Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to se těšim, docela mě zajímá jak kam pak lidi budou přebíhat.
  • spook.y
    Už to hraji málo a vadí mi že z dobrých tanků jsou plečky a jezdí tam všude sci-fi vozidla + stále spusta chyb, ale pobavil jsem se u toho dost a hra to není úplně špatná. Nedávno jsem vyhrál půl roku premium účtu zdarma takže to chvilku hrát ještě budu. Už se těším na konkurenci od Gaijin!
  • BAN!!! Blbe. Nebo si myslíš, že tvůj příspěvek je ku přínosu diskuze??!
  • Ty ses dobre vylizanej... Predpokladam tedy, ze hry nehrajes, protoze to je detinske vid?
  • Potrebujem ucet pre frajerku, posunies??
  • Tak hier s tankovou tematikou je velmi malo a tie co vysli su .... no slusne povedane 0/10
    Ja by som bol velmi rad za podareny simulator tanku, ci uz s modernej doby alebo s vraj
    "Vycerpanej" 2 svetovej.
  • Ty očividně taky nevíš, co s životem, když trávíš čas diskutováním o hře, která se ti nelíbí.
  • „Je lepší mlčet a být považován za hlupáka než promluvit a odstranit tím veškeré pochybnosti.“
  • Lol a s cim sa hras ty?? Cely gaming je potom pre deti, ktore ma kazdy v sebe akurat nie vsetci si to priznaju. Napr macho ako ty urcite masti iba Lula Sexy empire a Strip Poker
  • Skill a taktika je ti v randome na kkt a na pču, ked ta hodi s tlupou tupych deti co sa hrnu jednym smerom a este si zavadzaju. Lepsie by sa hralo s botmi.
  • ?? No a ?? Z Mechwarriora nikdy nebol vyrobeny ani kus a pozri ako im to ide :)
  • Až Gaijin vydajú tanky WG nebude všetko jedno *1*
  • Trochu mě zklamalo že i ve War Thunderu je/bude pár Sci-fi tanků.

    Edit: Konkrétně se jedná o Panthera Ausf F, Panthera II a King Tigera s dělem KwK 46.
  • Promiň, že jsem ti poplival tvoje oblíbené tanky. Spojte se všichni tankisté na tankiste.cz. Prostě trapárna pro lidi co neví se svým životem.
  • hele, a uvědomuješ si, při své nezměrné inteligenci, že jsi taky čecháček a tudíž tu sám sebe veřejně nazýváš debilem (a to dokonce 2x po sobě) *1* *1*
  • hele, a uvědomuješ si, při své nezměrné inteligenci, že jsi taky čecháček a tudíž tu sám sebe veřejně nazýváš debilem *1*
  • Hura, dalsi scifi tanky, co nikdy neopustily kreslici papir a nekdy se na nej ani nedostaly. Dekuji nechci. No tak kluci z Gaijin, hodte uz pozemni bitvy do War Thunder.
  • Prosím máš na netu nějakej gameplay, moc rád bych se podíval jak hraješ WoT. *12*
  • Já hrál WoT dlouhou dobu možná i déle než ty a dost mě zajímá co se děje a když vydím tohle tak opravdu hrát už nechci. Hru rozhodně nehatuju jen podotýkám fakt že jde špatným směrem prostě tyto designy už jsou trochu moc vzdáleny od reality.
  • Ne sory hosi, proste... je to stupidni hra vole pyco, ma to grafyku jak rozmaznuty hofno, debylni nevybalancovany tanky vole s3ru na to vole jdu si hazet do rohu s kostkou, vzdyt vono to vyjde nastejno jak RNG... budu doufat, ze se mi ze 7 hodu podari dvakrat 6.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit