Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas celý internet teď dává Sony do role nějakého rytíře v bílé zbroji který zachraňuje herní byznys. Jenže stačí si vzpomenout že sony má na kontě taky pár velkých přešlapů viz GeoHot.
    Postupně rušili některé featury PS3 (linux).
    Navíc si Sony nedávno patentovala nějaké DRM technologie. Sice říkají že nic takového na PS4 nebude ale to se může taky změnit.
    Chyba Microsoftu byla ta že nedokázali tu svoji DRM pořádně prodat, protože kdyby to neprezentovali jako DRM ale jako featuru a hned ze startu ukázali jak by fungovalo to sdílení knihovny tak by jim to mohlo projít.
  • To máš z nějaký reklamy?:-)
  • Všem firmam jde o zisk, tohle plati jen na západe a ve státech. Japoncum jde o tradiční hodnoty jako je kvalita a čest. Proto kupuju konzoli ze země samuraju, protože vím že šéf Sony za to ručí vlastním životem.
  • Od MS bych konzoli ani ted nekoupil, moje duvera v tuto firmu je jiz na bodu mrazu, ale jde rozhodne o pozitivni krok.Politika Sony tentokrate pomohla vsem hracum.
  • co zas nechápeš? launchove tituly jsou proto, aby meli lidi co hrat pri launchi. tohle chápe uplne každej. jen ty budeš čekat 5 let cely životní cyklus konzole aby ses náhodou nesekl a neušel ti nejakej exkluzivni titul.
    *1* *1*
  • mirekdusinojc
    Hmm, upřímně jsem majitelem X360 a ta konzole mě za dobrých 5 let, co ji vlastním, dost štve a to především kvůli přístupu Microsoftu přesně v duchu v jakém představili X1. Pozoruji Microsoft už dobrých pár let a dost porovnávám jeho PR komunikaci a přístup s ostatními společnostmi a poslední 3 roky dělá Microsoft špatně skoro vše na co sáhne. Tato společnost má v současnosti image dinosaura jak z jejich legendární reklamy na Office (http://chrisbuck.com/images/ad02/image09.jpg) A místo toho, aby se snažili z toho nějak vyprostit, tak dělají přesný opak. S každým jejich dalším krokem se víc noří do bažin, kde z nich zůstane tak max černé uhlí. V době příchodu X360 Microsoft žil, byl dravý a řádně rozvířil stojaté vody o kterých si Sony naivně myslelo, že budou patřit navždy jim. Na druhou stranu teď zase usnul Microsoft, resp. neusnul, přecenil se tím, že vymyslel způsob jak z hráčů vytáhnout ještě víc peněz. Předpokládali, že jim to bezostyšně projde a vida, neprošlo. A upřímě jim přeju všechny ty hatery, přeju jim, aby si řádně slízali to, co si uvařili a konečně si uvědomili, že business se nedá dělat pouze megalomanskými investicemi do marketingu (v době psaní tohoto textu mi tu krásně pod tím bliká reklama na poslední IE, jak ironické :P), ale musí umět zacházet s komunitou a to zatím Sony zvládá mnohem mnohem lépe ve všech směrech. Nevim, jakej to slib Sony před 6 lety nedodrželo, ale 6 let je 6 let. To je dost dlouhá doba na to poučit se z vlastních chyb a řekl bych, že Sony tak zatím činní.
  • Veskoslav
    Jako kazdeho vec,ale taky nechapu no:)
  • Zajímavý by bylo kdyby si svoje exkluzivity začali dělat i výrobci grafických karet. Například hra exkluzivně pro grafické karty od Nvidie :))
  • Zatím bych takový věci vůbec neřešil.Každopádně kdo si koupí konzoli při launchy je dobrej kaskadér.
  • Veskoslav
    Strasne se mi „libi” zdejsi komunita zarytych odpurcu MS. Ty kecy, ze MS maze med a pak to zavede. Je s podivem, ze tito lide zapominaji, jak Sony slibovalo ohledne PS3 a co nakonec dodrzelo. A co si budeme nalhavat, obe firmy jsou stejne. Navic misto toho,aby lide byli radi, ze Microsoft se chytil za nos a zmenil pravidla pro zakazniky,tak je tu pomalu lyncovan. Navic mi prijde mnohem zajimavejsi nabidka titulu prozatim pro Xbox nez PS. Jde o to,ze misto toho,abychom se radovali,ze v MS nejsou jenom vypatlanci a ze kritika ma nejakou odezvu,tak se tu akorat nadava na MS. Jenom. doufam,ze ti sami,co nadavaji,tak si pamatuji,jak Sony ojebalo zakazniky ohledne PS3 a jeho slibu.
  • no dalo se to čekat, když ten Xbox nikdo nechtěl :D
  • Ne to jsou normálně uvažující lidé, ale klidně si kup Xbone, jen abys potom nebrečel, že sis koupil šmejd.
  • aawww, jake to je hlupucke ^.^
  • http://www.youtube.com/watch?v=qkm50Q-IWFg&feature=youtu.be *11*
  • mirekdusinojc
    há ha ha haááá ha ha hááá ha haaaaa ha ha ha haaaaaa! Nemůžu se přestat smát :D Tak jo Microsofte, teď ještě self-publishing indie developerů, nějaké šťavnaté exkluzivky jako Last of us a můj výběr budoucí generace konzole bude mnohem těžší :)
  • Black_Hand
    tak ty by se nevesly do jednoho clanku. staci kdyz si otevru web paradoxu.
  • ucho
    ten souboj nebude nijak závratný, bude to v podobném duchu jako s ps3 a x360. většina lidí zůstane věrná své značce a na druhou stranu přejde zanedbatelné množství lidí... ps4 bude mít každopádně lepší start než s ps3. a řada lidí bude mít kvůli exkluzivkám obě konzole...
  • Asi nebudeš moc chápaví,že?
  • A to můžeš vědět jak že budou mít více excluzivit ;-) Navíc 15 jich mají už podepsaných, tak 15 jich je jistých...
  • Nechápu za co mne dislikujete... njn to jsou ti ps zatvrzenci.. :D Je to moje rozhodnutí. A vy mi můžete víte co..;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit