Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze je pekne napsana, ale nechapu, jak muzete napsat "najdete-li v menu položku vertikální synchronizace, dělejte, že tam není" apod. - pusobi to tak, ze hra nefunguje spravne nikomu. Prece spousty lidi na ruznych forech pise, ze jim to jede vse plynule na vysoke nebo ultra detaily. Pisu taky za sebe (i5 3,8GHz, gtx660), kdy hra mi jede od zacatku naprosto plynule i s vertikální synchronizaci.

    Jinak hra me neskutecne bavi a libi semi i po graficke strance, i kdyz to neni jak na E3 2012. Obsahem me hra velmi mile prekvapila. Na kritizovany jizdni model se da "zvyknout", hraju na gamepadu a projizdim zatacky ve vysokych rychlostech temer bezchybne. Ja hodnotim 9/10 :)
  • MARTASLJ19
    Táto hra si to posrala v každom možnom aspekte. Sklamanie a zároveň najväčšie klamanie hráčov v roku 2014 je jasné.
    • Nové CoD ještě nevyšlo
      • No tak, call of duty je nejuprimnejsi serie vsech dob :) svoje 3 hodky zabavneho strileni ( herni doba tak na jednu kocovinu) si kazdy díl splnil
      • Krescz
        a komu dava COD nejake nadeje na dobrou hru? :D...zato na Watch Dogs se tesili vsichni
  • Kravicka
    Proc tam je metacritic na PS 4 kdyz je recenze na PC.
    • Protože má lepší hodnocení :D
    • Protože bagr.....
  • Já si myslím že jízdní model aut je ze hry driver san francisco. I ty auta stejně vypadají jak sté hry.
    • Ja se obavam ze to je stejny model jako maji v assasins creed kone ...
  • Sice hraju X360 verzi, ale mám pocit že to teda vývojáři na staré konzole odflákli....Grafika je opravdu nic moc, takové GTA V (západy slunce) atd a v některých případech i GTA IV vypadají na X360 lépe jinak voda je na tom ve WD hrozně :D , co mě ale nejvíce zklamalo je hratelnost, hackovat se dá pořád dokola jen pár věcí-semafor, trubky s plynem a zátarasy, kamery a ještě něco. Vím že toho je dost, ale podle mě by se toho dalo udělat více, jinak ty informace o obyvatelích jsou fajn to jo. A taky model poškození bohužel GTA IV se asi nic nevyrovná a to nemluvím o fyzice. Jinak nápad fajn ale bohužel dost nedodělaný....
    • A co cekas od 8 let staré konzole -_- ? A GTA 4 vypadají? By me zajímalo kdo tady rozšířil nazývání her v množném čísle, to je znásilnění češtiny
      • Čekám to co se od ní dá očekávat, vždyť už mnoho vývojářů z nich dokázalo vytáhnout více, i MAFIA 2 mi příjde hezčí. A prostě mi jde o to, že když se pořád oháněli grafikou, tak to tak bude i vypadat, jinak musím říct, že i na ostatních platformách to vypadá nic moc.
      • Moudrý člověk napadá obsah sdělení, hlupák formu. Protože i hloupost napsaná zlatým písmem zůstane hloupostí.
        • Prasaak
          Příklad: "Ty jsi debyl." Vítězí zde obsah nad formou?
        • něco na tom je, ale taky mám zkušenost, že lidi co neumí česky, neumí ani nic jinýho.
          • tak to máme asi problém když česky umí možná tak 15milionu lidí *1*
  • Grafika mi připomíná něco mezi Sleeping Dogs a Saints Row. Jede to, ale jako by to mělo být nové revoluční Crysis a chybí jakýkoli smysl pro detail. To je ten vysněný Next-Gen.
    • kennyB
      U každé konzole chvilku trvalo, než z ní vývojáři začali ždímat maximum *3*
      • Ale tahle hra neždíme maximum ani z oldgen.
        • kennyB
          Nikdo také neříkal, že bude.
      • O to je divnější, že se u těch nových už teď šetří na fps a rozlišení, aby hry vůbec nějak vypadaly.
  • Jack1947
    Pokud se budeme bavit ciste hypoteticky jen o čísle , tak dokážu souhlasit. Kdyby měla tahla hra... víc jak 7-8/10 už bych asi začínal zuřit ale se sedm se ještě souhlasit dá i když já bych šel ještě níže. Např na 6,5 ale to je zas můj názor.
    • Pořád moc. Dal bych jí 6,45...
  • Tak tahle hra mě úplně minula, né že bych pro ti ní něco měl, ale spousta článků se mě úspěšně vyhla.
    • Nikomu se nemůže vyhnout drtivá kampaň Ubi !
      • Jáká drtivá kampaň Ubi? Ona to vyvíjí Ubi?
  • S recenzí souhlasím do puntíku, krom toho že problémy technického rázu nemám s optimalizací a hra mi krom dropu fps v animacích šlape dobře. Průšvih je ovšem ten Uplay, nejde ani tak o problémy s konektivitou, ale to že vám ty jejich odměny zkoraptujou save a +- 10 nahraných hodin je v háji prostě není fajn (ano je to částečně moje chyba,ale před tím sem s nima u AC neměl problém) a nejsem rozhodně jedinej.
    Každopádně jde velmi solidní hru s řadou hluchých míst, takže mi to docela navozuje pocity co jsem měl z původních Assassinů. Na jedný straně stojí na openworld hru opravdu nadstandartní grafické zpracování, zábavné vedlejší mise, jednoduchý a přitom efektivní systém hackování, chytře navrženej multiplayer a město působí živoucím dojmem (pravda není zdaleka úroveň GTA, ale R* má prostě v městských akcích generační náskok).
    Na stranu druhou je to plný věcí který celkový dojem kazí. Aiden je vyčpělá verze Batmana a pozér co nosí masku i když ho na ulici každej pozná, příběh je jedno velký kliše,systém reputace je bezpohlavní a nudnej, jedinej efekt má na to jak moc je fuk lidem že jim šlohnete auto, se zničitelností dopravních prostředků se vývojaři taky moc nepárali, hodnotit jízdní model se neodvažuji. Na dojmu nepřidá, že některé mechaniky zrecyklovali z AC a dalších svých her.

    Sečteno a podtrženo, jsem nadšen, ale čekal jsem víc. *2* Snad bude Watch Dogs opravdu kopírovat AC a dočkáme se fenomenálního pokračování
  • Zdravim mam dotaz :-) Jelikož mě to čekání na GTA V už přestalo bavit tak by si chtěl zahrát uplně stejný typ hry což je asi Sleeping Dogs a nebo Watch Dogs.Má cenu si stáhnout ten S.Dogs? Když je tu tahle novinka? Nebo ten Sleeping dogs je dobrý ve všech směrech(příběch,ovládání,grafika,atd..) a i když je to rok 2012 taky bych si ho měl zahrát? A ještě se zeptám rozjedu ten Watch Dogs na nějaký Vyšší detaily když mam: GeForce GTX 660 nevim ale jestli 1gb nebo 2gb snad ty 2gb :-D 8gb RAM a AMD FX 6300 six core 3,50 GHZ?? Oni ty HW Nároky jsou pokaždé jiný na Ultra to asi nedám :-D Ty střední a vyšší urovně detailu bych moch ne? :-) díky za odp.
    • Snad koupit ne?!
      • :-D :-D Kámo já nemam konzoly :-D Já si hry mužu stáhnout dokonce i s češtinou a je mi šumák jestli to stahuju 1 den nebo 4 dny :-D Originálku si koupim jednou za rok minule to vyhrál zaslouženě Skyrim...:-D Ale nejlepší na tom je že každá společnost má hlídací program aby zabránil nainstalovat staženou hru...Ubisoft má ten Uplay...pak tam je Valve a jeho známý Steam...Rockstar game a jeho Social club a mnohem další....a to mě baví :-D Až to udělaj pořádně tak rád vývojáře podpořim tím že si hru koupím :-) Ten kdo má konzole tak si vzpomene na Playstation 1 kdy si CD moch vypalovat...:-D Snad PC nezažije podobnou smůlu...:-) Díky za odp. du na ten Sleeping Dogs.
        • kennyB
          Ale nepodpoříš. Kdyby jsi chtěl některé vývojáře opravdu podporovat, tak už si hry kupuješ teď *7*
          • TVL tak to jo sem pirát :-D :-D Bacha ne mě takhle mi nikdo ještě neřek si připadám nějak duležitě :-D Noo nic kluci taklhe to necháme sem pirát a kradu hry co tam dávaj kolegové Piráti :-D To je na prd ne?? Když nemužeš stáhnout ani film? To by si byl Pirát :-D Zloděj filmu :-D To jako chodíte do Kina? nebo čekáta 2 roky než koupí TV práva na ten film?? :-D No jo hele a nesere vás to trochu že vy tak hodný hoši musíte platit za hry a na filmy chodit do kina? a MY grázlové pirátský který si to stáhnou zadarmo dokonce i s CZ?? Nevim mě by to štvalo platit za něco co ostatní mají zadarmo :-) no nic kupujte at mají vyvojáři radost a vyrabí další hry :)
            • Miserius
              Co porad mas s tou cestinou? Pokud dnes neumis anglicky tak jsi pirat a jeste negramot... A filmy jsou trošku něco jinyho, ty si stahnu taky
          • Kdyby to udělaly tak jak si oni přejí tak bych nemoch stahovat tudíž bych si je musel kupovat takže bych je podpořil...Dal bych dohromady 10 her co by zasloužily koupit za tu kvalitní práci ale nejsem blbej a 1500 nebo 1200 ušetřim což si myslim je logické :-D
            • Miserius
              To je smutný jak se snazis kradení ospravedlnit... Že to je jednoduchý nic nemění na tom že kradeš
            • kennyB
              Logické *1* Logické možná tak pro šaška, který si takto zdůvodňuje, proč vlastně pirátí *1*
    • Sleeping dogs urcite doporucuju je to spis zamerene na boj zblizka a to mi prislo mnohem zabavnejsi nez nejake hackovani.
      Hraje se to trochu jinak nez ostatni mestske akce protoze zbrane jsou spis vzacne ve watch dogs u sebe mas granatomet 2 sniperky 3 brokovnice 6 pistoli 6 samopalu a 2 kulomety *1*
      Celkove je ta hra mnohem sympatictejsi nez rambo v assasinske plastence ktery nici vrtulniky iphonem.
      Sleeping dogs s cistim svedomim doporucim spis nez WD
      • Jack1947
        Myslim že spíše ty hry ani nesnesou srovnání určitě né např. v příběhu ten měl oproti tomuhle "skvostu" parádní. I ty přestřelky koneckonců byly na mnohem lepší úrovni.
        • Mnohem lepsi zazitek jsem z toho mel jak z boje muze proti muze (pripadne proti 10 muzum) tak ze strelby. Kdyz poprve dostanes pistoli tak si to uzijes mnohem vic nez we watch dogs kde sebou tahas mensi zbrojnici. Combat ve WD je strasne plochej, nazazivnej.
    • Miserius
      Sleeping Dogs je dobra kriminalka, ale rozhodne teda ne uplne stejny typ hry jako GTA 5 *2*
      • presne tak narozdiel od GTA je to zabavne :D
        • Miserius
          Tys GTa 5 nikdy nehral co? Tvrdit ze to neni zábavny... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit