Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No myslím si, že War Thunder je prostě bez konkurence WoW jsem hrál betu od minulého roku a dneska se tomu směju byl a je to propadák Naprosto odfláklé ovládaní naprosto odfláklá grafika no prostě hruza Wargaming jsem měl rád za WOT ale upřímně i z toho se stává čím dal vetší srajda.Jsem velice zvědavý jak dopadnou u war thunder lodě a tanky bylo by docela fajn kdyby byli lodě tanky a letadla na 1 mapě a vše se to řezalo dohromady :D
    • Na jedne mape bude 100 hracu je to napssny u clanku ze to vyjde na ps4 a hrat se bude PCxKonzole
  • Jako hráč WT jsem docela zklamaný. Na games není téměř zmíňka o WT ale zato tady je pěkné PR pro WOP. Docela by mě zajímolo, jestli se někdy dočkáme srovnání těhlech dvou her. WoP většina hráčů nemá ráda protože je to prakticky předělané WoT se vším dobrým i špatným. Například hraní na HP v leteckém simulátoru je naprostá pitomost. Hry jsou sice na první pohled totožné ale při hraní zjistíte že jdou naprosto jiným směrem.
  • Hazardujete se svým dobrým jménem, Pavle. Toto jsou dojmy z hraní?....
  • tak tak, WT je neskutočné ... hráči pochopia :)
  • Bohužel, tohle nejsou dojmy ani v nejmenším, je to obyčejná reklama, tak by tak mohla být označena... Sice jste si to asi opravdu napsali sami, ale pořád jde o reklamu. Rozdíl mezi dojmy a reklamou poznám poměrně snadno, taky píšu oboje...
  • j clanek je pekne zaplaceny PR... diky games.cz ;)
  • WAR THUNDER bude jednou ze startovních her pro PS4. Hra bude distribuována systémem "free to play" a bude možné hrát společně s PC hráči.
    http://www.youtube.com/watch?v=Vq8dp3PQ22I
    • ano my víme ...
  • ja tuhle pseudo leteckou hru nehraju, ale rikam: SKVELY! konecne nejaka sance, ze lamy z War Thunder pujdou hrat tenhle s*it a zustanou tam. jinak o kvalitach hry nestoji za to se rozepisovat, ze je to odpad vi kazdej, kdo kdy zkousel nejakou jinou leteckou hru.
  • Panebože, proč vůbec někdo ztrácí čas psaním o takovém propadáků. Tohle je asi jedna z nejpřihloupějších her historie, která snad nemá ani jedno plus. Tam nemůže být o nějakém lítání ani řeč.
    • Když mi "slušně" zaplatíš, abych psal o hře, u které je ztráta času už jen ta insatalace na PC, tak o ni budud klidně psát a vychvalovat ji až do nebes :) Peníze NESMRDÍ :))
  • dobré PR *5*... hral jsem jak World od Warplanes tak WT zustal jsem u WT je proste lepší sorry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit