Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slyšíte ten sykot vařícího se procesoru který v roce 2014 úpí pod zátěží jednojádrové aplikace?
    • Multicore Support bude tento tok
    • Nevím jesli je to jen jejich neschopností optimalizovat nebo mají vývojový tým ze středověku, ale at' už je to cokoliv dnes je to nepřijatelné.
      • Je to kvůli tomu jejich enginu - ten na tohle vůbec nění dělaný.
        • Na stankach anginu najdes, ze multicore podporuje, tak si vyber, kdo kde zvani a lze ... (podotykam, ze engine si wg koupili).


          Commercial License FAQ

          What client platforms are supported?

          We have a mature Windows DirectX 9 solution that scales very well and supports a wide range of hardware, from GeForce 2 & Pentium 3 up to modern Shader Model 3 GPUs on multi-core systems providing near photo-realism. This client is constantly being upgraded to the cutting edge.
          • no podle testu a rozboru je World of Tanks jedno vlaknova aplikace
            • To zcela nepochybne ... ale i wargaming v bete tvrdil, ze to do ostryho provozu prekompilujou jako multicore ... pak zacli banovat lidi, co jim to pripomeli. Vzhledem k jejich jinym schopnostem ... bych tak nejak predpokladal, ze se jim to proste ani nespusti.
  • Papierove tanky, Max viditelnost 700m, "historically balanced vehicles", velkost mapy 1km^2 a hitpointy. Navyse updaty su bud nove tanky (premiove ofc) alebo nove mapy ktore su vacsinou nehratelne. Nope, never again.
    • už pridávajú aj lagy..
      • To vis, to je ten jejich "multicluster" ... i decko ze skolky by to vyresilo lip ... u podobny gamesy totiz muzes mit klido 1 (slovy JEDEN) login server (=> neresis kktiny jako rozdelovani a slucovanis serveru), u nej je ti celkem uprdele latence. A pak distribuujes jednotlivy bitky - na 1-N stroju => absolutne se ti nemuze stat, ze by server(y) nestihal(y) - samo pokud nechces vyjebat s nakladama a zdimat co se da za kazdou cenu.

        A co myslis, kdyby (potencielne) bezela jedna bitka na jednom serveru ... kolik ruznych spot pointu muze vyhodnocovat? Tech smesnych 6 ... ? * 30? bych rek, ze zvladne o par radu vic.
        • Ty o herních serverech vis velké nic, ze?
    • pravdu máš :)
  • Odehrál jsem v této hře víc než 25 000 bitev a nakonec moje míra frustrace dosáhla vrcholu. Realismus je nula, random generátor 25% k vzteku, rychlost přidávání nových map tristní, neustálé rebalancování statů vozidel aby všechna měla 50/50 win/lost je frustrující, nové módy nejsou. Nakonec jsem ze hry a jejích zásadních a nikdy neřešených bugů, chyb a podivností tak naštvanej, že jsem přestal a Warthunder si užívám daleko víc.
    • Těch 25 tisíc bitev je jako vtip nebo jsi u toho opravdu strávil tolik času? Jestli je to pravda, tak je mi tě docela líto. Zkus občas jít ven a nebudeš řešit ne-realismus *7*
      • Kdyz si to dast kazdej den hodku az dve pred spanim, tak to za ty 3 roky nahrajes uplne vpohode ... znam osobne lidi, ktery maji vic.
    • Přitom prostředky měli, financují další dvě hry, a kupovali nějaké padlé vývoj. studio, kdyby chtěli mohli předělat tanky kompletně....
      Proč se neinspirovat u konkurence, mít rozdělenou obtížnost jako u WT : arkáda, hystorické ... ať se je kam posouvat ve skillu, a opravdovou castumizaci jako třeba MWO, ne jenom grind lajnu komponentů které slouží k spomalení expení, a spětně se k nim nemá smysl vracet.
      • To by ovsem nejdriv museli vykopnout 3/4 tymu ... a predevsim arogantni pipiny ... wotko bylo nejlepsi v bete, a pak uz to jde od 10 k 5. Naslibovali hory a doly ... a zrealizovali z toho jen ty nejvetsi kktiny (jako trebas klaksony ... lol), v tomhle pripade byl nastesti rev hracu dostatecne slyset na to, ze to nakonec do hry nedali.

        Jen se obavam, ze z wt a kombinacnich bitek tanky/letadla ... minilane v arkade rezimu, vyleze taky pekna kravovina ... predevsim v situaci, kdy jednomu tymu zbydou jen tanky ... a druhymu jen letadla ....
    • Souhlas presne a Warthunder hraju taky sem si rikal jak sem moch hrat wot a ty letadla odnich xD Wartunder sou tam 3 mody arcade real a sim + kdiz umres nemusis cekat jak trubka proste hrajes dal + uz se tesim az tam budou letadla proti tanku hraci xD voprasim miho bombardera
      • čaute, také hraju Warthunder hlavně ve vzduchu s letadlem se šance mezy hráči vyrovnávají a je tam prostor i pro chyby. Navíc je příjemné si zvolit obtížnost bitvy. Pokud si chci jen zablbnnout, dám si arkádu a když chci něco náročnějšího, zvolím nějaký ten envent na realistik nebo simulátor.
  • Strach z War Thunderu ?...
    • Kdyby nebyl WT, tak tolik nereagují na konkurenci. takže pro hráče dobře, že WT je a WoT se snaží. I když WoT nehraji od doby, kdy se po mapě prohání neexistující tanky, tak plánované změny vypadají pěkně. Jen mě u nich vždy pobaví jejich pojem "realističtější"
      • Neexistující tanky. Javore zase paranoia level 9000?
      • Já se ptám co nároky na hw?! Tuna lidí hraje WoT s poměrně dost obstarožním hw na úrovni low-end herního ntb...
        • wot ma s HW problem odjakziva ... a je to primarne zpusobeny tim, ze vpodstate cely UI (i trebas mapa ...) je ... !flash!. A flash je samo singlecore ... + neuveritelnej otesanek na zdroje. Takze to casto nechodi ani lidem s highend strojem. Moc dobre si pamatuju, jak sem se 4jadrem a GTX580 ... mel 5 fps ...
          • Tos měl procesor a gafiku podtaktovanou ne? Mám GTX560ti a corei5 na max nastaveni v 1920X1080 me to nejde pod 50fps.
            • cca od října 2012, ale moc to nehrotím +/- 6000 bitev.
            • To asi moc dlouho nehrajes ... dneska to mozna +- funguje.
        • Taky WT ma omnoho krajsiu grafiku/fyziku a aspon mne lagguje podstatne menej ako WoT. WoTku by pomohol iba uplne novy engine, tento je absolutne nevhodny
          • Ale tanky jsou tanky... Dokud je WT nebude mít, tak to bude jako srovnávat jablka s hruškama...
            • už nie je to ďaleko 1,2 mesiace max
            • Ja vim... a nejhorsi na tom je ze jedinej nemeckej tank za 60 dolaru je koristni Sherman... to bych je fakt nakopal. Dat tam nejakej poradnej tak uz mozna testuju taky :D
            • Gaijin na tom rejžuje co to jde, přístup pro nevyvolené je sice už teď, ale musíš si koupit tank pack za 60$ abys ho dostal *3*
            • Už o tom několirkát mluvili, ale není nic potvrzeného. Hlavní je, že tanky úspěšně testuju a jsou pecka. Bohužel, pro WoTčkáře to bude fail, protože to tu chce hodně cviku a skillu.....a ne jen dřepět v keři, čekat na nasvícení a oneshotnout to :)
            • Netusis kdy to planujou otevrit i pro nevyvolene?
            • WT už tanky má, sice jen pro vyvolené, ale má
    • Ne ne toto už se plánuje skoro rok, ale strach z War Thunder vtom určitě hrát může..
      • a čo myslíš WT odkedy plánuje GF? WG už dávno vie o tom že bude mať konkurenciu
        • Gaijin* :D
      • No já jim to přeju. Kdysi jsem tohle taky hrál, ted' mně to skoro nezajímá, ale jsem rád, že splní alespoň něco málo co naslibovali. Já počkám na WT, tohle už pro mně asi není.
  • Asi už jim pomalu dochází, že zlatou rybku dvakrát zasebou neuloví, a už vůbec ne ve vodách MMO, a tak se konečně začínají starat o to co je vyneslo nahoru - tanky.
    Bohužel myslím trochu pozdě, většina lidí co se mnou začínala v betě už dávno utekla, a ty co nabrali přes reklamu v televizi většinou dlouho nevydrží.
    • Sak jo, je to naprosto tragicky, a navic ten jejich balanc system, kterej byt jen trochu nadprumernyho hrace hned penalizuje tim, ze mu do tymu dat skvadru dmntu.
  • hm, škoda, World of Lags jsem již odinstaloval
  • Nejlepsi tankove souboje ma a jeste asi i dlouho mit Red Orchestra: Ostfront 41-45, ktera je 8 LET STARA !!!! *16*
    • Souhlas. RO1 je pecka a s módem Darkest Hour ještě větší... Škoda, že RO2 nešla v jejich stopách
    • wenceslaus
      Ta je výborná, ale Achtung Panzer mi přijde přecijen lepší.
  • Pete.palis
    musím říct, že to vypadá dobře! ;)
  • je vidět že konkurence je vždy dobrá pro zákazníka, bohužel WoT zatím jen reaguje a nepřichází s ničím novým
    • Co to meles za nesmysly. Na co reaguje? Vzdyt nemaji v tancich konkurenci. Wot hraje 1M hracu denne. WT 60k. WG normalne pracuji na vylepsovani sve hry. Havok upravuji pro multiplayerove pouziti uz 1,5 roku kdy gaijin o tancich jenom snil.
      To si jako myslis, ze ted uvideli CBT GF a rychle za mesic udelali HAVOK?
      Podivej se jak vypadala hra pred 2 roky a ted. Normalne ji vylepsuji jak po graficke strance tak fyzikalni.
      http://www.youtube.com/watch?v=3qft0DocNIM

      Gaijin zatim jenom vymysli jak udelat tanky+letadla aby to nekoncilo takhle
      https://www.youtube.com/watch?v=NS8El6BeGMY&feature=youtu.be
      • A pak sys strcil ruku do plen, z zjistil ze netusis o cem plkas ... wot 1M hracu hraje ... tak +- celkem. Denne ani ve snu.
        • miluju když někdo někoho uráží aniž by měl správné informace *7*
        • pouze na ruském servru dosáhla hra milionu a sto tisíc uživatelů připojených najednou ve stejnou dobu, kdyžtak si pogoogli
      • ano WG mal dosť času na to aby to urobil a WT asi menej čo znamená že Gaijin aspoň nespí ako WoT kím nepríde konkurencia .... a ÁNO je to reakcia na WT GF už dávno vedeli o tom preto sa pripravovali. A nechapem preco porovnavas WoT s WT keď WT je len v closed BETA!!!! takisto hram WoT ale keď vyjde WT tak určite prejdem aj na to. P.S. to čo WG doteraz robil je na smiech.
      • Boje narodu. Detalnejsi poskozeni vozidel, detalnejsi prostredi, realisticky gameplay, realisticka fyzika... tohle vse uz, oproti wot, wt ma a bylo to davno ohlasene. A nesmime zapominat ze jsou teprve v closed beta, kdyby nebilo gajinu tak se wot nemusi nikam pohnout. Uvidime jak dopadne souboj az se tanky wt otevrou siroke verejnosti
      • strabo
        Já tedy zareaguji jen na video od Gaijinu.
        Je to jeden z mála live serverů kde se vůbec dá s bombardéry lítat a zatím tam chybí jak AAA tanky (whirbelwind s 4x20mm kanony nebo s jednou 40mm by jim řádně zatopil) tak stíhačky protivníka (ti co lítají WT tak vědí co takový Yak, La5 nebo Aircobra s bombardérem udělá). A ano zatím je to jen takový bomber dream, jenže to se hodně rychle změní.
  • lagy v hezci grafice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit