Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Všude články a WoWp ale o WarThunderu zatím jeden jediný a to navíc spojený s WoWp... a já se ptám: čím si WoWp zasluhuje větší publicitu, než WT, když WT je technologicky, atmosférou i gameplayem daleko výše? :)
    • promitac
      je kazdemu znamo ze wargaming investuje nemale peniaze do reklamy v nasom regione, je to prva herna firma ktora ma keklamu aj v TV u nas. snad si nemyslis ze tieto... dotacie... obisli aj miestne herne veby v strednej europe...

      z niecoho chlapci zit musia
    • Té zásluze se říká: "Peníze inestované do reklamy" Z tohoto článku zaplacená reklama přímo ukapává.
      Ale já myslím, že není třeba se obávat. Dobré zboží se prodává "samo" a v tomto případě nese jméno "WAR THUNDER". Chtělo by to aby http://gaijinent.com/ více investoval do reklamy.
    • Kallessin183
      Asi proto, že nemá takovou reklamní kampaň. A proto, že je WoW pro masy. Netvrdím, že by byl Warthunder v arkádovém režimu nějak těžký, ale pořád se řídí líp joystickem než myší. A u WoW je to naopak.
      • no co sem hral naposledy, tak v arkadovem rezimu byla mys+klavesnice v ovladani vyhodnejsi nez joystick co se WT tyce
    • Von_Ljonborg
      Pavlova matka pracuje v divizi WoWP!!! *1*
  • Clanek zni ze to je nejlepsi hra pod sluncem :-D tady asi nekdo dostal slusne zaplaceno
  • Proč je tu milion článků o WoWp, které nikoho nezajímají a článků o WT minimum v porovnání s WoWp? Stačí se podívat do kterékoliv diskuze a většina dává přednost WT, ale redakce má asi jiné preference.
    • jonatan.hanzlik
      Duplicita
    • jonatan.hanzlik
      Wargaming je prostě větší. Jejich hra je větší. Má větší prezentaci, lepší prezentaci. Takže je o čem psát. Proto se o tom píše víc než o WT. Proč by redakce psala o hře o které moc neví? Lepší je psát o něčem, o čem mají ve skutečnosti informace!
      WoT byl velký úspěch, je tedy jasné, že WoWp je v hledáčku většiny lidí víc než WT.
      Kromě toho, jestli ty články nikoho nezajímají není věc kterou rozhoduješ ty.
      • Lepší prezentaci?.. No hlavně ten trailer kde letadlo brousí o koleje
      • To vůbec neříkám. Jen podotýkám, že podle reakcí z diskuzí pod podobnými články je zájem o WT a ne o WoWp, ne že bych o tom rozhodoval.
    • Nejsi první kdo se tomu zde diví. Jak jsem psal, už v jedné reakci: "Z tohoto článku zaplacená reklama přímo ukapává". Miliondeset článku tu bude dokud bude Wargaming platit za reklamu. A tenhle článek bezesporu je placenou reklamou.
    • Baví mě, jak spousta lidí vykřikuje že War Thunder je Arkáda zatímco WoWp je simulátor. Nepopletli si to tady tak trochu? WoWp je čistá arkáda zatímco War Thunder nabízí možnosti nastavení a hraní od arkády po simulátor či realismus. A že tomu také odpovídají mise, detaily atd. Pohled z kabiny realistické ovládání, tlak větru, např. při výbuchu tanku pod mým letadlem mě to krásně odhodilo atd. WoWp je totální a ubohá sra*ka a s War Thunder by se v žádném případě nemělo srovnávat. War Thunder mi v mnohém připomíná právě IL-2 Sturmovik, už jen možnostmi nastavení obtížnosti, vzlety z dráhy či letadlových lodí, přistání na nich pro dobytí nábojů a dodání paliva atd. Mise jsou skvělé (kdo by si nechtěl vyzkoušet na vlastní kůžu obranu Pearl Harboru) atd. ;) za mě je War Thunder jasná jednička a když vám příjde příliš arkádové klikněte si na realistickou obtížnost a pak mluvte ;)
      • Souhlasím :)
  • dve slova ....... WAR THUNDER .......
  • Dobrý den

    Můžete pls udělat novinku i o War Thunderu ? Je to mnohem lepší hra a třeba to naláká další potenciální sestřeli do hry *1*

    Díky !
    • Jo, sestřely se hodí
    • Také se přidávám s žádostí, zda by zde nešlo častěji informavoat o dění kolerm hry WAR THUNDER.
  • možná kdyby dával wargaming méně pěněz do reklamy a více do hry, tak by pak reklamu nepotřeboval.......ten kdo hraje WoWp, ho hraje obvykle proto, že ještě neskusil WT nebo o WT neví
    • Ačkoliv ve WT zrovna nějak extra nalítáno nemám, WOWp šlo z disku po prvním letu, když jsem to z nudy zkusil... Doufám, že World of Warships bude lepší...
      • U wargamingu? Neblazni ... uz z toho mala co ukazali je jasny, ze bitevni lode po sobe budou strilet z 30ti metru ... a pak si to prfici slamena dzunka a tvoje yamoto jednou ranou potopi.
  • WoWp je špatná hra. Jakmile Gaijin přidají do WT tanky, tak WoT i WoWp padnou.
    • Nepadne nic. To je možná tvuj mokrej sen. Nechápu ten neustálej hate na wargaming. WoW je sice trošku slabší, ale WoT je dobrá hra a stále jí hraje asi tak 10x tolik lidí jako WT (pochybuju, že se lidi jen tak seberou a odejdou, když tam mají nahráto miliony expů) a pochybuju, že se to změní. Vono ve WT bude strašná sranda hrát s tankem, aby si tam 10 minul jel po tý mapě jako kráva, aby tě pak sundal bombardér *7* . Nemluvně o absenci jakéhokoliv krytu pro tank na půlce map.
      • "aby si tam 10 minul jel po tý mapě jako kráva, aby tě pak sundal bombardér"

        Kdo bude chtít, tak bude hrát jen tanky proti tankům, kdo bude chtít mód se všema jednotkama bude hrát tohle. Rozhodně tam nebude jen jediná možnost, a to hrát proti letadlum z tanku/lodě.
        • Ve wotku jedes 10minut pres mapu a pak ti prileti satelitne navadena atomovka od arty a vymaze te z mapy ... a vybrat si, ze chces hrat bez toho nemuzes.
      • WoT je sra***. Tanky, které jsou ve hře se nedočkaly reálného nasazení a je tam spousta podivných blbostí, nad kterými zůstává rozum stát. Nechápu, jak to někdo může hrát. Hratelnost je ubohá a grafika je předpotopní. Když hraju WT na plné detaily a zřítím se s letadlem, tak to vypadá jako kdybych spadnul do Skyrimu, což už se nedá říct o WoWP nebo o WoT. Navíc WT je rozhodně reálnější a sejmout s letadlem těžký tank nejde jen tak + pozemní jednotky budou mít samozřejmě k dispozici i protiletadlovou techniku, takže bych se nebál toho, že by lidi na zemi byli v nevýhodě. Jsem si také jistý, že včetně společných bojišť, tam budou k dispozici i oddělená bojiště extra pro tanky. Mě osobně na WoT a WoWP vadí nejvíc zpatlaniny, nechápu, jak si někdo může vymýšlet. Pokud hraju tanky z druhé světové války, tak chci vidět tanky, které doopravdy bojovaly. To samé platí o letadlech. Z WoT a WoWP se staly hrozné hry, a proto WT zvítězí, protože to, co dělají, dělají pořádně.
        • OH pardón, že sem si vůbec DOVOLIL tady napsat svůj názor, obzvlášť na hru kterou je snad v módě hatovat víc než CoD. Těžký pochopit, že některý lidi to baví a bude bavit stejně i když tady bude konkurence. Aneb když se kopíruje nápad tak se dá zlepšovat, že? Nikdy sem nikde nečet, že by ta hra byla jen o tankach z 2SV. Graficky je hra pěkná, to že ty si grafickej onanista neznamená, že jsou i ostatní *7* Tady se normálně nedá vést nějaká diskuze, tohle je prostě jen stránka pro ovečky, které mečí spolu s ostatníma. Když se hatuje wargaming tak proč se nepřidat. Když se hatuje nový CoD, proč se nepřidat? Atd... Ale to, že někoho ty hry baví, nebo se u nich chtějí odreagovat neumí nikdo pochopit. Dále odpovídat nebudu, protože to tady nemá smysl. Budu zase maximálně tak umínuskovanej a odpovědi akorát bude vnucování nesmyslů, který mě stejně nezajímají. BTW WarThunder může bejt lepší, ale hry vod wargamingu nevystrnadí, na to nejsou dost bohatý.
      • Ty už si hrál WT s tankama, že víš jak to bude vypadat *8* je smůla, že ve wot neni mapa kde by si mohl jet 10minut, aby tě pak něco zničilo na ránu. Nemluvě o tom, že tanky se opravdu nekryly za kameny a domy tak jako to je ve WoT.
      • *facepalm*
    • promitac
      nepadnou, ludia svoje ucty neopustia, ked tam ma niekto nahranych stovky hodin a vyexpenych zopar vysokych tierov tak tam zostane...
      • Ale opusti ... mam ve wotku v garazi kolem 100 tanku ... a uz to hraju spis prilezitostne (max hodinu do mesice) abych se presvedcil, ze je to cim dal horsi. Z mych spickovych tanku sou uz davno papiraky, ktery nic nevydrzej, maj dela, ktery nic neprostrelej ... a navic vsichni lepsi hlraci uz davno utekli, protoze hrat se stadem dmentu...

        Podobne mam kamose, kteri na tom sou stejne - desitky tanku a uz to skorem nehrajou, protoze koho by bavilo v kazdy bitce pobit 5 enemaku a pak stejne prohrat ... a samo prodelat.
      • Kallessin183
        Taky jsem si to myslel, ale už je pozdě, na WoT a WoW už ani nesáhnu, jen si užívám kvality a čekám na tanky...
        • tak to cele bude mega ... este pustit medzi to vsetko pešiakov a o zabavu mame postaarne *14*
      • je aj nejaký dátum kedy majú byť tanky ? a bude to vlastne všetko prepojene, ze budem moc zostrelovat lietadla ? :)) tak BF z ww2 ?
        • mluvi se o zari/rijen
          • tomocz
            vskutku, nejpozději bych to viděl v den vydání PS4, páč jestli jsem to správně pochopil, tak launch verze WT na PS4 už bude tanky obsahovat. A PC a PS4 verze mají být totožné, takže... :)
            • no pc a ps4 hraci budou hrat spolu ve stejnych bitvach
        • Von_Ljonborg
          Datum není, propojené to být má, lodě, tanky + letadla na jedný mapě a všechno ovládané hráči.
      • tomocz
        Mám, ale nezůstanu... už teď to hraju tak, že si dám sotva jednu/dvě bitvy za měsíc a určitě nejsem sám :)
  • zacal jsem s World of Warplanes a vcera objevil a zkusil na Steamu War Thunder a vubec se mi nehce vracet.
    • Souhlasím, zkoušel jsem betu WoWP a měl jsem pocit, že to co řídím není letadlo, ale letící cihla. Nic proti hře WoWP nemám, ale Wargaming usnul na vavřínech a konkurence Gaijin ho nejen že dohnala, ale i předehnala. To co nabízí ve svém WT je totiž na hony vzdálené WoWP. Mě osobně je na War Thunder nejsympatičtější, že zde nabízí možnost zábavy jak pro příležitostné hráče, kteří mají rádi nerealistickou arcadu, tak i možnost se vyřádit zarytým milovníkům leteckých simulátorů v FRB.
  • To je snad poprve co se v diskusi herni komunita na necem shodne. To uz o necem svedci. Taky to svedci jak hluboko uz games kleslo
    • Veskoslav
      Nikam nekleslo. Pakliže to srovnám s Bonuswebem, doupě, Zing či eurogamer, tak games je naprosto na vrcholu. A v oblasti lhaní a "RP" článků jsou oproti konkurenci naprosto někde jinde. Zase bych to neviděl tak černě.
      • Ja jsem to s jinym webem nesrovnaval, ale proste v mych ocich kleslo a neni to jen o WT. Jinak to nic nemeni na tom ze moc vyberu nemam a games budu nastivovat porad
  • WarThunder to WoWp pekne natrel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit