Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas s rezenci. Ono imho nejde moc popsat v par odstavcich vsechno nove a jak to funguje. Proste toho je tolik. Garrison se hrat vicemene moc nemusi,ale je to proste jenom nevyhoda,to nedelat. Neni to nutnost ( bavim se o highend hrani,pri expeni se garrison nevyhnete,pze je to soucast expeni) Priklad - muzete dostat rare misi pro followery,kde dostanete HC krabicku,ze ktere vypadene HC gear( coz je mometalne Raidovej gear a lepci uz je jenom z Mythicu). Takze kdyz se tomu nekdo venuje,ma to urcite vyhody. Obtiznost raidu a dungu je na slusne urovni. Ted uz to je celkem zivacka,kdyz je gear z raidu,ale na zacatku to byl dost zahul v moderej dung gearu,hlavne pro healose.

    Kazdopadne to ma nabeh na NEJLEPSI DATADISK EVER. Jak to bude vypadat dal, tot otazka. Ale pokud se neco zasadniho nepos*re,tak naka vanilka a tbc nemaj sanci. Po Pandarii neskutecna uleva a narez. Lore, obtiznost, lokace, vychytavky ( tajne bednicky, rare system, tajni followeri a jejich questy, ruzne bonusy do zony, followery sebou pri questeni atd).

    Jedina vec,co neni vubec doladena je pochopitelne PVP,ale to je pro zkusene wowkare uz normalka. Prvni pvp sezona v novej Xpacku je vzdycky broken a vetsinou svedci melee. Coz je i tady. Blizz celkem na svoje pomery docela i rychle hotfixuje nejake broken veci,ale i tak furt to neni idealni.2 sezona tohle snad fixne.

    Jestli nekdo chce zkusit wowko poprve a nebo se vratit po delsi dobe,tak neni lepsi cas.

    PS: Btw v Draenoru je jen jedina Panda NPC. A to bych rekl,mluvi za vsechno. Proste Panda se nepovedla a i Blizz to uznal tim,jak totalne ignoruje pandy a vse co bylo na tom jejich cinskem ostruvku :D
  • Asharak
    WoWko jde sehnat za 300,- s 30 dni zdarma bez WoD, určitě lepší než ten free, fakt je to obrovský rozdíl.
  • Jasne, ze na vanille byli world bossove, byli to draci myslim, ze 4 na ruznejch mapach, dneska uz tam z nich zbyly jen vzpominky.
  • ÁMEN dvakrát.
  • To byly časy. :D Když nám konečně padnul, tak jsem vzbudil půl baráku. :D
  • To je jako říct: Najdi si kamarády na 4chanu. :) Ti nejbližší, které vidíš i jinde, než ve hře, jsou vždycky lepší. :)
  • Nejsem si ani jist, jestli tu world bossové jako takoví jsou. To, o čem mluvíš, jsou totiž elity či rareky. Aspoň taková je terminologie. World boss je úplně jiná kategorie a v Pandarii (celé) jich bylo asi jenom šest, tady se zatím "neskládají", alespoň jsem to neviděl (a to jsem tam denně). Pokud bys ještě pochyboval, tak rozdíl mezi elitou či rarekou, kterou dáváš v jednotlivých lokacích, a world bossem je zhruba 24 milionů životů. :) Jinak nevím, jak vanilla, ale world bossové se chodili už v TBC. :) Jinak instancovaná města jsou v pohodě, neběhá ti tam miliarda lidí, ale trade chat a general chat funguje, takže se v klidu s ostatníma domluvíš. Pokud ti náhodou chybí větší počet lidí, vždycky můžeš do Ashranu nebo do Orgrimmaru. Takže tohle bych tomu taky nevyčítal. Upřímně mi nechybí ten pixel hunting na vendora, protože na něm stojí 1000 lidí na mountech. :) Jinak ale chápu tvé rozhořčení, páč MoP šlápl v některých ohledech dost vedle. Jenže WoD se v tomhle ohledu "polepšilo" a spoustu věcí je tu tak, jak to i ti nejzarytější hráči chtěli mít. Kéž by Blizz dělal podobných kroků víc.
  • možná byli i v základu ale co vím tak se ve vetším meritku chodili world bossove až na Timeless Isle. a instancovana mesta kde jsi sám nebo s par prateli jsou v mmo, kde jde o interakci s ostatními lidmi, o ničem
    jinak world bossove jsou skvela vec, jasna inspirace Guild wars, jen rikam že to není žadna novinka
  • Wowko hodinu denne ?!?!? :D:D:D to je malo aj na CSko a nie este mmorpg hru , inak od wotlk to islo dolu vodou rapidne s wowkom a ja som prestal po vela rokoch na DrakThule prave pocas pandarie , uz to nieje proste dobra hra na ktoru sa oplati stracat cas.
  • World Bossove, byli uz v zakladnim WoW...A ano, mesta jsou instancovana.
  • první datač co jsem vynechal. co je tam vlastne nového? z recenze jsem to nejak nepobral. world bossove byli už v pandarii (takový ten ostrov s časovou anomalii kde se farmil ten fialovy gear) a mit vlastní mesto je asi to poslední co bych chtel ve wowku.
    btw jak to funguje to bude asi instancované ne? lol
    naposledy mne nastvali když tam dali world pvp v ramci jedne frakce, to je dobry nesmysl ktery jde proti zakladnimu lore hry aby hráči hordy zabijeli hráče z vlastních rad. Uz to proste stratilo tu atmosferu a stala se z toho fraška
  • Čau, já hrál na free serveru třeba 2 roky (s přestávkama), potom jsem si předplatil ofic. server a rozhodně toho nelituju. Na ofiku je to úplně jiná hra, lituju času strávenýho na free serveru. A rozhodně 10 hodin týdně opravdu stačí na to, aby sis tu hru užil ;) Spousta lidí to zapíná na hoďku denně ;) Díky tomu, že je hra směřována čím dál tím více na casual hráče, tak si užiješ všechnu zábavu i přesto, že s tím nestrávíš 25 hodin denně :)
    Takže jednoznačně jdi do toho. Teď je hra v akci, všechny datadisky až do WoD stojí 7,5 euro a je k tomu měsíc hraní zdarma.
  • Po 3 letech návrat a hodnotis Mists of Pandaria? Zajímavé.
  • Rider of Rohan už je starý. Recenze by asi už moc neměla smysl. LOTRO se v redakce už nikdo nevěnuje - Grygar to prý hrával, ale už nehraje, což je škoda, protože se od dob, kdy byl aktivní, hra hodně posunula a podle mě k dobrému.
  • solomon.short
    tyvole! followeri se mi flakaj *1*

    diky Radku *3*
  • Jen to chce dobrý free server, neboť na řadě free serverech nefunguje řada věcí - např. AI NPC a mobů je občas naprosto nefunkční, některé questy nefungují, s instancemi jsou problémy atd. atd. Zažil jsem i nefunkční skilly...

    Já osobně bych spíše doporučil trial, nebo si rovnou zaplatit. Každopádně officiální server je podle mě lepší. Free by mohl spíše odradit díky řadě problémům, které tam bývají.

    Nejlepší je ale zkusit rovnou více MMO a zbytečně se nevázat jen na WoW. Podle mě jsou tu lepší MMO - dokonce bych řekl o řád lepší MMO. Znám to od sebe, kdy jsem pomalu neznal nic jiného než WoW a byl jsem pak dost překvapen, jaké další MMO hry jsou a jak kvalitní občas jsou.
  • Do jakéhokoli MMORPG můžeš nastoupit kdykoli a WoW není výjimkou. *3*

    Teď je na to vhodný čas, protože se dost hráčů vrací, aby se podívali na změny a nový obsah. Podle mě i dost hráčů nastoupí po mnoho letech či vůbec poprvé (kromě mě, já hraju LOTRO a k WoWku se vracet nehodlám, protože mi LOTRO příjde lepší).
  • Urcite ano. Je uplne jedno kam az se dostanes zabava to je stejne jak na malem levelu tak na max levelu. Jen velkou vyhodou je byt v gilde nebo sehnat do party dalsi 4 na progres instanci, uz od zacatku. A zadnou nevynechat. To je hned jiny zazitek nez byt zavisly na fnder dungein system kde na low level instance sezenes lidi horko tezko a solovat je jako high level je uplne przneni:-) PS:Free servery jak pise abc je strata casu zadny z emulatoru at je zalozeny na jadru trinity nebo mangosu nesahaji originalu ani po kotniky.
  • Si tam kamarády najdi :)
  • Wow toho nabízí hrozne moc. Muzes vylevelit brutalne rychle a hrat jen end game content. Nebo si sam pomalu qestit a užívat progres a exploring. Nebo cokoliv jinyho- rp, pvp, raidy. pštrosa, všechno!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit