Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady zase smrdí až za roh ty Ubisofťácké nepovinné mise. Když náhodou projedu kolem nějakého vyšetřování, raději rychle přidám plyn. Až na digitální tripy je zbytek nepovinného obsahu celkem otravný, grafika pěkná ale neoptimalizovaná, příběh nepříliš poutavý, fyzika a akcelerace aut na úrovni špatného vtipu. Celkem i souhlasím s hodnocením, jako akční hru měsíce bych spíše volil wolfa :)
    • Stejna sablona porad a porad dokola a lidi to porad kupuji po milionech, pritom to neni zabava ale otrava a milion collectibles kteryma si nahoni hraci dobu o 90%
  • Mi to tak trošku připomíná Skyrim
    • Hrál si Skyrim?? :-D :-D co ti tam připomíná Skyrim? :-D Auta?Město 21.století? Hackování?Ty zbraně? Tam vůbec nic není to jsou uplně dvě odlišné hry uplně jinej svět a doba :-D
    • Skyrim je mnohem větší sračkaa, tohle má aspoň trochu hlavu a patu.
      • Ano, konzolovou hlavu a zabugovanou patu. Ne diky, konzolefagu, tak ubohy ovladani na pc fakt nepotrebuju, mam stovky jinych kvalitnejsich her.
        • Pan Wallet Warrior, jak se máme po té lobotomii?
          • Skvele, diky za zeptani. Stale butthurt, protoze "nextgen" stoji 10k a ma 1/4 vykon oproti PC za stejny prachy? *15*

            Btw, zapomel jsi napsat ze mam spolecensky neprijatelny nazory a ze se se mnou nema nikdo bavit, schvalne jestli to nekoho zajima dneska.... oh wait! *15*
            • Co mi kdo nakukal? Ze je rozdil mezi 30 a 60 fps a ze je rozdil mezi HD a 2560? To mi nemusi nikdo rikat, to je docela obvious. *5*
            • to ti nakukal kdo? nejsi snad čtenář dvojítého dementa???
            • Tak pokud nepoznas rozdil mezi low a high detaily, 30 a 60+ fps a 1280 nebo 2560, tak chapu, ze je vysledek stejny. *15*
            • Jo možná má PS4 o dost horší výkon, ale výsledek je stejný jako na pc s 780 xD a to je strašná ironie...
            • Apu od AMD puso, lowend zustane lowendem, najdi si ty tvoje fakta. Btw, stale nechapu kde se v slove kompl bere to L, to je nejaky Compluter? *4*
            • TheGGG
              stále nulové technické znalosti a plná huba sr*ček, ty komple za 10 000,-? *6*
        • TheGGG
          zas vyšla nějaká nová moba či co *1* jak vypadaj všechny stejně tak sem ztratil přehled
    • Chim
      Skyrim alespoň nebyl 3rd person
  • Hory85
    Pro zajímavost srovnání WD se starým GTA IV. Docela překvapení jaký je mezi nimi rozdíl !!! V relevacích se pak dají najít ještě další srovnání s ještě staršími kousky z řad sandboxů včetně naší Mafie I.
    https://www.youtube.com/watch?v=JGRsrFdwb2c
    • MidnighT91
      Na těchle videích je vidět jakej je ta hra AAA odpad...
  • Paul_cz
    " Později tvůrci HW požadavky zmírnili, ale záhy po vydání se ukázalo, že ani GeForce 560 hru na Ultra detaily nezvládá."

    To je opravdu divný, že 4 roky stará low end karta to nezvládá.
    Jinak stuttering i tearing jsem vyřešil jednoduše přepnutím do borderless window, přímo v menu. Hra jede dobře a vypadá perfektně.
    Zatím bych dal klidně 9/10. Multiplayer je boží, single taky, Hra u který vydržím do 3 do rána přestože jdu druhej den do práce si to zaslouží.
    https://www.youtube.com/watch?v=abiztf4NmXM
    • Lotr
      No víš chlapče. Ono se to seká na na Titanu
    • Video graficky super až na pár detailů například že skoro každá postava má obličej v barvě ala kapitán spok, nebo týpek jde a zřejmě ho jeho deštník neba tak ho prostě zahodí a jde dál *1* a celkově mi nějak z toho videa přišlo že se tam ty postavy chovají nějak divně, jak řikal Vávra, objevím se v bodě A pak půjdu na bod B a tam zmizím *1* po grafické stránce jako joo ale celkový feeling asi néé...
    • Ano, 560 byla lowend *7*
  • Jedno moudro se sem přesně hodí. Vždy očekávej to nejhorší a nebudeš zklamán. Tolik asi zatím k Watch dogs
    • Myslím, že to bylo: Vždy očekávej to nejhorší a potom můžeš být příjemně překvapen.

      A nebo taky ne...
      • hlavní že význam zůstává....
  • Veskoslav
    Problém téhle hry vidím v nevyužitém potenciálu a doslova zkurveném jízdním modelu a osekané grafice. Rozhodně i když se snažím sebevíc, tak grafika se nedostane na slibovanou v E3 prezentacích. Problém té hry je prostě to, že přes gigantický marketing se jedná o mírně nadprůměrnou hru, která má skvělé prvky, ale nedotažené do slibovaného konceptu. Nejvíce humorné mi přijde, když to napálím s motorkou do náklaďáku a nejenom, že neumřu, ale málem odhodím náklaďák. To mi přijde ksakru pitomé. Co na tom, že je skvělé, když zvednu bezpečnostní prvky silnice a auto, co mě pronásleduje to do nich napálí. To je skvělé, ale celkově to kazí hru jako takovou. O destrukčním modelu aut ani nemluvně. Ano poznáte, že se tam prohání Shelby, Mercedes, Chrysler, Fiat, Ford a další značky. Proti modelům nemůžu nic říct, ale když se prakticky všechny chovají stejně, řízení z jiného než pohledu řidiče je strašné, tak je něco hodně špatně. Ta hra měla obrovský potenciál, který Ubisoft zabil virem UPlay a blbostma, co kazí celkový dojem z jinak docela pěkně zpracovaného města. Ta hra si zaslouží pozornost, ale koupě? Možná tak ve slevě, protože i přes ty chyby vidím, že můj spolubydlící je z toho na větvi a smaží to v kuse s kamarády.
  • walltar
    Osobně většinu bugů a nedodělků bych klidně odpustil ... jediné co ale prostě nemůžu překousnout je to strašný ovládání, Negativní akcelerace, nemožnost nastavení citlivosti, stick cover, kterej mě zabil 100x častěj, než nepřátelé.

    Kdyby si aspoň dali trošku práce a udělali PC verzi pořádně ovladatelnou zařízením na kterém většina PC hráčů hraje ... ale ne to by nebyl Ubisof.
    • kup si gamed pejlo.. hraje se to na něm milionkrát lépe, ale pokud si jeden z těch pomatenců, vyznávájící víru v K+M, tak pouze ámen s tebou... Navíc jezdit s autama na šipkách... lol
      • Jo jezdit autem na K+M je hrozny protoze packa do strany nebo tlacitko do strany je vlastne uplne to same.. :D Kdyz uz tak volant.. *5*
      • walltar
        Já si gamepad koupil už před nějakou dobou ... ale prostě není to zařízení pro mě. Ale u WD ho mám připojený a na to ježdění autem je super ... Ale na část hry, kde běháš na nohách to prostě není nic pro mě. Je to jako bych hrál FPS na blbým joysticku. Jediná výhoda je jeho analog na chůzi .. ale to se dá bez problému nahradit gameboardem, které mají analog vlastní. A na myš co se přesnosti míření prostě nemá.

        Ale to nějak není omluva pro nefunkční ovládání na klávesnici a myši. Prostě to je něco co má být funkční ... pokud vydáváš na platformu, kde je klávesnice a myš převládající herní ovladač. Je to asi jako bych na PS, nebo Xbox vydal hru, která nejede pořádně na gamepadu a onlouval to "Buy keyboard and mouse you stupid gamepad fags!"
        • Jsi tlustý a k tomu ještě pomatený. Takové jako ty bych házel ze skály. Opad společnosti. Stejně jako ten Veskoslav, to je taky případ...
          • GGG pls
            • A vsechny byli uplne o hovnu :D. Odpovidajici tve inteligenci.
              Uz tu nebudu psat negativa nema cenu hucet do dubu *1*
              Ovce uz si nazor udelali nez hra vysla.
            • TheGGG
              né každý tu vystupuje pod anonymem černopr*elníku, všechny mé příspěvky jsem napsal pod jedním jménem, tak se uklidni
          • walltar
            Hmm takže místo reakce urážky ....
            • Blue.Shark
              Nerd=One whose IQ exceeds his weight. To se o tobě říct nedá, viď? *7*
            • urážky ne, konstatovaní faktů nerdíku...
      • Veskoslav
        Jsi hlupák. Každý, ať hraje na tom, na čem mu to vyhovuje. A hrát na gamepadu, "LOL", volant *7*
        • Jde o to, že si stěžuje na špatné ovládání a přtom je to právě klávesnicí a myší.
          Odehrál jsem spoustu her na K+M i na joypadu, některé hry hraju na K+m a některé na joypadu.
          A právě sandboxy jsou lepší na joypad, stejně jako sportovní hry, vyjma závodních her. Tam je nej volant.
          Stačí v sobě potlačit ego, vyzkoušet oboje a vybrat si to nejpohodlnější.
          p.s. vyzkoušet, tím myslím 2 hodiny denně alespoň 3 měsíce, aby se ti to dostalo pod kůži a nebudeš litovat :-)
          • Víš proč už není žádná G14, protože G13 byl takový fail, že to nikdo nekupoval, jelikož nikdo nemá rád hybrid. Klasik si koupí mustanga s benzínem a ne nějakou hybrydní svini. To samé G13 neumí to nic pořádně.
          • Veskoslav
            V čem je při pohybu a střelbě lepší gamepad než k+m? A gamepad už mám cca 12 let u pc, takže tím to nebude. Navíc to stále není omluva za zprasené ovládání.
            • prudislav
              asi autoaim :-D WD jsem an gamepadu zkusil a i přes zpracený K+M obvládání se mi to na K+M ovládá líp
          • walltar
            V čem je Gamepad lepší, než Gameboard (keypad) + myš?
            • walltar
              Nemluvím o klávesnici ... mluvím o zařízení, jako je G13. Má vlastní analogový ovladač ... který využiješ na pohyb. A do druhé ruky myš, kterou využiješ na míření. Tím pádem využíváš výhody obou zařízení ... jak přesnost myši, tak analogové ovládání pohybu gamepadu.

              Nebo mě chceš vážně tvrdit, že analogový ovladač je lepší na míření, než myš? Nebo na ovládání kamery při jízdě autem. Nebo na ovládání menu ... Vážně tohle chceš tvrdit?
            • ve všem.... prý gameboard tvl.. klávesnice je psací stroj
      • prudislav
        jezdit auta gamepadem? *8* Volant FTW
        • kennyB
          Jsem zvědavej, jak volantem budeš ovládat postavu při chůzi *1*
          • walltar
            Tak když můžeš joystickem (prakticky dvouma) ovládat postavu v FPS, tak proč né volantem? *1*
          • Veskoslav
            Taky už jsem takové viděl:-D
            • kennyB
              *1*
  • Tohle je krasna ukazka toho jak jsou lide hloupi a jak snadno se daji zmanipulovat.
    Staci kdyz stadu par let tlacite do hlavy ze watch dogs je/bude super hra u ktere se bude kazdy bavit a stado se bude bavit at uz jim predhodite cokoli.
    A jeste bude hru obhajovat, cimz nehaji ubisoft ale sebe.
    Prumernej jouda jakmile si udela o necem obrazek tak uz jenom tezko svuj nazor prehodnoti a kdyz nekdo kritizuje hru pripada joudovi ze kritika smeruje zaroven i na nej.
    • kennyB
      Aha, takže když budu hru kritizovat, tak nebudu průměrnej jouda??? *8*
      • Vsichni mate potrebu reagovat ale ani jeden z vas se jeste nevyjadril k watch dogs ja to delam v kazdem prispevku ...... jak rikam stado bez nazoru.

        Absence letadel / vrtulniku , absence pestnich souboju. velka hackovaci hra ale naprosta vetsina misi se da dohrat 5x jednoduseji bez hackovani. Neustale se opakujici rozhovory civilistu. Absence nepratel ve meste (krome policie) .
        Ja mam milion negativ ale vy nemate co rict .....
        • kennyB
          Nejsem kret.n, abych psal to samé dokola *7*
          • Nejsi ? .... premyslej znovu
            Ja nikdy nenapsal stejnou vec 2x a porad mam milion argumentu ale ty jsi zase vyplodil jenom nic nerikajici vykrik.
            spatna fyzika automobilu, neviditelne zdi, pri rizeni nezvladnuta kamera, propadavani texturou O.o , hloupa ai (i prez odklad ktery mel ai zlepsit), debilni policie ktera se pridava na stranu gangu, debilni civiliste kteri na vas zalaji benga pote co jste je zachranili.
            • kennyB
              Ok, necháme toho.Tuhle hru jsem se po masážních trailerech před vydáním, kterých bylo opravdu hodně zdráhal koupit, ale pak jsem si jí vyzkoušel a ač to asi nebude hra desetiletí a možná ani roku, tak mě prostě baví a je to. A to je snad ten největší důvod, proč hry hrát *3*
            • Pisu pod jednim nickem a vsechno on topic, nevyhledavam osobni konfrontace psal jsem jen obecne o watch dogs a taky jsem psal ze si to hraci berou osobne presne jako to tady dokazujete. to ze me vsichni obvinuji ze pisu pod jinym jmenem je smesne :D ja osobne vubec nechapu co by mi to prineslo
              a toto vsechno je jenom offotpic do kteryho ste me zatahli vy ja nejsem ten do tady flamuje ....
            • kennyB
              Kolik příspěvků už jsi napsal??? A jen pod jedním nickem???
      • Jouda nebudes az pochopis, co tim basnik chtel rict.
        • kennyB
          Raději zůstanu joudou a obrázek si o hrách budu po vyzkoušení dělat sám a ne poslouchat něčí kritiku a tupě ve stádu s ní chtě nechtě souhlasit *3*
          • Opet nechapes, consume mluvil o fanboys co se vztekaji u kazde fakty podlozene kritice, skoro jako ty nad jeho reakci. *3*
            • kennyB
              Fakty podložené kritice??? S hrou tolik problémů nemám možná proto, že hraji na konzoli, ale faktů je tu napsáno opravdu pomálu *3* A ano, když někdo nesouhlasí, tak je fanboy, že??? a ne, opravdu se nerozčiluji, spíše se bavím *3*
    • TheGGG
      ještě že ty jsi nadprůměrný jouda *5*
      • A co tim chtel basnik rict ?
        Ale pokud si to ty na fotce tak to mluvi za vse.
        • :D
          • TheGGG
            Ještě si dej pár dalších smajlíků a poplácej se po rameni. Si vážně ostrý jouda, taky bych chěl být jako ty *14*
            • TheGGG
              tolik anonymků, tady mě má někdo rád.
            • Ja na svoje prispevky neodpovidam kamarade nesud me podle sebe *1*
              To se ti uz smeje nekdo dalsi.

              A protoze ja tu nezasiram offtopic jako ty tak prihodim par negativ na watch dogs.

              Nelze strilet za jizdy . ................. . mafia winz
              nelze skakat (za to je u me minimalne bod dolu) .. mafia winz
              jenom jeden save, debilni plastik z AC, vsechny questy jsou podle jedne sablony jak side questy tak story questy. 10 druhu collectibles ale vsechny se sbiraji uplne stejne, posrana pirka z AC utoci.
              Celkove je to sablona z ac do ktere pridali auta a odebrali parkour.
              SPATNA SPATNA HRA
            • Jsi trošku paranoidní.... Smajlík byl kvůli tomu, protože si myslí, že je to tvá fotka.
            • a jsi to teda ty? :-D
              LOL
      • Tyvole, ted jsi mu to nandal tak, ze asi tyden nebude spat.
        • TheGGG
          Ty víš jak se mu bude spát? No nevím co ty si za uchylného kněze.
  • Velice čtivá recenze...
  • Mně se líbí jak zdejší diskuzní experti nepolemizujou s textem, ale číslem. *1*
    • walltar
      To je u každý recenze ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit