Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak asi tu DRM zmenil z dobroty srdce, to zni pravdepodobne,
  • Pod tlakem sony? Aha... Ono si MS asi nechá od Sony něco diktovat že... :D :D
  • To je sice hezké, že Xbone si velice plánuje 15 exkluzivit, ale nikde není jistota, že se všechny realizujou a budou za něco stát. Navíc PS bude mít časem mnohem víc a lepších exkluzivit, než Xbone, tak jak je tomu u stávající generaci konzolí.
  • Reklama mi je u zadnice. Zajímají mne funkce, požadavky a hry... Požadavky se změnili a zlepšily... excluzivity jsou parádní a funkce... no... nevím zda budu vše využívat, ale i tak... jdu do Xboxu už jen kvůli hrám a především lepšímu ovladači...
  • Oběma firmám jde o peníze, obě na hráče kašlou. Je to prostě jen klasický konkurenční boj.
  • Imho by ješte mohl být článek o chystaných pc exkluzivitách, jen pro pořádek...
  • Tak,že bych si ji nakonec koupil.Akorát by mě zajímalo,jak na tom bude šlapat ten kinect(na 360 strašně vadila ta slabší odezva) a jestli na to budou pořádný hry který ho využijou a ne jen sport nebo ten trapas ryse.
  • Práve naopak to môže byť krokom, ktorý veľa ľudí uvíta keďže ide v zásade o väčšinu hlavných problémov proti ktorým, sa zdvihla tak veľká vlna kritiky.

    Sony zjavne má silnejší hardvér v absolútnych číslach, ale keďže sa presne (zatiaľ) nevie o aký hardvér s akými parametrami ide, tak tieto relatívne vyjadrenia o XY% mi prídu dosť zavádzajúce (povedzme si úprimne, kto tu môže potvrdiť). Otázka je, čo to bude znamenať v praxi. Multiplatformy budú vyzerať plusmínus rovnako ako teraz a u exkluzivít je to veľká otázka, či tam bude nejak závratný rozdiel (aj o tom pochybujem).
    Cena je stále na strane Sony, ale na druhej strane je zas súčasťou balenia Kinect. Ale chápem, že pre užívateľa, ktorý o tento HW nemá záujem to robí veľký rozdiel.
    To čo si napísal ohľadom exkluzivít je podľa mňa dosť subjektívna záležitosť a ide o to kto si čo nájde na jednej alebo druhej strane.
    Snaha nejakým spôsobom portovať PS3 hry do digitálnej formy je zo strany Sony určite dobrá. Ale aj k tomu by som mal viacero otázok, ktoré teraz ešte nie sú tak úplne jasné - ktoré hry. kedy to bude dostupné, za koľko atď.
  • Pethulla
    jestli on nějaký souboj vůbec bude. Je sice pěkné jak se to všechno rozebírá, ale ruku na srdce, kolik koncových zákazníků tahle omáčka vůbec zajímá? Většině jsou stejně střeva konzole nebo exkluzivky ukradené a vyberou si to, čí reklama na ně udělá větší dojem.
  • Don Mattrick jen dodává: „Nasloucháme vám a vaše názory jsou pro nás důležité, jak vidíte“. - nevim kdo na tohle skoci, ja sem videl ze lidi na to nadavali a mrkvosoft to v klidku ignoroval. Teprve az konkurence prohlasila ze oni hrace sikanovat nebudou a zacali to brutalne vyuzivat k propagaci tak musel mrkvosoft ustoupit. Cili na hrace absolutne kasle, ustoupil az pod tlakem Sony.
  • Viva la Revolución :D Nádhernej příklad důležitosti konkurence! A to jsou tu víceméně jen 2 firmy na tomto "bitevním" poli. Je vidět, že síla lidu ještě dokáže nakopat zadnici i takovym megakorporátům jako je Microsoft. Nečekal jsem...
  • pochybujes? rozkosne :)
  • Naughty dog pařím na PC... :D :D
  • Jack1947
    Tohle je urcite mila zprava, protoze jak by sakra mohli chtit pripojeni nekde kde neni nebo po zminovanem vypadku ( privetivejsi rozhodne jen kuli "autorizaci" pripojene jednou a pote odpojit a uz nepripojit). Takze ted to bude s PS4 zajimave, ovsem jak u PS3 , X360 obe budoiu mit urcite co nabidnout a nikdo nezustane ochuzen... *5*
  • Myslel jsme, že si koupím 360, ale když čtu toto... jdu do ONE!!!
  • Tohle je bohužel z větší části subjektivní věc. Z celé té plejády ukázaných her mě třeba zajímají jen nový Metal Gear Solid a Mirror's Edge 2 (konečněěěě!!!!). A dokonce obě (možná) budou i na pc...

    A za sebe říkám, že mi přijde jako lepší volba playstation, protože prostě Naughty Dog *2*
  • hodne to jo. povedz aspon jednu dobru :)
  • hra moze byt technicky na rovnakej urovni... ale je rozdiel mat 30fps a je rozdiel mat 45fps. jerozdiel mat 720p a je rozdiel mat 1080p. a tu je kde bude ps4 dominovat...

    navyse pozri sa co dokazali urobit chlapici z naughty dog s last of us na ps3. to je technicky na tak vysokej urovni ze mi ostava rozum stat ako to dokazali pre tak obmedzeny HW.

    ked dostanu pod ruku ps4 tak to este len bude na co pozerat.

    nevyhodou ps3 bol architektura. bola uplne ina nez vsetko. ked vsak niekto robil tej architekture hru na mieru (vysie spominany last of us napr) tak to bolo ine kafe.

    je niekolko hier ktore som nehral a rad by som si zahral. ale ani jedna z tych hier neni cisto na xbox. ani jedna. bud je to multiplatform konzolovka alebo ps3 exkluzivita. a o tom to cele je... o hrach. a exkluzivity co predviedol xbox na E3 boli na smiech.
  • Ako nie zeby som branil MS ale Sony tiez nespravilo nic vynimocne pre hracov. Jednoducho tazili s toho, ze MS dosr@l cely marketing okolo Xbox One. A to Sonacke "nechame rozhodnutie na vyvojaroch hry" je len mytie ruky. Samozrejme ze firmy po tom siahnu a popritom sony sa bude tvarit, ze za nic nemoze. Plus sony tiez zavadza platene multy. Vraj kvoli shareovaniu..
    A tych plus 100$ je pri Xboxe zrejme kvoli kinectu. Co je podla mna zrozumitelne aj ked pre hraca nevyuzivajuce toho uplne zbytocne. Zly tah opat od MS spravit kinect ako neodelitelnu sucast konzoly.
    Smiesne je, ze pred zaciatkom E3 sa smialo MS Sony, ze neukazali konzolu a potom oni ukazali v podstate s mesacnym odstupom este menej. A teraz si len sony tisko sucha ruky a dakuje MS za uplne zlyhanie v ich kampani.
    Samozrejme ludi co nenavidia MS je hodne a preto je internet plny ociernovania. Vatsina opodstatnenych a zvysok uz ide s prudom.
    Ja som len zvedavy ako to bude naozaj s vykonom konzol a ci tych 60fps bude konecne standard pri 1080p. Co podla mna asi tazko. Ale nechajme sa prekvapit. Som niekde cital, ze napr. Ryse bezalo len na 30. Trosku priskoro nie?
  • Lepší excluzizivity? Pochybuji...;-) A ta kamera je dost dobra věc, když chceš hrát něco s rodinou... Navíc ta kamera tam je i kvuli skype... ;-) ale to asi někdo nechápe... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit