Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to vam plagiatorum jde nejlepe na vsechno srat, nedelat si starosti a pockat si na to az nekdo neco napise nebo vymyslí a vy mu bezstarostne cornete jeho napad...tohle je tak typicke :-D nezlob se na me zmrde ale zaslouzis za ten tvuj nazor obesit!
  • Jak je to s těma Fel orkama (ti červení *1* ) Dá se za ně hrát třeba v pozdější fázi nebo můžete být pouze zelení?
  • Asi jsi myslel na levelu 70
  • Hraji přes rok, takže jsem začal taky pozdě a to co píšeš, jsem nezažil.
    S bandou, co jsem tam poznal chodíme na pivko, takže mam opačné zkušenosti ,)
    Kdo chce si cestu najde
  • Wurm Online sice neznám, ale podle videí o nic nepřicházím.
    Jinak výše zmíněné Rift, LOTRO, AoC, ale třeba i Guild Wars, Aion, SW:TOR, Line Age je zábava na pár večerů, ale po čase to stejně začne nudit.
    Planetside 2 mě přijde jako hrozná blbost, nejsem moc zastánce toho že víc je líp.
    Snad je Eve online mi ze všech současnejch MMO připadá nejzajímavější, ale na to zas člověk nemá tolik času a hlavně nervy :-D
  • WWladCZ
    Warcraft 4 prosím!
  • Hra je to dobrá, autor napsal článek a pojmenoval ho recenzí...Příště prosím lépe, díky němu nevím o datadisku nic, jen znám autorovo problémy s mmo hraním... Příště prosím kouknout na recenze známých zahraničních webů, vykrást jim kostru článku a do té napasovat svůj text a bude to ok.
  • del0
    "Předem vám všem děkuji za mínusy za úspěšný trolling...."
  • Dal jsem ti mínus a nesouhlasím s tebou a navíc jsem tuhle hru nikdy nehrál a ani nebudu. Co teď?
  • kostejnesmrtelny
    To je - co jsem tak vypozoroval - doména PvP realmů. Pro poklidný blbnutí v přátelským prostředí doporučuju RP realmy.
  • Mas v hlave lejno. Pokud mi das minus, vlastne tim se mnou souhlasis. Pokud mi das plus, taky souhlasis. *5*
  • Jistě, každý tam čeká na začátečníky. Proto jsou všechny tyhle MMORPG úplně k hovnu - nikdo vám neporadí, nepomůže a pokud něco nevíte, maximálně se vám všichni vysmějí. Od každého se čeká, že ví a umí všechno a má nastudovaný každý dungeon, i když do něj nikdy nevkročil.
  • Skvělá recenze - dozvěděli jsme se, že recenzent je fetka závislá na tehnicky zcela zastaralém MMORPG. Sám jsem tuhle sračku hrál asi rok v kuse a jsem rád, že jsem přestal a že mám teď reálný život, nikoliv virtuální. Předem vám všem děkuji za mínusy, kterými mi jen dokážete, že jsem trefil hřebíček na hlavičku a dovolil jsem si zkritizovat vaši modlu a váš život.
  • Eve, Rift, LOTRO, Wurm Online, Planetside 2 pokud se bavíme obecně o MMO. Možná ještě Age of Conan, ale nevím, jak je na tom teď komunita. Bývala to solidní hra s dobrou atmosférou. Určitě budou další, ale teď si nevzpomenu.
  • Urcite uz jsi zkousel, ale dej jeste jednu sanci "Rift" podle mne to je hodne nedocenena hra. A hlavne za to muze vydavatel Trion nebot ji prezentuje naprosto blbe. Me osobne nejvic bavi PVE a to je v Riftu vyborne kazda instance ma lore ktera se rozviji v obtiznosti(dungeony normal, expert, mastery.) stejne se meni jak vizualne tak v poctu a chovani Bossu stejne tak raidy. Clovek jen musi vydrzet minimalne do 50 lv a pak nevi kam driv skocit toho obsahu je mnoho jak v instancich tak v otevrenem svete. Nejlip jak v kazde MMOPRG hre s partou(na low lv instance pres LFG lidi nesezenez) nebot v Riftu ani s max Lv. a gearem nemas sanci skoro nic zahrat solo vetsina instanci je zalozena na spolupraci bez ktere se nepohnez dal.
  • mas pravdu to jsem zapomnel, no a tady ve warlords of draenor jsou tedy skuteční world bossove nebo "jen" elity a rare?
  • World bossove se chodili uz tenkrat na levelu 60, akorat na to byl potreba raid 40 lidi, ktery ne kazda guilda slozila a objevovali se jednou tydne, takze to nebyla tak masova zalezitost, jako to smesny farmeni na Timeless Isle.
  • Nejlepsi datadisk od dob WotLK. Ve vsech smerech vymazleny a prikove vas k zidli na dlouhe hodiny. V garissoně je jeste hodne velky potencial. Prvni Raid lokace nastavila obtiznost pomerne vysoko ze zacatku. Pravdou je ze s lepsim gearem uz je to pohoda i na HC, ale tesim se co nas ceka v Blackrock foundry. Pandy byly nuda (krome teda siege of orgrimarru a vyvrcholeni datadisku, ktery se jim nakonec povedl, i co se tyce LORE). Warlordi na to krasne navazali a nevzali prakticky zadneho pandaka sebou na draenor :D A kdo cetl povidky pred vydanim datadisku tak si bude uzivat hodne i questovou linku. Kluci z blizzardu proste vi jak z lidi udelat nolifery a ja se asi jednim opet stavam :D
  • Joo, už si vzpomínám. Strážili brány do Emerald dream, ne? Jeden byl v Hinterlands, druhý byl v Duskwoodu. Ostatní nevím, jestli jsem kdy vůbec viděl.
  • A které pak MMO to jsou? WoW jsem hrál moc dlouho na to, abych v tom pokračoval dál. Už mě to nebaví, ale objektivně na lepší MMO jsem ještě nenarazil a u žádného jsem nevydržel ani zlomek času stráveného u WoW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit