknut 99 % hram, jedina hra, ktorej to nemoze vytknut je Tetris, pretoze ten je dokonaly,..:)

    Nie vazne,..6 z 10 je uplny nezmysel,..nastastie okolny novinarsky svet to objektivne posudil a bez ohladu na cisla, vdaka BOHU //Fargovi// za tuto perlu,...Jasne, nie je dokonala, ale hra sa vyborne a ma to krasnu atmosferu,...Suboje su zabavne, aj ked nie - a t opet - dokonale, ale co je,...Obcas si buchnem do stola, obcas sa musim postavit a poprechadzat sa, pretoze tomu kok..otovi sa zase zasekla zbran a sniper ma z 2 metrov sancu 2 %, tiez ma ide roztrhnut, ked si odpalim brokovnicou polovicu grupy, pretoze som zahnany chrobakmi do kuta a cele je to obcas naozaj frustrujuce, ale ten uspech, ked padne posledny nepriatel v lokacii, grupa sa da do kopy, uzdravym sposobone sramy a rany,...urobim povinny po-subojovy management postavy, prebijem zbrane a idem dalej,..to je pocit na nezaplatenie,.;)
    • Kamaráde mluvíš mi z duše.

      Je to jak Fallout 1 a 2 . Sem nas.anej z těch samých věcí............ ale to je NIC v porovnání s tím,když grupu rozhazuju po mapě, borci nakládají nájezdníkům nebo jiný verbeši. A když to všechno skončí, pěkně a v klidu rozdělim bodíky uzdravim všechny a jedu dál. Neni to jednoduchá debilita , co ohromuje blikajícími světýlky explozemi a jinejma zbitečnostma!. Hold to nedohraješ za 6h jak ty nový sra.ky. Díky bohu za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dohrano za 82 na hard. Pan v kloboucku by mel radeji popijet kavu a bastit koblihy.
  • Jednoznačně nejlepší post-apo dvacitelí od devadesátých let. Sbohem falloute! *15*
  • během čtyř prvních dnů se prodalo přes 1,5 miliónů kopií. To jen proto chytráka co tvrdil, že zatím prodali jen 100 tisíc kopiií :)
    http://www.eurogamer.net/articles/2014-09-24-wasteland-2-sales-break-1-5m-in-four-days
    • to tu uz bylo, a bohuzel se ukazalo, ze prodali jen za 1.5 milionu dolaru, tzn. radove min kusu
      • ach tak *15*
        tak ono se to zlepší určitě :)
  • 6/10 ? Celý svět zajásal, uznávaní programátoři poplácávají Farga po zádech, jen českej debílek napíše recenzi a dá 6/10, proto že je debílek, co houno hrál a první hra kterou kdy viděl byl fallout 3. *15*
    Potlesk
  • Po neskutečně dlouhý době rpg co mě opravdu baví!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit