Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Určitě. Můžeš dělat co chceš, věcí tam máš hodně, a na levlu vždy nezáleží. Klidně můžeš boostnout na 90 a projíždět staré věci, ikdyž bez odměny.
  • Nebo tvůj děda?
  • Bezpochyby ano! Jdi do toho, najdi nakou pohodovou guildu a uzij si wow stylem, jakej ti vyhovuje *4* DNesni wow uz není zdaleka tak casove narocny, jak třeba během vanila casu.
  • Ostatne soudim, ze tento datadisk je kvalitní! *3*
  • Ale doporučuju nějaký free server, kde se neplatí a i hra se stahuje zdarma. Pokud vás to nechytne, smažete to a nebude to stát peníze.
  • Jasné :-) Akorát si vyslechneš nejspíš pár komentářů na to jaký jsi loser, retard, degen atd. Já osobně přestal hrát kvůli komunitě, co se tam utvořila.
  • Tak to jsme dva kdo by si rádi WoW zkusili, ale neví jak na to a zda to má cenu.
  • Mě to strašně lákalo hrát nějakou MMORPG, ale nikdy jsem se k tomu nedostal tak daleko, abych se naučil principy, třeba guild wars 2 mě přestalo bavit , když jsem byl kolem 25 levelu. Zjistil jsem, že bez toho, aby WoW hráli moji reální kamarádi a já s nima mohl sdílet zážitky, mě nikdy WoW nechytne.
  • Sr_Lobo
    Je nejakej smysl aby s WOWkem zacinal v soucasnosti nejakej totalne nezkusenej a lami hrac, kerej by tomu moch venovat tejdne trebas jenom tak 10-12 hodin ?
    Predem dik za odpoved
  • To jo ale zase na druhou stranu proběhneš old raidama za pár minut třeba Firelands máš dole s pár lidma za 20 minut, já s guildou tam byl 3x týdně 3-4 hodiny a progres ragnarose bylo peklo doslova :)))
  • Mě jen mrzí že sem ten typ hráče kterej potřebuje projít všechno což se u takové hry nedá díky tomu jak je stará a kolik má obsahu a jak se změnila prostě moc se mi zdá že sem moc pozdě zatoužil nastoupit do rozjetýho vlaku jménem WoWko.
  • Keyz
    Protože jsi již něco nahrál a pak to porovnáš. Také nejsi tak překvapen jako jsi byl když jsi hrál ty hry jako dítě+.

    Když si vzpomenu, tak jsem byl u nových her strašně nadšený. Jak to bylo něco nového a nikdy jsem to neviděl apod. Dnes se to stane minimálně.
    Také ten herní průmysl jede více v kolejích. Navíc jak máš hodně portů tak se ani třeba RTS nedělají apod. Protože do toho počítají konzole kde, díky maximálnímu zjednodušení si tam prostě některé hry nikdy dobře nezahraješ. Anebo si je nezahraješ vůbec. Pak namísto aby to vydali na PC tak to nevydají vůbec. Velký vydavatel jím na to prachy nedá...A máš pouze nějaké průkopníky s málo zdroji.

    Dokonce jsem čuměl s kámošem i na wow když bylo nějaké info v Levelu a snad první obrázky. Chtěli jsme to hrát. Tedy i z toho jsem byl celkem nadšený.
  • wenceslaus
    To je na tom to nejhorší.
  • tvoje baba je pay to win
  • Amen.
  • Nejhorší je, že jak je člověk starší tak se mu něco podobnýho stavá u spousty her. Nový hry nic moc, spíš na nich hledáš chyby a vzpomínáš na ty pařby co byly před lety.
  • Mně tenhle datáč nezaujal a to jsem byl do wowka magor, 5let +-, už to nehraju přes rok, ani to nemám v plánu a to jsem hrál tak nějak v top 10 guildách, pvp vždy kolem 2k, v achivech 19k v půlce pand, pve 95% vše hc a pak nějak přišel zlom a najednou mi wowko nic neříká... ale tak nebo tak, pořád je to jedna z nejlepších věcí co nám hraní her dalo, at si říká každý co chce... btw hejtovat nemusíte každý ví že wowko má nejvíc hejterů na světě... ale Blizzard je jenom jeden !!!
  • Radek a recenze na WoW, to mi vhání vzpomínku na LEVEL TV.

    Žádné ALE !!! Doma budeš!!!! Od těch dob co je World of Warcraft.........
  • Asharak
    Za sebe můžu říct že super, nelituji koupě. Teď jen bacha abych zase nehuntil gear a nepřestalo mě to bavit, jinak vše ostatní je hoooodně propracované. Sice je Draenor trochu malý, ale zato pořádně opečovaný. Questy, lokace, monstra (+ systém rare), a hlavně Garrison bonusy v každé zóně a celkovej Garrison, úžasné spestření všeho. Jak expení, tak end-game (v každé zóně super bonusy :3). Ale to expení mohli trochu protáhnout, šlo to celkem rychle a dost věcí jsem tak ještě neprošel, ale bylo to spíš rychlé vyexpení, u další postavy to vidím an hodně dlouhou cestu ke stovce.
    V každé lokaci to celkem žije (scripty monster, spawny, boje), treasure hunt nechybí a bez použití návodů na netu vyjde určitě jako další zabavení na delší dobu. Odměny jsou na level fakt dobré a díky pokladům a vzácných monster nebude člověk ve špatném gearu.
    Dungeony, úžasné, asi nejlepší které jsem hrál. Bossové na úrovni některých z raidů. Už to není jen stání na místě a bušení. Sice sem tam přehnaných ohňů na zemi a uhýbání :D Ale jinak další hezkou věcí je nutnost porazit dvě úrovně vln monster na čas v Proving grounds, aby byly zpřístupněné Heroic dungeony + nutnost splnit to pro každou roli, kterou hráč hledá (konec umírání na špatné tanky a healery). Takže v raidech by měla být situace o něco (dost) lepší než třeba v Pandarii. A právě v HC dungeonech je potřeba pobrat gear pro raidy.
    Rozhodně dobrý datadisk. Buď v Pandarii moc experimentovali, nebo ji prostě trochu odflákli, ale tady už je snad vše v pořádku. Kromě pomalejšího načtení světa po loading screenu (pokud to není chyba u mě ale je to k vůli návalu hráčů) ani žádné technické problémy. Pro ty co váhají - určitě do toho jděte. *3*

    I am prepared! *5*
  • Super akorát to pvp je malinko "unbalanced" ale to se snad vyladí časem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit