Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč pokrokového člověka trápí disk v mechanice, když si hru stáhne digitálně.
  • Maarta
    Docela mne mrzí, že změnili část ohledně vlastnictví her - líbilo se mi, že když si hru koupím, tak ji vlaastním i elektronicky a tak si ji můžu třeba nainstalovat jinde bez nutnosti disku, a hlavně to, že dříve nebylo třeba dávat disk do mechaniky...
  • Ale stejně všichni budou mít konzli připojenou vždy k netu. Jen všichni nadávájí na něco, co se pro ně už dávno stalo standardem. Doby vytáčeného připojení jsou už dávno pryč, aby si člověk net zapojil jen večerl, kdy bylo levnější volání...
  • Mno nevim na jednu stranu parádní zpráva na stranu druhou když takhle najednou zničeho nic otočili o 180 stupňů kdo mi zaručí že za rok neudělaj to samí? *9*
  • Malleth
    Jakej argument?
    1) Ještě zdaleka nemá nikdo vyhráno (nespíš ani nebude)
    2) MS celým tím přístupem k xbonu a komunitě ukázali jaký to sou arogantní howada a doufám že na to lidi nezapomenou. Internet nezapomene
    3) MS má pořád restrikce pro Indie vývojáře. Nemůžou si vydávat hry na XBLA sami

    Navíc nemaj Naughty Dog
  • Ronox
    Argument se dá prohrát?
  • MickTheMage
    Poznamka do vzduchu: Ale pokial vacsina hier zacne (a bude potrebovat) na fungovanie Microsoftom omielany cloud, tak to bude v konecnom dosledku stejne ako allways on internet DRM. Dnes 100% vieme, ze to par hier bude vyzadovat a vyuzivat...a Microsoft moze zakulisne postupne donutit nejakym sposobom tuto moznost vyuzivat i ostatne hry.
  • Tak to je samozrejme jeho subjektívny názor. Exluzivity na XO neohúrili ani mňa ale ani tie od Sony.
  • Sdílení hry s přáteli a celou rodinou, jako i sdílení Gold účtu a celou rodinou, nebo třeba hraní hry na jakékoliv konzoli po přihlášení, bez disku.
  • skype a kameru má každá druhá TV, poskakovanie a mávanie rukami v kruhu rodiny môže byť u istej skupiny zákazníkov výhoda. Ale je to výhoda za ktorú by som zaplatil o 100€ viac?...
  • Takže starej dobrej bait'n'switch.
  • co všichni máte s tím výkonem? diť je to uplně jedno hry na one na tom půjdou vždicky
  • wow gratuluju vsem zakaznikum co se ozvali !!!! a nenechaji si s prominutim kalet na hlavu.. bohuzel porad to chce vetsi facku!
  • Sony má 13 first party studii. Tie asi na xbox vyvýjať nebudú
  • 15k3
    Nechceš přiznat, že jsi prohrál argument. Chápu, protože ty se nikdy nemýlíš. *7*
  • Malleth
    Říkals to už včera a pořád si vedle.
  • Právě že to nemá být tak úplně v reálnem čase, cloud bude pomáhat je s věcmi které člověk nemůže ovlivnit, tudíž na ně nepotřebuje rychlou odezvu, což je největší problém. Jako třeba, stromy a hory v dálce, mlha...Proč bych tomu nevěřil, nikdo mi důkaz že to nejde nedodal, na rozdíl od většiny z vás za vším nevidím podvod a lži. Vám když někdo řekne něco čemu úplně nerozumíte, nebo se jedná o něco nového co se do teď nepoužívalo tak byste ho nejraději hned upalovali na hranici jako kacíře
  • Drakersss
    Slabší výkon za více peněz :) dávno pro mě vyhrála Sony.Kinekt mi nic neříká radči si zahraju na Dualshocku ;)
  • 15k3
    K čemu PS4... MS to ještě zadupe marketingem a vyjde vstříc hráčům. Pak uvidíme kdo se bude smát.

    A dostal jsem za to -16 bodů, no kdo má teď pravdu? *5*
  • 15k3
    Já to včera říkal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit