Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Tato hra si zaslouží 4/10 a to nemluvím o technickejch problémech, ale o samotné hratelnosti, která je v mnoha ohledech daleko horší než gta3. Rozhodně se neřiďte recenzemi co si přečtete tady, nedávají smysl...
    • ucho
      Rozveď svou tezi, vypiš, co přesně nedává smysl a řekni k tomu svůj názor, který zdůvodni. Takhle zatím nedává smysl tvůj příspěvek.
      • MidnighT91
        Nedává smysl to jak vychvalují samotnou hratelnost, která je nudná, stereotypní, plná cliché, bugů a svět sám o sobě je umělej a bezesmyslu pro detail. https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs Hra která obsahuje šílenosti jako v postnutém videu si 7/10 nezaslouží i kdyby byla technicky bez problému...
        • prudislav
          takovejhle hnidopišskej výběr by se dal najít v každý hře , jenom tady je to víc vidět jako je to openworld
          • Chim
            To že se dá takový výběr najít v každé hře neznamená, že bychom nad tím měli zavírat oči a brát to jako standart.
  • Loneck
    "Později tvůrci HW požadavky zmírnili, ale záhy po vydání se ukázalo, že ani GeForce 560 hru na Ultra detaily nezvládá."

    To je ta 560ka takové dělo?
    • U téhle části recenze jsem se opravdu začal smát. Připomnělo mi to jednoho známého, který brečí že mu na 5 let starém dvou jádru nejede Battlefield 4 :-D
    • Janun
      Se mi taky nezdá. Já sám mám 570 a nestěžoval bych si že, 2 generace stará karta, dnes nedá vše na max.
  • s.hih
    Pes, který štěká, ještě není uvařen.
  • Mne je teda ďaleko sympatickejší Aiden než pričmudlá socka zo Srbska so svojim prihriatym bratrancom.
    • Tak samozřejmě, jak je vidět tak hlavní postava je vytvořená tak aby zaujala děti. Trapné assassinovské oblečky, všudypřítomný šátek přes obličej... ten člověk je hrozně nenápadný. Kdyby se takhle někdo v americe poflakoval po ulicích okamžitě ho odprásknou policajti, že je terorista
    • A to je taky fakt...ale Niko byl válečný veterán se smutným výrazem ))
  • Chim
    Podle obrázků a videa je evidentní, že je to sračka, takže za mě 2/10, ale k věci...

    Jenom jsem chtěl říct, že recenze je IMO výborně napsaná a doufám že autorka dostane v budoucnu více prostoru.
  • Prostě na hraní her je konzole. Tečka.
    • Predevsim na hrani koridorovych interaktivnich filmu je vyborna *13*
    • Myslels na hraní stupidních a dětských her. dvě tečky..
    • Na hraní her je dětský koutek.
      • Chim
        Na hraní jsou dvě dřevěná prkna, kladivo a hřeby. *16*
        • Vy budete z chudé rodiny, když si musíte hrát s prkny a hřebíky *9*.
          • Chim
            Ač jsem prostého původu, mám alespoň jistého otce. U vás je to pane Kristus... přeci jen opředené rouškou tajemství.

            Nicméně hru s dřevem, hřebíky a kladivem (stejně jako jakoukouliv manuální činnost) i tak doporučuji. Člověk při tom přijde na úplně jiné myšlenky. A když se to dělá pořádně, může to být pro někoho i velmi povznášející.
  • Jestli takhle ma vypada nextgen tak to potes koste, tehle hre to natre i Mafie, a Gta 4 pusobi proti tomuhle nextgenu jako hra z jine planety. Vsem co hru obhajuji, ja vyplaznout 1300 za takove paskvil taky se snazim si nejak tu investici obhajit. *1* Hodnoceni uzivatelu na Metacritic je jasny ,i kdyz objektivni taky uplne nebude.
    • Musíš se dívat na hodnocení PS4 verze a ta má kolem 6. A to je přesně odpovídající. Pc blbečkové si tam řeší ty svoje drm s uplay a trapné k+m a podobné nesmysly, týkající se nejvíce omezené platformy.
      • Presne tak vsichni beduji kvuli tomuhle ale pak daji hre 8/10 a ze hra je nudna, na to uz v recenzi neni misto *1*

        A ted na jinou notu se zasmejeme dalsimu konzolistovi ktery si mysli, ze se jeho platforma muze merit s PC *1* *1*
  • KIMCID
    je to trošku překombinovaná hra ale mne se líbí
  • Stejna znamka jako Metro Last Light ktery sem 3 krat dohral. Bravo, opravdu ste na Watch Dogs nenechali nit suchou. Ach jo podle ceho uz se ma clovek ridit pri nakupu her? Podle recenzi to totiz nejde.
    • No rozhodně bych si nikdy nekoupil hru podle recenze na games.cz :D
    • ucho
      Člověk se má řídit především podle vlastního úsudku. Poskládat si informace dohromady, i v řadě recenzí bys měl být schopný vyčíst, zda se ti hra bude líbit nebo ne. A úplně ideální je si pustit na internetu nějaká gameplay videa, kde uvidíš průchod nějakou misí, co se tam dá dělat a tak. Na základě toho všeho by měl hráč být schopný si hru ocenit, za kolik by mu stálo si tohle zahrát. Samozřejmě řídit se číselným hodnocením je hloupost, protože to číslo nevyjadřuje, jak se ta hra má líbit všem hráčům, to je jen jakési pseudovyjádření obecné kvality titulu, což ještě neznamená, že tě ten titul bude bavit...
      • Jak poznam s gameplaye jizdni model? U tohohle typu hry je to zakladni vec. Precist si recenzi at uz kdekoliv, tam se docist ze jizdni model funguje dobre ,a pak si to zahrat a videt tu silenost. No nevim
        • ucho
          Pustíš si video, kde někdo jezdí autem, a uvidíš, co všechno s ním na té silnici dělá. Většina jízdních modelů je o zvyku. Ze začátku ti většinou přijde divný každý nový, protože už jsi na nějaký zvyklý z jiné hry a očekáváš skoro stejné chování. Často si ale po čase zvykneš na ten další, stačí tomu dát čas. Tím ale neříkám, že jsou všechny jízdní modely stejně kvalitní.
          • Ja teda podle videa nepoznal jak se me bude auto ovladat. Ve WD je treba uplne nerealny jezdit se sportakama, zkus si dat treba misi v garazich to je silenost. Jenom se lehce dotknes klavesy a auto vystreli jak raketa, a zkus takhle v tech garazich zatacet, o tom ze jiny auto nez sportak neni na tuhle misi k dispozici se ani nebavim. A to je jen zlomek blbosti a nelogicnosti ktery ve hre sou.Ne tohle se nepovedlo
    • Pri hrach ktore su aj na steame sa skor spolieham na recenzie od hracov. Len viac nazorov vie povedat co je hra zac a recenzie na game weboch mi nikdy nepovedali co je dobre a co nie. Tu to recenzuje jeden clovek, on moze mat svoj styl hrania a ten aj presadzuje. Ked recenziu napisu hraci a vacsina sa zhoduje na rovnakych chybach tak mam lepsi obraz o hre. + a - taktiez.
      Horsie to je u hrach ktore tam nie su.
  • ucho
    tak přeci jen byl můj prvotní tip správný :D
    jinak palec nahoru za to, že jde o textově nejrozsáhlejší recenzi na na českém webu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit