Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1) Hra je totalne neoptimalizovana, pocitejte s velmi castymi seky a lagy. I prumerne grafiky na nejnizsi se nad 20 fps dostanou jen velmi vzacne.
    2) Combat system nefunguje. Vsechny ability jsou uplne stejny - zmackni 1, chvili pockej a ono to da dmg - lisi se jen plochou, ve ktere dmg daji. Sem tam uhybat tem nepratelskym, ktere ale trvaji 10s takze staci line odwalkovat pryc.
    3) Looting a backpack system je priserny. Netusite co jste vzali, k cemu je to dobre a tak dale. Vubec to neprinasi zadny prozitek z neceho noveho, co jste prave vylootili.
    4) Profese vubec nefunguji. Je to ciste ve stylu: "Jdi k nejakym objektum a zmackni u nich tlacitko", "5 minut mackej tlacitko 1 nez zabijes X vln slabych npc ktere ti stejne nedavaji expy" a tak dale.
    5) PvP je jeden velky clusterfuck, coz souvisi s combat systemem. Cela podlaha je pokryta utoky nepratelu, ktere stejne ubiraji tak 1% zdravi, ktere si stejne vylecite - takze jen stojite, mackate 1 a doufate, ze enemy chcipne driv nez vy.
    6) Jste omezeni jen asi na 9 spellu, jako v diablu. Nekdo je rad, ze se nemusi ucit desitky bindu, jako v pripade nekterych class ve WoW, nekdo je naopak nastvany, ze o tuto moznost prisel - jako ja.

    Neni to spatna hra, ale sve mouchy rozhodne ma. Me osobne to pripadlo jako lehka kopirka WoW, jejiz hranim si ale uvedomujete, ze nektere veci jsou proste spatne a nebyl duvod je menit.

    Hlavnim rozhodujicim faktorem je pro me ale cena, protoze $60 a pak jeste $15 za mesic rozhodne nedam - tak dobra rozhodne neni. Navic herni cas za ingame menu bude silene predrazeny, protoze stoji $20, takze na jeho porizeni budete farmit tak dlouho, ze radsi v te praci zustanete o par hodin dele.
    • Shania
      2) absolutni lez, ability se dost vyrazně liší, už jen základní sada, co dostaneš do 10 levelu: stun, generator, spender, dot, defenzivni, heal.
      hra potobe vyzaduje byt neustale v pohybu, na zacatku samozdrejme mas na uhybani daleko vic casu.

      3) nijak se nelisi od wow, az na lepsi aoe loot, diky bohu za podporu modu.
      4) cesty nejsou profese, to za prve a kdyz si vyberes vojaka, tak se nediv, ze je to hlavne o zabijeni. pruzkumnik te zavede do mist, kam se nikdo jiny nedostane, vedec ti umozni resit hadanyk a zazrat se vic do lore, stavitel umozni budovat buff zakladny a stavet napr bar.
      5) pvp je velice mobilni a pokud si myslis, ze budes stat na miste, tak to protebe nebude mit moc uspech.
      6) 9 je o dost vic jak v jinych modernich mmo, navic je muzes libovolne menit mimo boj.
    • V EvE Online ten system plateni za ingame menu funguje skvele za zhruba 2 hodiny mas nafarmeno(zalezi podle toho co delas)
      Takze pokud si bude chtit Wildstar udrzet hrace tak vyvojari budou muset to farmeni udelat taky nejak schopny.
      • To sice ano, ale jak dlouho trva, nez se dostanes do faze, kdy mas za 2h plex? Jiste, kdyz hrajes 5 let nonstop, tak je to jasne, ale novacek nema sanci ho sehnat - snad az na kurevsky velke stesti v probingu.
        • za 1-2 mesice jsi schopnej si na plex vydelat za 1-2 hodiny
    • Oni za tohle vazne chteji penize ?
    • PravyMonty
      Takže to je vlastně to samé jako gw2?
  • cmonkeyz
    Drdův mluvený přednes má určitý náboj, ale tohle je nehorázně strohá recenze.
    • tomocz
      Obávám se, že tohle není recenze, nýbrž dojmy z hraní bety :)
      • cmonkeyz
        Pravda, omlouvám se. Ale nic to nemění na té strohosti.
  • Jack1947
    Z diskuznich podnetu , vidim ze muzu byt rad ze jsem se k Bete nedokazal pres ten prilis intuitivni patchovaci System dostat. No, cekal jsem vseljake nazory - zaujali me hlavne ty o vyvchalene optimlizaci, tedy hrat se skuby hru ktera me ani tak moc nezajima rozhodne ani moc nechci no.
  • U mě dlouho očekávaná beta dopadla následovně:
    Po stáhnutí a následném opatchování, vyskočila error hláška: Vaše grafika je příliš slabá, zvažte koupi nové grafiky... Nazdar. To mě opravdu dopálilo. Nemám sice žádnou ultra mašinu (rok starý notebook Dell), který ale bohatě stačí na high grafiku ve WoW a u těhle omalovánek to není dost ani na spuštěníhttp://diskuse.tiscali.cz/img/smile/8.gif? Naposledy jsem takhle přehnané nároky viděl u Vist (Burn in Hell)...

    Takže dokud si nekoupím nový ntbk Wildstar nemá cenu... Jakmile si ho koupím, tak nejspíš vyzkouším freetoplay verzi (ke které to dříve nebo později nejspíše sklouzne). Škoda, bylo to po GW2 první MMO na které jsem se těšil... *8* *8* *8*
    • Tak ja mam HD Radeon 7950 a kdyz jsem to nalozil uplne naplno a tim myslim vsechno na max, tak se mi to seka. Takze nejakej Dell laptop muze tak vis co :) Jinak wowko se da spustit i na grafice so mam built in v intel procesoru, tim myslim v CPU. Cimz chci rict, ze wowko je proste stara games a rozchodis to na ledascem.
    • Thorar
      já mám v noťasu Geforce 740m (žádná sláva) a na střední detaily jedu úplně v pohodě. Hláška nic neznamená, pokud jsi to nezkusil.
  • gesto
    Hra vypadá skvěle optimalizovaná není moc dobře ale na betu v pohodě docela ...
    Grafika a prostředí nemají chybu hodně podobná warcraftu ale možná o něco živější ,interface mohl být o něco lepší ale myslím že addony to časem spraví , bojový system bude dobrý ale až na max levelu když už se budou řešit talenty,spelly a gear takže říkat na 10 lvlu jak je pvp o ničem je blbost ve wowku je to taky na low levelu jenom o par spellech a čekání kdo padne rychleji ... a k ceně jak každý řeší že je drahá tak se podívejte na origin třeba tam je bf4 za 50 euro a přitom v obchodě stoji ani ne 30 btw i Blizzard prodává hry o hodně dráž než obchody a měsíční poplatky nejsou až taková katastrofa za 1000 kč člověk má co hrát 3 měsíce je to mnohem lepší než koupit za litr hru bez multiplayeru a dohrát jí za víkend
    • Hru za litr, která se dohrává za týden, může koupit jen pako, nebo člověk nevážící si peněz.
      • Takže mluviš o 99% single player game.
        • 99 % procent to nebude. Já kupuju z mého pohledu jen hodnotné hry, které já se svým časem možnost hrát řekněme v průměru dvě hodiny denně dohrávám či hraju v řádech měsíců. TES série, Gothic série, hry od Paradoxu (třeba Europa Universalis, Crusader Kings), Mount and Blade, GTA SA, GTA V atd. Když se na to tak podívám, řekl bych, že mnoho AAA her lze hrát opravdu dlouho, tedy pokud je člověk nehraje jako trotl a neproletí Skyrim za 20 hodin s tím, že udělal hlavní linii a má hotovo.
        • 99% hracu jsou blbove ... naprosty souhlas. Ja kdyz si kupuju singla, tak s tim, ze se to da hrat par tydnu/mesicu a ze se k tomu casem vratim. Proto si trebas nekupuju kravince jako cod a spol ... ktery sou dohrany za jedno kafe ... a MP stoji za kulovy.
  • Nechápu vás lidi... vždyť je to nádhera... *13*
  • Dúfam, že táto hra bude jeden veľký fail. Lebo autori majú plnú hubu kecov a toto vyzerá naozaj ako priemerná zmes toho, čo už bolo všade videné a použíté + v divnej grafike (a to mám rád borderlands hlavne kvôli grafike)
  • GTX 770M SLI a trha se to jak prase :/
    • 2x NTITITANOC jede jak po másle
      • Alex81
        Si merite ePenisy?
    • Veskoslav
      R9 280X OC a všechno v pohodě.
    • hmm to bych chtel mit take mobilni grafiku ve SLI, prosimte kdo to vyrabi?
      • Keyz
        Čip Nvdia. Lze to například koupit v notebooku alienware
        http://www.hidevolution.com/alienware-18-hid9-nvidia-dual-sli-gtx-770m-gaming-laptop.html

        Navíc to je pak opravu silné:
        http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-770M-SLI.103771.0.html
        • tyjo to musi byt hrozne tezke a dost to zrat? a neni to nakonec i pomalejsi nez desktop kuli sbernici a uz vubec energeticky jinde? teda jako ziram co lidi dneska koupej...
          • Presne tak. Zere to pomerne dost, tazke je to pomaly jak desktop (Alienware X51 'desktop' je lahsi ako Alienware 18 'laptop') a urcite je to tazsie ako konzoly. Vykonovo je to pomerne slusna pecka, ale zdaleka to nema na high-end desktop. Huci to nehorazne. Je to drahsie ako akykolvek high-end desktop. Ale ano, ludia to kupuju. Ja sam mam AW 14 a som s nim spokojny (samozrejme 14ka je taky low end, co sa hernych laptopov tyka. Ja osobne na tom nehravam hry a vlastne ani nepouzivam Windows).
      • http://www.hidevolution.com/alienware-18-hid9-nvidia-dual-sli-gtx-770m-gaming-laptop.html
  • je z toho az moc cejtit wow, stylizaci, grafikou i hratelnosti.
    • Wowko je proti tomu temná a depresivní noire gamesa *4*
  • Ahoj

    Rozjíždíme novou guildu nexus pro wildstar. Kdyby měl nekdo zajem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit