Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehraji nic,kde je víc hráčů než jeden. Lidí mám v životě plnou (zadní část těla) a nepotřebuji tužit sociální kontakty s nějakými tankisty co si hrají na válku a děsně to žerou.
  • Veskoslav
    Ze začátku mě to bavilo...Ale teď? Nuda. A plno děcek, co řvou noob na hráče, co mají 2 a více zabití za hru....
    • To máš všade
      Pamatám si aká bola pohodička keď som prešiel z Doty na WoT :D som si pochvaloval, že aký tam je klud. Holt s komerčným uspechom prichádza aj horda nevychovaných deciek, taký je život. *3*
      • Veskoslav
        Problém je ten, že ve WoT a LoL je snad největší koncentrace hlupáků a "děcek", co když dostávají na zadek, všichni okolo jsou idioti.
        • calwin
          ešte že sa aspoň ba lolku dajú tieto veci riešiť "mute chat" lebo inak by som asi rozdával facky :D vážne je tam toho príliš
        • musís pochopit ze ne kazdy sedi pred komep 24 hodin denne jako ty a kdyz pak normalni hrac si chce pri hrani oddechnout a porad dokola ho zabiji nolifer jako ty tak to nastve...
          • Smrtihlav2000
            A místní hloupé trotlátko dorazilo.....
            • pro hlupáka každej hloupej
  • Uvedomujem si, že v tom čo si povedal o tom ako sa nehodí WOT na profiligu máš úplnú pravdu.
    Len nechápem ten skok od toho k tomu, že celá hra je sra*ka lebo sú v nej určité prvky náhody.
    • Boom
      No schválně jsme teď o přestávce mezi přednáškami dali jednu hru. Nejvyšší možné tanky v úrovni 7. s maximální výzbrojí a vybavením. Jak je ksakru možné, že na 5 metrů mi "sjela" 3krát ze 4 zásahů střela. To jsem rovnou mohla jít za nepřítelem, dát mu klíčky od tanku, protože jsem jasně prohrála. Sice mu trvalo cca 5 sekund než otočil hlaveň, ale já se neměla kam schovat. 2 rány a tank byl hořící kocábka. Tolik ke skvělé "náhodě" ve WoT.
      • Aký si mala tank, s akým delom a do akého tanku si strielala a kam presne?
        • Na tom vubec nesejde, opakovane vystrelis s hvy tankem na scouta, ten granat by ho rozmetal i v pripade, ze by jen proletel kolem, ale tank udela "cink" (se svym 40mm alobalem vs 130mm granat) a vesele si jede dal (pomijim pritom fakt, ze 99% retardu toho scouta neni ani shopno trefit).
    • To asi ani nepochopíš. Ono to není jen o té náhodě. Nevím jakých si dosahoval výsledků, ale dovolím si tvrdit, že pokud by si byl v top 1000 hráčích, viděl by jsi to stejně. A viděl by si to tak, že ta hra zásadním způsobem postrádá jakoukoliv speciální odměnu pro opravdu dobré hráče, hráče kteří se snaží a dělají vše co je v jejich silách a naopak velice málo postihuje hráče, kteří to hrají lážo plážo a nebo dokonce úmyslně hru kazí ostatním. Ta snaha o rovnostářství v té hře je až tak do očí bijící, že to z ní dělá právě tu sra*ku o které mluvím. Bohužel já na to přišel až po 10k bitev, možná už dřív protože ke konci jsem už jen doufal ve zlepšení stavu.
      A důvod proč se na WG tolik nadává je dle mého oprávněný a je to důvod, že oni dělají pouze vše pro to, aby nalákali více nových hráčů, ale nedělají nic pro to, aby udrželi stávající. Ta základna hráčů je už obrovská, tak proč se neustále snaží ji ještě zvětšovat?
      • Hra predevsim neobsahuje moznost eliminovat hru s retardama, coz ti vadi tim spis, pokud ses v top 1000. Tech par vyjimecnych bitek, kdy trebas i prohrajes, ale mas pocit ze to byla fakt dobra bitka ... by se dalo spocitat na prstech jedny ruky. 99% proher je danych tim, ze mas v tymu retardy. A opravdu to neni o kazdodennim hrani. Kdyz sam pobijes 1/2 enemaku a zbytek tymu vychcipe, aniz by dal jedinej kill ...
      • Ruku na srdce, existuje vôbec hra ktorá by nejakým spôsobom odmenovala tých ozaj najlepších hráčov? Nenapadne mi ani jedna.

        Wargaming ma svojich majitelov/akcionarov etc. ktorí idú potom aby mali viac hráčov-vačší zisk. Problém je v tom, že každý kto tu hru hrá hneď hodí vinu na vývojárov, ktorí si len robia svoju robotu. Taký je život.
        • Uži si to. Si lepším hráčom WoT ako ja. Winning!
        • Neexistuje, eh? WoW (pvp gear, pve gear)? War Thunder? Já zas tolik MMO her nehrál, ale tam kde existuje nějaký postup a rankování, tak tam většinou bývá end game content a nebo extra ocenění, to je podoba té odměny. Ve WT je nádherně uděláno přidělování expů za to, když v bitvě podáváš nadprůměrné výkony ba dokonce odměna vždy pro nejlepšího hráče bitvy. Kdyby tohle bylo ve WoT, tak já už mám dávno vyexpeny všechny větve ve hře a nemusel bych se mučit 250 bitvama na publicu s opičkama, jen abych se proexpil o jeden tier výš. K čemu mi je nějaká trapná medaile nebo ocenění, když mi to nedá žádný expy nebo kredity? To ať si s prominutím strčí za klobouk.
          A co se týče WG, já nadávám na WG jako firmu, jako celek, je mi ukradený kdo může za to, že se to ubírá tímto směrem. Důležitý pro mě je, že se to tím směrem ubírá a tím pádem je to pro mě sra*ka.
          Přijdeš mi jako zfanatizovaný obhajovatel, možná z důvodu, že máš dost těch keců na WG, ale nejsi dle mého objektivní, stejně tak jako ti kterých máš dost. Co já se na fóru naobhajoval spotting systému atd., stále si za tím stojím, ale některé věci jsou nepochopitelné i pro mě.
          • WoW som v živote nehral takže neviem vôbec o čom tam ide alebo nejde. WT? WT má sice o trochu lepší ten spôsob odmenovania ale v ostatných veciach je totálne mimo ( je tam strašne vela lietadiel ktoré su prakticky navlas rovnakéí, je to neuveritelne repetetivné a v tom čo popisuješ "endgame obsah" to nemá ani tolko čo WoT.
            O WT nemá zmysel sa ani baviť, tá hra je v plienkach.

            Nenazývaj ma fanatikom ani obhajivatelom, jednoducho s tebou nesuhlasím v istých veciach, tak to napíšem.
            Ty hovoríš že načo ti je nejakátrapná medaila alebo ocenenie, ked ti to nedá expy alebo kredity. Pre man to znamená , že som si dobre zahral a podla som pri hraní dobrý výkon hodný ocenenie.

            Každý hladá v hre niečo iné, ja ( a velké percento hráčov) nepotrebujem mat všetky tanky a byt medzi 1000 najlepšími a mat na konte 10000000000 kreditov a bla bla. Chcem si zahrať hru ktorá ma baví, s ludmi s ktorými ma to baví, pdola pravidiel aké tá hra ponúka.
            Ked ti to berieš tak ze MUSÍŠ hrat 250 hier z "opičkami" aby si mal tank tak potom sa nečudujem, že ta to nebaví ale to nie je problém hry ako celku ale teba a tvojho hračskeho vkusu. Pre mna to je 250 hier v ktorých sa budem snazit, pokecám popritom s kamarádmi na mumble, zabavým sa zasmejem, oddýchnem.

            Takže ten fanatický prístup vidím niekde inde.
            • To by se ale nesměl do mě nejdříve obout on sám s tím, že si mám nejdřiv odjezdit tier 10 a že "trepu" nesmysli. Kdo seje vítr, sklízí bouři *3*
            • Hrace jako ty, kteri se obouvaji do prumernych hracu, mam nejradsi. Ne kazdej ma chut a cas prosedet u nejake hry stovky hodin, aby se v ni mohl rovnat tem opravdu dobrym hracum.
            • *1* *1* Další uražený "relax" hráč (že mě to už ani nepřekvapuje a to si ještě na mě před chvílí machroval ať si nejdřív vyexpím tank na 10 tier no ty jsi lolek). No možná by si měl nejdřív nadechnout a vydechnout ty, aby si závistí nepuknul. Hold je mi jasné, že tvé podvědomí hledá možné způsoby jak si obhájit své nic extra výsledky. Btw. DoTa je sra*ka, HoN rulezz *2*
            • Ty o tom vieš včetko, hrdina. Dám ti radu zhlboka sa nadýchni a vydýchni a potom možno pochopíš , že všetky hry sa nerobia pre upachtených honi*ov ega pre ktorých je každý kto nevie všetko dopodrobna nula. PS. Wot nie je hra pre teba, to je jasné, zmier sa s tým. Ty by si mal začať hrávať Dotu, tam možeš každému naokolo celú hru nadávať aká je lama lebo mal mať v 43 minute 225 dps a má iba 200 lebo je ********* a potom si na tom možeš pred psaním vymastit. ciao
            • Už mi je jasné odkud vítr vane. No tady to nemá cenu už dál nic vysvětlovat, protože ve své průměrnosti a "relax" hraní, si právě ten typ hráče který jakoukoliv náhodu navíc uvítá a jsi přesně cílová skupina WG. V tom případě nevím co ses vůbec obouval do mého postu, kde jsem říkal že WoT je absolutně nevhodná hra pro eSport, protože očividně ty o tom nemůžeš nic vědět. Toť vše, balím to tu
    • sugyn
      Ja treba kvuli tomu prvku nahody prestal hrat WoT.Na low tierech to nepoznas tak drasticky jako na high.
      Je opravdu trapny sledovat jak se netrefis na 20 metru z TD do Heavy Tanku (cekam oznaceni noob), nebo KV-1 jednou to roztrhnes jak nic a podruhy mas pocit ze je to Maus.Naboje co se tesne u tanku otoci a odleti kolmo do vzduchu ( ne ding to nebyl, do toho tanku to ani nedoletelo).
      Mapy porad nejsou vyladene, porad se zaseknes o kdejakou blbost hlavne ze maji camo faktor a nepratelsky tank velky jako dva domy tobe zmizi pred oblicejem na padesat metru (WTF?).
      Jako casual play je to fajn, jako progaming ne.Neni to zadny hate nic takovyho, pouze muj osobni nazor jak to citim ja.
  • Já se tu nebavím o tom, když hrajou proti sobě noobové a profící (viz 90% bitev CW), ale jakmile proti sobě postavíš pouze 7 hráčů na každé straně (ESL) a oba teamy budou mít vyrovnaný skill, tak z 90% rozhodne zápas náhoda. Jako fakt nechápu jak se té parodii na hru můžeš zastávat, to si ji buďto nikdy nehrál a nebo si nikdy nehrál hru, kde náhoda neexistuje a nebo jen v minimálním měřítku. Tady když ti náhoda nebude přát a nepřítel to bude mít naopak, tak tě dokáže porazit i hráč skillem o řády níž, než si ty. To se v žádné profi esport hře stát prostě nemůže a to si říkej co chceš. Jestli chceš jmenovat tak si zahraj třeba nějakou MOBA, CSko, SC I a II, atd... to jsou hry, kde opravdu záleží čistě na skillu a ne na tom, jestli ti počítač nalosuje dmg, díky které nepříteli zbyde jedno HPčko a on tě příští ranou dostane.
    • Jedno HP mu zbude dycky ... ;D Ale tobe to predevsim nalosuje, ze netrefis myse ani ze 30m a ze prubojnost tvy munice bude tretinova proti papirovy => muzes strilet jak chces, ale nic neudelas... a nebo mas kliku, a das jednou ranou vse co potkas (se mi taky parkrat stalo) ... zkratka neuveritelna haluz.
    • Nevedel som , že sa to hrá iba 7vs7, Wot nehrám nesledujem už dlhší čas a nechápem čo tým vôbec sledujú, že je tam len tak málo hráčov.
      Každopádne tá náhoda v mierení, pen. a dmg je klúčovým henrým mechanizmom, bez neho by bola hra nehratelná. Stačí sa nad tým zamyslieť a urobitť ten pomyselný krok v myslení a bude ti jasné, že tam tá náhoda musí byť, inak by to nefungovalo.

      No a koho tá hra baví, ten ju hrá , koho nebaví ju nehrá. Radšej WOT také aké je ako žiadne. A ak tá hra tak nebaví a myslíš si aká to je sračka, tak nechápem prečom máš nahrané 10000 hier
      • No vidíš, ani nevíš o čem mluvíš a hlavně že křičíš a oponuješ *7* . Já to už taky nehraju a to hlavně kvůli výše uvedeným důvodům, je to paskvil. A tvrdit, že 25% náhody je klíčový mechanismus to je jedna věc, ale říct že je to klíčový mechanismus pro to, aby i ty největší lamy měli nekdy šanci a aby profící nebyli neporazitelní to už neřekneš že? *4* A myslíš si, že tak je to správně? A že tohle patří do profi ligy kde jde o peníze? Hochu hochu... Jo a náhoda ve WoT rozhodně být nemusí, aspoň ne v takové míře, stačilo by to snížit na +-10% a k tomu zpřesnit o pár procent všechna děla ve hře a byl bych spokojený, ale tvrdit, že je potřeba aby náhoda tvořila 50ti procentní rozptyl to je dle mého už za hranice selského rozumu...
        • Nie je to kvôli tomu aby lamy mali šancu a profíci neboli neporazitelný ale kvôli tomu, že inak by tá hra nefungovala, ak to nedokáže pochopiť, tak bohužial. Ak budeš každou ranou davat kosntatných 400 dmg, vyhrá ten kto vylezie z úkrytu ako prvý, ten kto dá prvú ranu vyhrá.
          Mne sa páči ako každý kritizuje WoT, pritom sami nemáte šajnu čo je to tvoriť nejaký herný mechanizmu a potažmo celú hru tak aby fungovala a dala sa hrať.
          • Děláš, jako kdyby každá rána co vystřelíš, nemohla nikdy dingnout. Aspoň by se právě ukázal skill dotyčných hráčů v dogfightech, tedy úhlování a míření do weakspotů, nebo obtáčení nepřítele. To je totiž zábava, porazit nepřítele díky tomu, že předvedeš lepší výkon a ne kvůli tomu, že se ti nalosovalo lepší číslo než jemu. Myslím že sis vytvořil pouze nějaký imaginární přelud, že ta náhoda tam být musí, ale cokoliv ty uvedeš jako argument já ti to dokážu bezproblému vyvrátit.
            A jako sorry ale tvá argumentace, že my (kritici) bychom nedokázali navrhnout svůj herní mechanismus je zcestná. Koukni se na War Thunder, žádná náhoda tam není, žádná HPčka tam nejsou a je to mnohem lepší mechanismus, než trapné WoT, které sází na to, že to budou hrát masy podprůměrně smýšlejících hráčů a dětí...
            • Ja som len už extrémne alergický na kritiku WOT, pretože aj keď sa jedná častokrát o kritiku oprávnenú, ludia hneď bez ostychu odpíšu celú hru aká je na hovno,p2w a podobne a pritom je to hra ktorá je v mnohých ohladoch super, taká hra tu predtým nikdy nebola ani sa také hry nerobili pokým neprišlo WOT a mna už neskutorčne unavujú 100 krát ohrané koncepty stupidnych mmorpg ktoré len inak vyzerajú a rovnako sa hraju alebo x150tej strielačky ktorú som hral u ked som mal 11 rokov a teraz akurát o niečo lepšie vyzerá ( aj to už nie je pravda lebo sa to zvrháva v prepastelkované, rozmazané nechutne neprehladné machule).

              Preto som stračne rád že hra ako WOT existuje a že je úspešná lebo je jednou z mála hier ktorá je originálna a ide inou cestou ako ostatní a aj ked má svoje chyby je až neuveritelne odsudzovaná a napádabná komunitou.
            • Mne osobne tie prvky náhody v normálnom gameplay vôbec nevadili ani som ich prakticky nevnímal ako nejaké negativum (vlastne som ich nevnímal vôbec) a hra ma bavila, nehrám ju z iných , osobných dôvodov. Takisto som vlbec neriešil nejaký endgame content, hral som to s kamarátmi na mumble, bavili sme sa rozprávali bla bla, za ten rok a pol čo som to hral, tam vždy bolo čo robit.

              Ja si myslím ,že WT je na tom o dosť horšie oproti Wot. Vo WT nie je prakticky žiadny postup, každé lietadlo tých vyšších tierov je prakticky rovnaké a ked poviem rovnaké myslím, totálny orvnaké s minimálnymi rozdielmi. S tým budu ma t este velké problémy nejako to odlíšit lebo u tankov to bolo jednoduché ale u lietadiel to bude horšie.
            • Už jsem ti to psal, stačilo by pořádně číst. Rozptyl dmg a pene snížit na max +-10% a zpřesnit o pár procent všechna děla. Tím by se faktor náhody snížil na únosnou hodnotu. Další věc je end game content, protože CWčka jsou jeden velkej joke. Chybí tam něco jako ve WoWku, nějaké rewards vylepšující tvůj charakter (tanky) za to, že si vedeš dobře v end gamu. A goldy tu fakt uvádět nemůžeš, jelikož ty si může jakýkoliv 10ti letý klučina od táty vybrečet. Ta hra má neuvěřitelný potenciál, ale v Bělorusku uměj jen vytvářet trapné nové tanky, aby hráče donutili grindovat další větve...

              A co se týče WT tak to, že tě to přestalo bavit je dáno tím, že si to začal hrát až po WoTku, ty hry jsou oboje na podobném principu a jakmile tě přestane bavit WoT, je jasné že u WT moc dlouho nevydržíš, ovšem existují i vyjímky.
            • A je dôležité uvedomiť si, že tá hra vznikala ako MMO a nie ako uzavrená platforma pre CW medzi pár hráčmi. V takom prostredí ten faktor náhody musel byt zakomponovaný. To , že sa formát WOT na profi ligu moc nehodí, je fakt ale je to tak a inak to nebude. Ak by zmenili princípy hry pre CW potom už by to nebolo WOT ale je dost možné že to urobia, nevidím v tom problém.
            • Ok tak mi povedz ako by si zmenil ten dmg vo WOT. Som velmi zvedavý ako si to predstavuješ.
              A ktomu Warthunder, práve ma to prestalo po pár dnoch bavit, tá hra je neskutočne repetetívna, je to síce len beta lae práve o tom hovorím, je to neskutočne vidiet. A WoT to nesiaha ani po päty.
          • No a ak nebude záujem zo strany profi hráčov z dôvodov ako píšeš, velmi rýchlo ta profiliga skončí. Ale stavím sa s tebou o čo chceš , že to tak nebude. Pokým to ludí baví a budu to chcet hrat tak to bude fungovať.
  • Ono tuhle s prominutím srágoru ještě někdo hraje????
    Od tý doby co je venku War Thunder tak WOT už pouze zbytečně zabírá na disku místo. Tahle hra byla stvořena pouze za účelem obohacení se a nic jinýho. A to že někdo věří tomu že rusáci vám daj něco zadarmo tak je zcela na omylu *1* *1* *1*
    • myslíš bělorusy? a za jakým účelem myslíš že rusáci z gaijin dělaj free to play war thunder? každá komereční hra se dělá za účelem obohacení.. get over it
      • Rooperov príspevok je vrcholová ukážka stupidity komunity hráčov okolo WoT *11*
    • Dík za tip, WT vypadá hodně dobře
  • Postavit profi eSport ligu na hře, kde tak šíleným způsobem záleží na náhodě, je opravdu hodno kvalit lidí z Wargamingu...
    • Tie "brutálne prvky náhody" nie sú ani vo WoT. *3*
      • No jo vlastně máš pravdu, to jestli vystřelíš a nalosuje ti to penetraci 225 nebo 375, to vůbec žádnej rozdíl není *7*, je mi jasné že hráč tvých kvalit to nepozná a nebo mu to spíš je jedno... *3*
        • Kdyby jen tak ... ono ti to klido nalosuje penetraci 30mm ... jinak receno, vis o tom, ze kdyz hodis sutr proti alobalu pod dostatecne velkym uhlem, tak ten alobal ten sutr odrazi? Ja si teda spis myslim, ze ho protrhne bez ohledu na uhel (specielne kdyz ho naplnim vybusninou), ale to by sne nesmeli bejt u wg
        • 1.V normálnej bitve mi to nevadí.
          2.Už sám si poukázal na to, že princípy WoT sa nehodia na esports.
          3. Wot nie je sra*ka
          4.Máš pravdu odzačiatku
        • 1.V normálnej bitve mi to nevadí.
          2.Už sám si poukázal na to, že princípy WoT sa nehodia na esports.
          3. Wot nie je sra*ka
          4.Máš pravdu odzačiatku
    • Náhoda v CW? Do you even lift?
      • Jestli chceš tvrdit, že +-25% rozptyl dmg spolu s penetrací a k tomu šance, že ti dělo vystřelí úplně někam do řitě, nedokáže ovlivnit bitvu, tak bys měl asi začít liftovat ty *7*
        • Pravda, ten DMG sem nejvíc zažil s T30, kde je to 500-900. Druhá věc je asi snad nejvíc cítit na ruských TD (hlavně SU-100, SU-152, ISU-152), kde střely vskutku lítají někam do řitě. Ale to co popisuješ je všude, ne jenom ve wot. Spousta her (nejenom v elektronické podobě) je založených na rovnicích počítajících DMG/ACC. Stěstí je základem her od nepaměti.
          • Jaké hry máš na mysli? Bavíme se tu o náhodě, né výpočtu. Pokud se něco vypočítává a má to pevná pravidla, tak OK. Ale jestli je něco založeno na náhodě, tak to ne děkuji.
            • Ooooo bóóóže, tady zas někdo srovnává nesrovnatelné. Ve WoT záleží na každém výstřelu, na každém hpčku. Né jako v HOMAM nebo DND, kde v těch tisících zásahů se ta náhoda utopí... Navíc jestli tvrdíš že v HOMAM jsou brutální prvky náhody tak to mi laskavě ukaž kde. Jestli myslíš to že najdeš truhlu a máš náhodně vybráno kolik v ní bude peněz? Nebo 10% rozptyl dmg u potvor, kde jich je stejně takový počet že se to stejně vyprůměruje? No jestli tohle jsou náhody které dokážou zvrátit průběh bitvy tak to si asi hrál něco jiného než já. *7*
            • Homam? D n D hry? ak sa ti nepáči systém náhod v hre, tak to neznamená, že tá hra je sra*ka
          • Mna to práveže bavilo, ten prvok náhody,vždy som mal radosť keď som niekomu napálil za plný vysoký dmg. Keby to bolo statické alebo bol ten rozsah malý tak by to bolo nudné.
        • tím chceš říct že do progamingu se hodí jen hry s hitscan zbraněma jako třeba railgun z q3?
          skoro každá hra má rozptyl ve přesnosti i v dmg, jinak by to byla nuda a nikdo by to nehrál
          • Jenze v csku kdyz das headshot, tak ti enemakova hlava nenahlasi "ding", vime?
          • Však o rozptylu míření se tu nebavím, to je jasné, že to jinak udělat nejde, ale je opravdu nutné mít rozptyl 50% u dmg a penetrace? Navíc u spousty děl je ten rozptyl míření tak obrovský, že se před každým výstřelem na 100m musíš 5x pomodlit aby si měl štěstí a náhodou ti to letělo rovně a né na okraj zaměřovače
        • A ty by si si to mal najprv zahrať, mať tank X tieru a 100 percentnú posádku, odohrať aspoň jeden jediný CW a prestať trepať nezmysly.
          • http://worldoftanks.eu/community/accounts/500733650-czNemesis/
            Ještě nějaké další poučování o tom že bych si to měl zahrát? Panáčku, já hral i ESL, takže vím jak takové turnaje vypadají, tak by sis to možná měl radši nejdřív pořádně zahrát ty. *7*
            • 2Castro:

              Ty nevis jak velkej to dava faktor, ale plkas tu o tom ... tak neplkej, protoze vysledek bitek je zcela random. Klido se ti stane, ze mas v tymu radove lepsi lidi nez enemaci, ale proste to projedes proto, ze vam to zrovna nalosovalo ze nic netrefite a neprostrelite ... a je ti kulovy platny, ze ty lidi delaj presne co maj.
            • Ako potom môžeš napísť také nezmysly o 25 perc roztpyle a neviem čo. A keď už sme pritom, tak ten údajný 25 perv roztpyl a min max penetráciu majú všetci bez rozdielu tak neviem akým velkým faktorom sú v bitkách. Neviem sice ako sa hra ta liga či čo to ale ak su to normálne CW 15Xvs15X tak potom tam milionkrát viac záleží na taktike a stratégii ako na nejakých náhodných premenných.
  • dneska maj ligu už i pokemoni
  • Grifus
    Celkem me udivuje jak muze fungovat pro esport hra, kde se za penize daji koupit prakticky "cheaty"...
    • Kedy skonci sirenie tejto hernej rakoviny ?
      Gameplay od bety to iste.
      Mapy nove jedna horsia ako druha.
      Nove "mody" na mapy kde sa to absolutne nehodi.
      Nemoznost si zvolit kere mapy chcem hrat a kere nie.
      Nehorazne pay 2 win.
      Updaty vo forme len akoze "novych" tankov aby mohli ludkovia zase nakupovat.
      Kazdy sa ide po*rat z novej fyziky ktora ma realny dopad na hru 0, pretoze s tym tankom jazdit tam kde si ho rozbijete proste jazdit nebudete, mozno jedna dve nove cesticky s lahkym.

      Ale gratulujem wargamingu. Doja natom brutalne, a vynalozenie usilia na hru minimalne, sen kazdeho firkulina.
      • Tak na tohle si neodpustím nereagovat. Grifus - prakticky cheaty? Belorusak - pay 2 win?
        Na to mám jenom dvě možné odpovědi: 1) nehráli jste to, 2) neumíte to hrát. A teď si vyberte správnou odpověď... *1*
        Jediné věci co jde koupit ve hře jen za goldy jsou velká lékárnička, (opravy, atd.) a potom zvláštní příděl potravy (čokoláda, atd.). Tyto věci prakticky nikdo nepoužívá protože mají nulový, nebo jen minimální vliv na hru (osobně jsem použil jen tu čokoládu co jsem dostal v rámci akce od WG a žádný rozdíl jsem nepoznal).
        Věc co dříve skutečně mohla ovlivnit hru byla goldová munice, ale ta jde nyní kupovat za kredity, takže to jestli do hry strkám peníze nebo ne nemá vliv... osobně jsem se dokázal bez premium tanku i premium účtu dostat na tier X a tak když mi někdo vykládá, že to nejde tak vím, že lže... *16*
        I teď mi každou chvíli někdo ve hře píše, že používám goldovou munici, 1) i kdyby ano tak mu to může být ukradené, je jen jeho hloupost, že si ji také nekoupil; 2) píšou mi to kupodivu vždy potom co jsem na ně použil běžnou munici a prostě nechápou, že buď mám zbraň co je penetruje a nebo na rozdíl od nich vím kam mám střílet...
        Takže žádné pay 2 win, žádné cheaty, prostě jen ostatní to umí hrát a noobové a lamy nadávají, že hráči kolem nich cheatují a kupují si věci za peníze...
        Buď se to naučte hrát a nebo to nehrajte... pak alespoň nebudou randomy takové utrpení co jsou teď... *16*
        • 7000 bidiek takze svoje kecy si stric niekam
          Gold munica je pay to win nic viac. Ze sa da kupit za kredity, poslednych par patchov je sice fajn ale ako te kredity ziskas ? No jedine premiovym tankom a premiovym uctom. Bez toho mozes farmit dokoloa na tieri 5. Hrat 10 bikiek s 5 aby si si mohol zarobit na jednu hru s 10 je fatk uber fun.
          Hrat bez premihoveho na vysokom tieri je nemozne, zvlast 10, 9 je na hrane, ale to uz neni uzivanie si hry to je kalkul kedy ratas kazdy vystreleny naboj.

          Bez penazi sa ta hra neda normalne hrat. Jej herne mechaniky su zvratene, mapy hrozne, novy obsah uz rok ziadny.
          • Nejsem zadnej extra hrac a presto jsem si schopnej bez premium uctu vydelat na provoz Tier 9 tanku prave s tim Tier 9 tankem. Takze 10 her s T5 na jednu hru s T10 u me vazne neplati.
          • Aha takže jsi to hrál, tím tedy platí ta druhá varianta... *1*
            Že nejde hrát bez premiového účtu a premium tanku? Kecy... sám jsem nahrál desítku (a koupil si ji) bez premiáku i bez premium tanku... když jsem to zvládl já tak mi neříkej, že to nejde...
            Deset her na jednu hru s desítkou? To si snad děláš srandu!! Jak mizerně to proboha hraješ? Když to pokazím jak s nízkým tierem (neříkám s pětkou, protože já vydělávám raději s tierem VI - konkrétně se SU-100 a s T-34/85) tak s desítkou tak to odpovídá tak třem hrám na jednu... S deseti hrama na jednu bych byl tak 60-70 tisíc kreditů v plusu a to minimálně...
        • Spíš naráží na to, že jsou tu lidi s premiákem. A ty mě se*ou nejvíc. Může jim bejt naprosto ukradený, jestli premiák mam, nebo ne. Dokonce se setkávám i stim, že někteří tvrdí, že clověk s premiákem má lepší penetraci, větší armor atd... Demence nezná hranic *7* . Tož jestli někdo tvrdí, že je to drahá věc, pro mě jako studenta bez příjmu, bez kapesnýho vydat 200 kč měsíčně, když vim, že mě to bude bavit a budu to aktivně hrát, neni zas až takovej problém, takže nevim proč by měl bejt pro pracujícího člověka. Každej má stejný podmínky, akorát lidi s premiákem postupujou rychlejš. Toť asi vše k vašemu Pay4Win.
  • Keyz
    Kdyby byla nějaká hra kde by tank řídila parta lidí a bylo to jako v opravdovém tanku.Omezený výhled atd...To bych si rád zahrál.
    Ale to určitě nebude tak tohle zatím stačí i když přes některé zvláštnosti.
    • Grandhalf
      Jak píšou kucí , v Red Orchestře 2 sou tanky celkem hustý , když stojíš bokem tak ti zruší pravej pás třeba tak se nemůžeš na danou stranu otáčet , když chceš rozhled , musíš vyčuhnout z točny , pak tě sundá snajpr do šišky *1* ...
    • Tady mas taky omezenej vyhled - stojis uprostred pole, cumis na baraky 100m od tebe, a proti tobe na stejnym poli 30m daleko stoji tank, strili na tebe, ale ty ho nevidis ... ;D - ve wot zcela bezna situace (zazil sem opakovane z obou stran).
      • Vono to má docela dost proměnných, i když občas mi též rozum stojí.
        • tj, ale je to proste dlouhodoba haluz. Proste je prece pitchovina, abych videl neco za objektem, kterej envidim, to odporuje zdravymu rozumu a nema to nic spolecnyho s tim, jestli je to arkada nebo simulace.
    • taka hra je, videl som ju no nepamatam si ako sa to volalo
      • Keyz
        Ve hře AMRA to jde.

        I když to není tak propracované.
        • Myslím si, že v Steel Beast Pro to je takhle zpracované. Je to vyloženě simulátor tanků. Pokud si to tedy pamatuji správně.
    • hodinu by stáli a hádali se s 12-ti letym klukem, kdo bude střílet....RO :-)

      za poslední roky se mi líbilo zpracování tanků z RO2 ... ale byly tam nějak divně hitboxy
      • Keyz
        Jo musela by to být pata přátel jinak by to nešlo.
        Anebo dobrá AI.
        Například v UT byla slušná AI. I když ohledně pohybu vozidel se to říci nedá.
  • WoT je nějakou dobu progamingová záležitost:). Stačí se podívat na prizepoty na esl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit