Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nejaky argument by nebyl? Nebo howno howno slavny soude?

    PS4 i Xbox one jsou PC. Jedno i druhe. Prvni bezi na BSD, druhe na widlich. Prvni pouziva opengl, druhe directx. Aby se to veslo do te krabky ... tak to chte nechte nemuze mit vetsi prikon nez nekde kolem 150W ... jinak by se to upeklo. To je tak +- TDP prumerny PC grafarny ... chmm ... a tady to musi byt vcetne CPU, desky, zdroje ...

    Co nema konzole na vykonu se ojebava PR kecama, ktery dmnti jako ty zerou a jeste obhajujou ... oni si totiz lidi zcela bezne domu porizujou HD zobrazovadlo, aby si pak do nej poslali +-PAL. To je velice efektivni investice, zeano ... on to prece stejne nikdo nepozna, zeano ... nj kua... ale to sem si moh koupit zobrazovalo za 1/4 ...a jeste by to na nem vypadalo lip, protoze by to telka nerozmatlavala aby zamatlala ty chybejici pixly ...

    Ostatne, stejny zvasty maj kozolisti k cene ... kdy velice radi zapominaj na zobrazovadlo, kterej jaksi potrebuji, a jaksi v cene neni, ze ... kdezto PCckari velmi casto uadeji ceny vcetne zobrazovadla, protoze se jaksi rozumi samosebnou, ze k tomu byt musi. A kdyz si to tak pekne poscitame, tak za cenu konzole dostanu solidni prumer PC na hrani (bez zobrazovadla) ... navic s daleko sirsim spektrem games ... a to dokonce takovych, ktere nepredpokaldaji dmnta u pacek, ale vyzaduji pouzivani mozku.
  • Jack1947
    Ne, v PS2 jsem tehdy neměl čip ale zlata PC verze Mafie1 ta je jediná a nejlepší. *4*
  • Beztak si to zase ukradnul *5*
  • Mas stesti, ze se me nedotyka urazeni kretenu, kteri kradou hry z torrentu a schovavaji se za nicky na forech. Muzes mi to prijit rict od oci, Lomnickeho 1705/7, 7. patro.
  • Jack1947
    Škoda že si jen obyčejný hejtr, ti mají vždycky jen zatemnění mozek o své jediné pravdě o PC.
  • V tom případě skutečně netuším, v jaké společnosti se pohybujete. To opravdu používáte věty typu: "podej mi ten smártfoun"? Popravdě jsem se v tomto kontexu s tímto označením nikdy nesetkal. A to používám smártfouny od dob Palm Treo 180g.
    Naopak jsem přesvědčen, že Vám téměř každý (krom technofilů, kteří chtějí vyzdvihnout ten detail, že to není jen-tak-ledasjaký telefon) pojmenuje záření s danou charakteristikou, jako "mobil".
    Ano, před deseti lety, kdy existovalo opravdu jen omezené množství tzv. "chytrých telefonů", mělo možná smysl dávat přemrštěný apel na fundamentální rozdíl oproti běžnému telefonu. V dnešní době, kdy už je takřka kompletně celý trh s mobilními telefony "smárt", toto označení jaksi ztrácí na významu.

    Edit: Jo a ten příklad s automobily by se na tuto situaci hodil takto: "Zlato, pojedu dneska do práce dieselem, tak ty si dnes vezmi benziňák".
  • Ilusiveman
    Jo jasně. Slyšel jsem lidi mluvit o "telefonu", ale že by někdo používal mobil, nebo mobilní telefon, když vlastní nový GSko, nebo ONEko jsem opravdu neslyšel.

    Vlastně už si po pár diskutérech tady připadám, jako i*iot já sám. Klidně si používejte dopravní prostředek - motorový dopravní prostředek - dvoustopý motorový dopravní prostředek.
  • A ten kdo mi !!!!!!!!!!!!!! PRODA !!!!!!!!!!!!!!!!! zcela nefunkcni kus softu neni bezpaterni sv…ine a zlodej k tomu? Ja osoben za sra…cky platit nehodlam, proto si dycinky overim co pripadne hodnlam koupit - debila ze sebe totiz narozdil od tebe delat nenecham.
  • Ono to taky na konzoli jede se 1/4vejma texturama a 1/4novym rozliseni a 1/2 FPS ... kdyz si to na PC pustim v 800x600 ... tak to tech 30FPS da taky ;D.
  • Jack1947
    No to sice ano, jenže já reagoval na tu větu... Mafia1 jsem hrál bohužel až na (PS2 hrozna- špatná a anglická verze)

    Mafia1 na pc jsem defakto hrál až před pár lety, žádný nostalgik nejsem ale ta hra byla z českých luhů a hájů a byla to pecka. Která dodnes zůstala nepřekonána. Není ? ale mě tam rozhodně nic takového nechybí na svou dobu a i po to byla pecka a rád si ji opět zapařím. Wd je jen ukázka toho jak moc malá je linie, uvěřitelnosti a umělých keců které nebyli splněny né z poloviny ze čtvrtiny. Arkádový městský simulátor hackera holt bude až někdy jindy.
  • úplně do prázdna ne... musíš brát fakt, že mafie1 má punc nostalgičnosti a mladých pařanských let , to dost ovliňuje dle mého pohled na věc, když to vezmeš doslova tak můžeš i říct, že v mafii zas spousta věcí věcí není oproti WD :) jinak WD neobhajuju, mafia rulezz :)
  • Jack1947
    Tento argument padá do prázdna, vzhledem k tomu že jsem žádné herní pc tehdy ještě ani nevlastnil.
  • Stačí i slabší karta. Samozřejmě pokud zapneš u takové neoptimalizované hry MSAA xkrát, tak potřebuješ 780, jenže kdyby jsi ten AA zapl (jakože nemůžeš) na konzoli, tak se ta hra ani nespustí.
  • Inquisitor
    Nebo, zvoní ti chytrý telefon :)
  • Telefon je základní kategorie, pod ní je nižší kategorie mobilní telefony a v kategorii mobilní telefony je subkategorie smartphony, "hloupé telefony", komunikátory a já nevím co ještě. Ale pořád jsou zastřešeny v kategorii "mobilní telefon", kapišto?
  • Protože není bezpáteřní s_ině a za hru, kterou chce hrát, zaplatí? A pokud nechce platit, nehraje ji vůbec?
  • Možná ve snech tehdy 11tiletého :)
  • tak někdo mi říct , prosimtě pučíš mi zavolat ze svého chytrého telefonu, tak mi je automaticky k smíchu.
  • je si nemyslím, že ten port dělali z charitativních důvodů.
  • to je zkrátka marketing....jen kupujte ty nejdražší a nejvýkonější karty, aby jste aspon obstojně rozběhli lehce nadprůměrně vypadající hru. Nvidia rulez. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit