Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze games si dovolili dat o jednu desetinu min nez vsichni ostatni to je teda odvaha *1* bravo!
    Z recenze to vypada ze jediny problem jsou technicke problemy na pc, takze na konzolich
    to je vlastne 9/10 takze nikdo nakonec nemuze nic rict proti games .
    Patch uz je venku a dalsi bude nasledovat takze ty problemy kterym se venuje pulka recenze zmizi. Samotny gameplay, ktery recenze vychvaluje do nebes, by si zaslouzil tak 3/10 a ten tu zustane naporad stejny o tom se ale v recenzich nesmi mluvit psat.
    Hlavne nenasrat ubisoft to by pak nemuselo byt dalsich 10 assasins creedu zadarmo ojojoj.
    Nebo mozna dnes herni novinari nemaji paru jak ma vypadat dobra hra..

    Metacritic: Critic Reviews - 81 / 100
    User Reviews - 45 / 100
    • TheGGG
      ano, protože řídit se podle bandy haterů, trollů a ret*rdů z metacritic je lepší než se řídit profesionálnímy názory recenzentů. Jako sorry, ale když vidím že si na metu někdo založil účet jen aby dal 10krát po sobě 0/10, nebo dal 0/10 všem hrám z konkurenční platformy, či dal 0/10 všem hrám z nějaké herní série, tak mám vážné pochyby o inteligenci tamních users. Na steamu se ještě uživatelskými recenzemi dá jakž takž řídit, protože člověk alespoň vidí jestli "hodnotitel" danou hru hrál, ale na metu, kde se to hemží uživatelskými recenzemi typu: booooooooring 0/10, nebo shiiiiiiiiit 0/10, to fakt nemá žádnou hodnotu.
      • Ono sa to tam nehemží iba hatermi, ale aj fanboymi či deťmi, ktorí sa po odohratej hodine absolútne neštítia dať hre 10/10 a zakrývať si oči pred očividnými nedostatkami. Užívateľské recenzie sú jednoducho typu páči/nepáči, čo má tiež nejakú výpovednú hodnotu. Ostatne užívateľské skóre naozaj kvalitných titulov sa od toho od recenzentov až tak nelíši.
        • TheGGG
          fanboys jsou tam taky, pochopitelně jen další důvod proč hodnocení nevěřit.
  • vonTossis
    Myslím, že sedmička je tak akorát. Ovšem ta optimalizace je vážně tristní. Dlouho se mi nestalo, že jsem musel první hodinu všechno ladit tak, abych si vůbec zahrál. Nakonec hraju na medium, ale stejně se co chvíli objeví pokles fps třeba až na dva nebo tři snímky. Směšné je, že naprosto bezdůvodně. Velmi rádo se to stává i v graficky naprosto nenáročných lokacích. Trochu mě teď mrzí, že jsem za to vyhodil peníze. Jsem asi naivní hlupák, když jsem čekal, že dostanu dodělanou hru.
    • vonTossis
      Původně jsem si dokonce myslel, že konečně najdou využití mé dvě grafiky. Tak šeredně jsem se spletl. *4*
  • Líbí se mi, že se recenzuje hra taková, jaká byla v den vydání, a upozorňuje se na technické chyby. Když to srovnám s Battlefield 4, kde se připos--- neodvážně čekalo, až vydavatel opraví alespoň ty nejhorší chyby, aby nedejbože hra nemusela dostat nižší hodnocení, tak je to nebe a dudy.
    • Já si naopak myslím, že Battlefield 4 to tady od Games schytal pořádně, protože se sice čekalo, ale předtím se veřejně prohlásilo, jakej je to v MP nehratelnej paskvil.

      Každopádně ale nechápu, proč hra, která "kromě příběhu v ničem vysloveně neselhala" dostala hodnocení 7.
      • Mato1987
        prečítaj si recenziu nie verdikt.
        • Ok, ale já spíš mluvím z vlastní zkušenosti. :-) Rozhodně souhlasím s tím, že se to dá hrát, ale opravdu to není ničím výjimečné, zajímavé a nehodlám hru ani dohrát. A to proti "podobným" hrám nic nemám. GTA IV je jedna z mých nejoblíbenějších her.
  • Mato1987
    Ja osobne mám taký dojem, že u tejto hry bol podstatne väčší dôraz kladený na marketing a samotným detailom a prepracovanejším herným mechanizmom sa v hre asi nevenoval nikto. Tu nejde len o to video, čo bolo včera pridané kde sa hra porovnáva s prvou mafiou alebo gta III,ale tu ide jednoducho o to , že ubisoft kašle z vysoka na menšie či väčšie detaily, ktoré práve robia ten herný svet tak uveriteľným. Je to fakt smiešne a zároveň aj smutné, že 12 rokov stará hra !!! tromfne hru z roku 2014, ktorá sa oháňa nálepkou "next gen". Riť paľovú a nie next gen, nielenže sú nároky na túto ohavnú hru neúmerne vysoké, ale všetko to haló pred vydaním hry, že hra potrebuje aspoň 6GB ram boli absolútne nezmysly, keď mám všetko nastavené na ultra len textúry na high, tak hra zožere maximum 2.1 GB systémovej pamäte. A to ešte nehovorím o videopamäti, ktorú tento neoptimalizovaný nezmar žere úplne neopodstatnene. Nič to, musím si pravdepodobne počkať nejaký ten mesiac kým hru na PC páni žabožrútski opravia a potom si ju v kľude a bez ustavičného sekania a trhania pri načítavaní textúr pri akomkoľvek prudšom pohybe myškou alebo troška rýchlej jazde autom možno aj užijem. A dúfam, že opravia aj tú otravnú akceleráciu myšky, lebo mieriť sa s tým vôbec nedá.
    Ináč keď niekto chce, tak môžem sem pridať cd kľúč na breakthrough pack a cyberpunk pack, keď niekomu tieto dlc packy chýbajú...
    • no jo, joypad je joypad
      hrát sand box s myší a klávesnicí je přežitek
      • BoB.2
        Ja Gamepadem na PC odehrál celýho Wolfenstein: The New Order.
        • Mato1987
          tak to je fakt umenie :D
          • BoB.2
            Je to o zvyku, a hlavně o tom že všechny nový hry jsou na ně dělaný ,no a taky o pohodlí.
            • Mato1987
              a tak keď sa niekomu hraje pohodlnejšie na gamepade, povedzme závodnú hru alebo športovú hru tak dajme tomu, ale fps hrať s gamepadom ? :) to mi príde troška masochistické, z vlastnej skúsenosti viem, že hrať fpsku na gamepade je totálny masochizmus pre niekoho ako mňa, čo odjakživa hraje hry na klávesnici a šípkach...na ps3 som prešiel resistance 1, 2, 3 na gamepade a ver mi že pri prvom resistance mi sakramentsky dlho trvalo skoordinovať pohyby prstov tak aby som pri hraní nevyzeral ako nejaký narušený jedinec, potom keď sa mi to dostalo do krvi tak som dvojku prešiel s menšími problémami a trojku som hral už skoro ako profík, potom som ešte dohral na ps3ke z fpsiek killzone 2 a 3 a bad company 1 :)
              Takže ja mám nejaké tie skúsenosti s hraním fps hier na gamepade ale prečo by som to robil pri pc hrách keď mám k dispozící presnejšie a rýchlejšie príslušenstvo teda myšku? ale zase ten kto hrá pc v obývačke na gauči tak jasne že je pohodlnejší a praktickejší gamepad, aj keď žiadneho takého človeka z blízkeho okolia nepoznám.
          • kamrád třeba dodneška hraje fotbal i hokej na klávesnici a nikdo mu nedokáže vysvětlit, že pokud by se naučil na joypadu, tak by neustále neprohrával (s námi, AI občas porazí)
            ale možná je to tím, že je lama :-)
  • jsem rád, že PC verze dopadla takhle.
  • BoB.2
    Asi souhlasím.
  • N7N7
    Games, vy jste snad poslední web, který recenzuje Watch Dogs. Všichni už si kvality této hry zjistili na jiných stránkách, někteří už ji mají i dohranou. A tak se ptám - co se to s vámi děje? Vždy jsem vás měl za přední český web, ale tohle je velmi nezvyklé. Prosím o vysvětlení a neberte to jako hate - opravdu mě to zajímá. Je to kvůli nemoci recenzenta, technickým problémům... ? Či to má být nějaká demostrance toho, že jsou pro vás AAA hry až na posledním místě? Opravdu už nevím, co si o tom mám myslet. Předem děkuji za vysvětlení.
    • Práce kvapná, málo platná.
    • Prednost maju predsa hry z indie
    • Ostatní weby recenzovali ps4 verzi, kterou dostali ještě před vydáním hry.. recenze tady na games je z pc verze, která byla "dostupná" až v den vydání..
    • Nemá něco společného s tím, že se jedná o recenzi PC verze? Jestli jsem to pochopil dobře tak UBI rozesílalo PS4 verzi na recenze a tady na Games se rozhodli recenzovat verzi pro PC, která byla k dostání až při releasu v úterý.
      Navíc mít recenzi 3-4 dny po releasu je opravdu takový velký problém??
      • dobře ty.. *1* alespoň dodám, že recenze je povedená, čtivá a informativní vzhledem k platformě..
    • To je hate a ještě hodně trapnej. To nemáš nic lepšího na práci než si pobrečet v diskuzi že si nedostal recenzi ASAP jak hra vyšla? *1*

      Jinak dobrá recenze..
      • Kinet1c
        keby sme brali slovo hate ako doslovne, tak on nic nehateoval, on len komentoval, to ze je nezvykle podavat recenziu na takyto velky titul AAA hry, tak neskoro za ostatnymi recenzentskymi strankami atd.
        Hate znamena neznasat, nieco ci niekoho, tzn on tu tuto podmienku nesplnil, boli to jeho obavy a mozno pre neho opodstatnene. Asi na internete, ked niekto nieco spochybnuje ci sa pyta tak je to rovno hate, neviem, ale clovek sa nejak spytat musi, a prida k tomu vysvetlenie, ja by som to nejak hate om nenazval, ale ved no ako vidno mame tu na to expertov, ktory nemaju rozum ani na to aby sa poriadne regli na stranku kde komentuju bezhlavo.
        • To jamo znamena ze kdyz se regnu tak moje komenty budou mit vetsi vahu? To je asi jako kdybych rekl ze kdyz pises slovensky a nemas na to abys psal cesky.. Jinak me nemusis poucovat o tom co hate je nebo trolling, proste ten comment byl trapnej.
    • No, můj názor na to je takovej, že u recenze jde především o výpovědní hodnotu a ne o to být první. Na recenzi si klidně počkám dýl když bude kvalitně napsaná a bude do detailu rozebírat všechny aspekty hry (a to tahle podle mě dělá).
      Rozhodně je to lepší, než vydat recenzi třetí den po vydání, protože s takové recenze si toho moc neodnesu.
      Další věc je proč vůbec nějak s recenzí chvátat? Pokud jde o to, že se podle recenze rozhoduješ jestli hru koupíš nebo ne, tak na netu je ohromná spousta recenzí a pokud Ti jde jen o tu tady, no tak si prostě hru koupíš o týden dýl. *4*
      • o týden později*
    • To je typický HATE
      • a tohle typický trolling

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit