Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Tak pokuď jsi si ji stáhnul, tak se pak nediv, že projíždíš autama *1*
  • Hraju na PS4, takze o problemech s vykonem nevim, ale zbytek… obtiznost multiplayeru? Hackovaci hra je naprosto vylazena, najit hackera je challenge, schovat se jemu uplne stejna. Naopak tahle hra je super. Plochy pribeh? Naopak oproti GTA5 vas hra nenuti skakat z jednoho na druhe, je to jednoduche, dava to smysl, neni to kretenske klise. CTos vubec nema namalovaneho jednorozce, je prirozene stejne jako pocit z cele hry, ktera je imho ucelenejsi nez GTA5. Po prvnich 6 hodinach jsem tomu chtel dat 8/10, po dalsich 6 hodinach 8.7/10. PC verzi bych srazil o bod na nasledujiciho pul roku, nez si vsichni koupite novy komp, ktery to utahne.

    Byl jsem velmi prijemne prekvapen, ze hra je lepsi, nez hodnoceni svetovych recenzi i jejich ceskych prekladu.

    Za me 8/10.
  • kdyby te fotr splachnul, udelal by lip
  • K editu. Tak vidis, jsi popleta a ja jsem mel pravdu. Priste zkus byt mene arogantni, ani ty nejsi neomylny.
  • Nechapu jak nekdo muze obhajovat tak vysoke hodnoceni. Bud je to tim, ze kvalitnich titulu vychazi pomalu, nebo degeneraci vetsiny hracu.

    moje dojmy:
    Otresny jizdni model, ale to ma vetsina GTA klonu, ale tu se my stavalo celkem casto, ze misto kolize jsem tim autem projel. Taky tezce nechapu jakto ze nejde z auta strilet, to je snad prvni klon GTA co to neumoznuje.
    AI skoro na urovni novyho Wolfa
    Hackovani, jo tak to je mega uber hardcore. Urcite hodne borcu odsud se na par hodin sekne u reseni potrubi. Vcelku se divim, ze nedaly perk na utomaticky hack vseho v okruhu x- metru
    Ovladani smrdi konzoli a to tezce,krasne to jde videt u inventare
    Pribeh i kdyz je v cestine, po par cutscenach jsem je zacal skipovat, tezka nuda.
    Za me osobne tak 5/10, mozna 4/10 za ty PR kecy. Hru jsem stahnu, hral cca 2hodky a smazal. Lituju lidi co si to koupili.
  • Tak zrovna do jízdního modelu GTA bych se moc nepouštěl, pokud se budeme bavit i čtyřce, tak tam je zatím asi nejlepší jízdní model který sem v hrách tohoto typu viděl.
  • Jsme hrozně rádi že nám to kvůli next genu, který se prodává jako rohlíky protože lidi jsou hnupi dojebali...co tam máš dál za rozum?
  • corfer
    Vypadá to, že jsme si nerozuměli. Mně nejde o kvalitu, mluvím spíš o tom, že by se nemuseli noví autoři rekrutovat z obýváků těch současných. Prostě mi přijde směšně, když Jan Olejník napíše, že se jeho drahá polovička pere s PC verzí Watch Dogs. Najednou si nepřipadám jako na seriózním portálu, ale jako na blogu, kam nemůže psát nikdo jiný než než známí současných autorů. Jak se může česká online herní žurnalistika posunout, když nikdo nemá potřebu hrabat nové autory a místo toho se prostě zeptá doma ženy/přítelkyně, zda si nechce na Games napsat recenzi...
  • Spíš co mě mrzí je, že z auta nejde střílet. Ale člověk nemůže mít všechno žejo. Auta tu hrají druhé housle, fakt nechápu některé hatery.
  • Panebože, tohle není Assetto Corsa, v jiných hrách máš tohoto typu (GTA, Sleeping Dogs) máš jízdní model na úrovni simulace? Jo auta jsou arkádové, a co jako? Chování je solidní a třeba smyky v zatáčkách jsou fajn.
  • Prosímtě, a tvůj smartphone není mobilní zařízení? A nejde z něj volat? Jestli na něm můžeš jen checkovat maily a máš na něm přivázanou kouli na řetězu, tak rozhodně chápu, že mu nechceš říkat mobilní telefon, ale možná by sis ho měl jít skočit reklamovat.
  • dojmy z hrania:
    najprv mi nešlo hru ani spustiť, nakoniec som to opravil tak, že som rozbalil DirectX inštalačné súbory do zložky s hrou (to je predsa logické, že?)
    potom mi hra šla, ale nešli mi v nej žiadne zvuky - nainštaloval som nové codecy, skúsil som všetko, čo sa dalo, no nič nepomohlo, tak som začal hrať bez zvukov
    cinematiky sa nedajú skipnúť
    AI je úplne blbá
    autá sú až smiešne rýchlo...ako z Nitronic Rush a podobných arkád
    rovnako sa tak aj ovládajú - strašne citlivé, aj vo veľkých rýchlostiach - v skutočnosti by nikto tak volant strhnúť nedokázal.....nedá sa ani predbiehať pomedzi premávku, keďže jedno dokliknutie do strany otočí auto o 30°.
    to je všetko, čo som potreboval vidieť... hra v ktorej autá hrajú jednu z hlavných úloh, si nemôže dovoliť mať takýto poondený fyzikálny model (bez fyziky)
    fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail
    Nech už radšej Rock* urobí port na GTA5 :)
  • Trvalo mi to dva dny, než jsem se s tím uplayem a grafikou popral, ale konečně hraju a vůbec to není špatný :) určitě všem pcčkářům doporučuji stáhnout si poslední ovladače na svou grafickou kartu - a pokud máte gforce nebo radeon, tak ti dokonce vydali ovladače speciálně pro watch dogs. *8*
  • jsem rad ze jsi KC vzpomenul doufam ze i kceske hre budou stejne kriticke recenze a nizke hodnoceni pokud bude mit sve chyby
  • Doufam, ze jsi takhle zapaleny i u firem jako Monsanto apod..
  • Mato1987
    to som si aj ja myslel, že budem mať možnosť voľby v akom jazyku budem chcieť hru hrať, žial cd key je spárovaný s krabicovou verziou a nemal som na možnosť iný výber ako buď češtinu alebo maďarčinu.
    Ináč čo sa Far Cry 4 týka tak tam to bude v poriadku, to bude distribuovať playman, takže tam nebude problém s angličtinou, to len conquest pri watch dogs to riadne pohnojil, to je tak keď sa distribútor nintendo hier pletie do distribúcie pc hier.
  • Si zivym dokazom, ze zijeme v dobe cim dalej, tym "chytrejsich telefonov", ale zaroven "hlupejsich ludi"..
  • radši víc takových recenzí než nějaký paskvil, kterých tu je dost a dost od těch "zkušených" ;)
  • Dávej si pozor kámo jsi tu čím dál NEoblíbenej kukni na ty disslike a radši přestaň než tě smažou :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší