Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komentovat neco, co me nezajima, mi evokuje debila-cechacka, kterej hatuje vse, co neodpovida jeho osvicenemu nazoru a preferencim.
  • strileni hlav v BF mi porad evokuje hrani usmrkancu s kulickofkama na vojaky. Tak trosku detinske.

    Jezdeni s autickama mi porad evokuje hrani usmrkancu na zavodniky s modely auticek. Tak trosku detinske.

    Staveni ve strategiich mi porad evokuje usmrkance na skole v prirode stavejici domecky pro trpasliky v lese.

    Sledovani p0rna mi porad evokuje usmrkance ukazujici si mispuliny a fifinky ve skolce. Tak trochu detinske.
    ...
    Komentovat neco, co me nezajima, mi evokuje debila-cechacka, kterej hatuje vse, co neodpovida jeho osvicenemu nazoru a preferencim. Fcuk you.
  • Lawliet
    Tomu se říká být originální a hra co měla úspěch většinou byla originální. Ať už v prvku, nebo jako celek.
  • Bože ty si jeden z těch případů proč už WoT nehraju... Když si přečteš co si napsal dává ti to smysl? Píšeš tu sáhodlouhej komentář a pak napíšeš "Ale me je to vlastne jedno" tak je ti to jedno nebo ne?
  • my jsme rajčata a ty jsi kedluben
  • jo, lepší je hrát si s šulkem v posteli
  • WoT je super... vsichni co tu nadavaj beztak byly rajcata (cerveny staty - noobici), ktery strilely tier 10 zepredu na sklopenej pancir a pak nadavali, ze to neprorazi a ze balance omfg a nevim co vse...

    WoT je diky bohu jedna z mala her, kde skill a taktika stale hraji roli. A jestli nekdo nadava na novej zasobnik u nemcu, ze rozstrili na jeden reload jakoukoli tier 10... Sorry, ale jste hnupove. Pokud se ukazujete takovymu tanku dyl, nez ~15 sekund, ktery potrebuje na vystrileni vsech ran... to je taky napad ze? Ono je totiz desne tezky vykouknout zpoza rohu, strelit to kamkoliv (je to glass canon) a zase zajet... Nebo jeste v lepsim pripade sidescraping. Ale me je to vlastne jedno, jen si tu nadavejte na hru ktera vas nebavi a hodne stesti v CoDu nebo co to hrajete *11*
  • Třeba Arma
  • Hraní s tanky :D mi pořád evokuje hraní usmrkanců s bábovičkami na pískovišti. Tak trošku dětinské.
  • Hodne her ma uspech jen diky tomuhle duvodu. Coz je smutne.
  • o jedno rajče míň nazdar a už se nevracej *1*
  • Ten ranked je jenom pro premade grupy? Nebo i pro randomy? Protoze jestli to prvni, je to jen dalsi z mnoha polovicatych reseni aneb "tady mas cos chtel, ale stejne je to k nicemu". *8* Velmi oblibene u MMO, Blizzard me s tim obcas kvalitne vytacel. *15*
  • Tahle hra měla velký úspěch jen díky tomu že neměla konkurenci. Časy se mění.
  • Neřekl bych, že jen talentem, ale také hlavně pečlivostí :-) *4*
  • Na co udělat patch, který opravuje bugy, chyby ve hře, lagy atd. Nejdůležitější je vydat patch, který obsahuje nové tanky, malou nevybalancovanopu mapu a přísun EUR do Běloruska jen pokvete.
  • tomocz
    Zrovna před pěti minutama jsem to odinstaloval... ani s kvůli tomuhle updatu svoje rozhodnutí měnit nebudu.
  • To není stářím ale rukama grafiků. Lidi z Galijinu jsou prostě talentově trochu jiná liga *5*
  • Další rebalance zásobníkových oblud ve hře na obzoru, všichni nadávali na Focha a FV215b (183) tak, aby nebylo Němcům smutno, přidali do hry ještě větší obludu, co je schopna na zásobník zničit jakoukoliv X a jako bonus má nejpřesnější dělo ve hře. Arogantní Serb a ta jeho ožrala banda z WG by potřebovali pořádný odliv hráčů ke konkurenci, jenomže to se s enormním přílivem rudé armády do hry nestane, bohužel.

    p.s. Co patch to větší a větší hrůza.
  • No jo tak je to starší hra..
  • tak se do toho pustíme: ten screenshot vypadá jako War Thunder na nejnižší detaily focený při průletu z letadla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit