Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eda.Frtan
    Přesně tak, FF šlo do kopru už pomalu od XII, pak je to už děs.
  • Eda.Frtan
    Spíše mě děší věta: "musí se přípojit až, když bude potřebovat hra/konzole patch". Takže já to chápu tak, že bude zadrátováno třeba jednou za měsíc, týden, udělat check na server kvůli patchi a stejně si nezahrajem... Jen to prostě nazvem jinak a obalíme líbivěšíma kecama.
    Dál by mě zajímalo, jak to tedy vyřeší s tim cloud počítáním... To to zrušily, nebo nebudem moci hrát offline hry, které to mají? Vždyť tvrdili, že je to fičura, kterou bude používat skoro vše?
    Protostě tohle prohlášení je křeč, kterou vyvolal pád akcií a strach z nízkých prodejů konzole...
    Stejně si ty restrikce nechaj v záloze a časem je 100% zavedou...
  • Sony se vrátilo na začátek ale především proto, že vydání a první roky PS3 se jim dost nedařilo. A nemůžeš prostě vědět, jak by nyní Sony se svým monopolem naložilo. Od jejich dominance se trh solidně vyvinul a jim jde v první řadě stále o peníze.
  • Vedle.
  • Sony se vrátila na začátek ale především proto, že vydání a první roky PS3 se jim dost nedařilo. A nemůžeš prostě vědět, jak by Sony se svým monopolem naložilo. Od jejich dominance se trh solidně vyvinul a jim jde v první řadě stále o peníze.
  • Takže vše co bylo naplánováno, rozvrženo a vytvořeno je najednou pryč?

    No to jistě, penále pro všechny zainteresované strany které měly slíbeny hardware DRM funkce by tipuji překročilo i možnosti M$.

    Takže můj "hospodský žvást" je takový, že tohle je lež a M$ zavede restrikce dodatečně a postupně.

    A pro $ony fandy bych měl drobnou upomínku - Zrušení Linuxu, kauza Geohot, Hack PSN a následné odhalení "bezpečnostní politiky" $ony ohledně nakládání s údaji zákazníka.

    Takže si nemají navzájem co vyčítat, jeden stejný neřád jako druhý.
  • Mart9
    A cenu na úroveň PS4 sníží kdy? *1*
  • Dokázal bys předpovědět vydání HL3, když už máš tu věšteckou kouli?
  • Malleth
    Záleží hlavně na přístupu. Sony se vrátila ke strategii, která udělalu první Playstation úspěšnej, takže nevidim moc důvod proč by to nemělo fungovat.
  • sorry for double post
  • Ať se postavěj třeba na hlavu, Sony je stále ve vedení :)
  • Ať se postavěj třeba na hlavu, Sony je stále ve vedení :)
  • Robotron3
    Nechápu, jak taková firma jako Microsoft může vůbec existovat, vždyť dělaj jeden fail za druhym. Windows 8, Windows Phone, tohle. Kolik je to musí stát prachů... Ty lidi sou uplně odtržený od reality, žijou si ve svym vlastnim světě. Kdyby víc naslouchali lidem hned od začátku, tak by žádný z těch špatnejch rozhodnutí neudělali.
  • Kde byla nějaká zmínka o launchových titulech? Hledám, hledám, ale nenacházím.

    *1* *1*
  • MS zapomělo na sebevědomější konkurenci :)
  • Ten se povedl. To by se dalo použít jako úvod nějaké marketingové přednášky. Mám pocit, že s tímto přístupem by měla Toyota velkou spotřebu svých šéfů.
  • Není na tom nic překvapivýho. Asi jim konečně došlo že páchaj sebevraždu - fakáče na FB, ten spam tam byl od tolika lidí že sem se tomu sám divil :)) Ale za sebe, já jim nevěřím už ani slovo, bylo od nich tolik "zaručených" informací který později změnili, ani bych se nedivil kdyby tomu tak bylo i s tímhle. Navnaděj lidi, snažej se uklidnit nespokojený masy a naslibujou hory doly, před launchem to zase může být jinak, bacha na to.
  • Pamatujme si tento den, až nám zase Microsoft nebo někdo bude vykládat o úžasných "featurách" nebo vysvětlovat, proč to a to omezení zákaznického komfortu vyplývá z objektivních technických důvodů. Manažeři Microsoftu se prostě úplně špatně rozhodli a Xbox One úplně špatně naplánovali. Čekal jsem, že přijdou s nějakým trumfem, proč všechny ty nesmysly budou najednou dávat smysl a místo toho vyhodili z okna všechno, co si pracně vybudovali, včetně PR omáčky a keců o tom, jak je to vlastně dobře. Takovou paniku nepamatuju od pádu Lehman Brothers.

    Ještě ať dají pryč Kinect a pár zbývajících blbostí a začne to vypadat jen o trochu hůř než PS4. Čím by podle mě mohl Xbox One skutečně zabodovat? Zpětnou kompatibilitou s X360.
  • Ano, třeba takový Killzone. To je panečku něco.
  • a cena u nás?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit