Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... skúsil som ho a bavil ma. Je to skvelá náhrada fitnes /pre nás menej zdatných/.
  • Nechápu, zrovna strádá možnosti sdílet hry a jít cestou Sony kdy potřebuju CD mi připadá jako krok zpět, ale lidi to tak očividně chtějí.
  • Z těch jejich Exkluzivit mě zaujali leda 2... RISE a Dead Rising 3. Krom toho SONY má ještě ESA v rukávu, protože teď bylo vydáno The Last of Us, který má být Trilogií a samozřejmě to bude na Playstation. Naughty Dog se také určitě pustí do UNCHARTED 4 ! O tom není pochyb. Určitě brzo bude oznámeno nové RESISTANCE a také God of War. Takže Podle mě furt vede PS4 !
  • co vsicni blbnete s kinctem, videl na to nekdo nekdy aspon trochu dobrou hru? to je stejny podvod jako wii ovladani o kterym mluvil Fuka ve fc..
  • MS nenaslouchá komunitě a nikdy to nedělali, jen se podělali z PS a bojí se o prachy, toť vše, takže dělají pseudoúpravy, které budou tak nějak poloviční tam, poloviční jinde, hlavně když to bude vypadat, že se snaží "hráčům vyhovět"...pche
  • jj skype , facebook casual hry ... vyborne , gratluji ty jsi presne ten blbec.k kteryho ms hleda..jsem za tebe rad, ze jsi spokojeny
  • Více či méně se to už děje (programy TWIMTBP a AMD Gaming Evolved), ale chápu smysl tvého výroku :)
  • napíšu to tu znova: 4 roky na PSX a 5 let na PC takže zaujatý moc nejsem a přesto bych si Xbox One nekoupil. Tohle není o válce, ale o nevýhodách Xboxu (ale teď 3 své velké nevýhody ztratil), jestli si vůbec nepochopil jaký dopad by ty nevýhody/výhody měli je čistě tvůj problém a tudíž nemáš právo tu někoho urážet :D
  • kinect je kravina, co na tom chces hrat? total war? starcraft? grimrock? ...jo aha ono to nejde ani na konzole...kinzole jdou kravina na ktery se ani nedaji hrat dobre hry
  • spoock
    FF sága je dead a žije tak nějak setrvačně
  • spoock
    jde vidět, že MS není tak všemocný jak si myslel *1*, nicméně i tak si koupím PS4, než nové Xko, prostě exkluzivity u PS jsou víc, než nové HALO XY
  • Tak nejak jsi nerekl proc je lepsi. *3*
  • promitac
    marketingova pohroma 101
  • langustyn
    to budou ty fakáče na jejich fb stránce *1*
  • já konzoli nikdy neměl ale že bych kvůli tomu nějak zvlášť prosazoval pc se říct nedá. co tím chci říct je to, že nechápu tyhle žabomyší války xbox vs ps, konzole vs pc atd. cožpak si lidé neuvědomujete, že pro ty firmy nejste nic víc než ovečky a že tou svou láskou k jednomu a odporem k druhému jim jen děláte zadarmo reklamu? *3*
  • Tak pro mě je třeba lákadlo kinect,ale samozřejmě bude záležet na hrách(plnohodnotnejch a ne tam vyřvávat jen nějaký příkazy).
  • MS změnilo strategii neb by XboxOne koupilo strašně málo lidi. Kdyby to bylo jak píšeš už by o změně uvažovali po pár dnech ohlasu na restrikce které chtěli zavest.

    Takže je chválit zato ,že tyto restricke nezavedli je nepatřičné. Museli jinak by vývoj XboxOne byl černou dírou.
    A Sonny patří dík, že v momentě kdy znali stanovisko microsoftu ,mohli jej převzat a jen trochu zjemnit. To neudělali. Už jen zato si PS4 koupím!
  • Už jen proto ,že to na hráče skusili a tvářili se ,jako že to je pro hráče to nejlepší u mně Xbox stratil hodnotu.A PS4 bude lepší v každem směru.

    Otazka je jestli by to nebylo opačně kdyby PS4 neměla E3 konferenci před Xboxone kdo vi.
  • Já počkám,tak měsíc co na to řeknou lidi a pak se rozhodnu.Když ne tak udělám upgrade pc.Na to není co zkazit.:-)
  • Plejkari uz breci nejdrive prisli o FF Versus a ted dalsi rana:) Xbox One je momentalne lepsi volbou nez PS4 a k te kamere jak se zminuje v clanku jen pripomenu ze soucasti Xbox One neni jen Kinect, nybrz jeho druha Full HD verze coz je rozdil, cenove je tedy novy Xbox vyhodnejsi nez PS4 plus na nem vyjde plno skvelych her. Jen tak dal MS..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit