Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sranda je, že známej má 360 paří přes net. Dostává hry, asi za 1/4 ceny na onlineshopu a za mp neplatí ani vindru... :D A to 360 má starou tři roky a kupoval ji novou v Alze a nenechával ji vůpec čipovat... :D :D
  • Robotron3
    Pokud "jede na vlně" znamená, že to dělají dobře a zákaznící z toho mají užitek a ne naopak, tak to dělají dobře a Microsoft špatně.
  • Di jim poradit, zřejme tomu rozumíš líp.
  • Miserius
    Ale to je ted novinka ne? Navic je to jen do konce roku a hry starý pomalu jak samotná konzole...
  • Robotron3
    Výrobci hardwaru si stěžují, že kvuli Windows 8 se prodává méně PC a notebooků, protože lidé Windows 8 nechtějí. Windows Phone je prodejní propadák, nikdo ho nekupuje, oproti Androidu nebo iPhone je to nula. To nejsou žádné osobní pocity, to jsou fakta. Microsoft prohrává.
  • Asi tak... Nikdo si neuvědomuje. Že Sony si teď natáhlo většinů pařanů, ale Ti pařani si zase neuvědomují. Že Sony může taky otočit a přidat další a další poplatky...
  • Veskoslav
    Jo. Každý měsíc, podobně jako u Sony;)
  • Miserius
    Dostavas u Live Gold nejaky hry zdarma? Ps+ kazdy mesic 3 hry zdarma, za 14 dni dostanem Battlefield 3, Saints Row 3, Payday The Heist....tohle se nam na tom libi proto se toho zastavame, Microsoft tam ma akorat hrani multiplayeru a ted rozda po 2 hrach mesicne asi 5x ale kazda hra za 2 stovky *7* Ale opet, todle Xboxare nezajima a akorat budou nadavat na placenej multiplayer na PSku, kterej oni maj uz roky a roky
  • Maarta
    Co by říkali, bude to vypadat podobně jako s placením Live Gold/PS+. Takže veškeré nadávky co do té doby vypouštěli z úst se zase promění na fráze typu "Ale, vždyť to není taková hrůza, je to náhodou super." apod...
  • přesně tak, takhle se to dělá standardně
  • Já jsem zvědav, co budou říkat Sony fanoušci, až otočí s politikou a stane se uzavřenější platformou, pokud vím tak PS3 kdysi podporovala Linux apod. a pak z toho nějak sešlo, protože se bojovalo s pirátsvím...
  • Naslouhají peněženkama
  • Nebyl, protože využívám Office 365, SkyDrive, Outlook.com, čili nativní propojení s těmi službami je pro mě důležité. A to jiná platforma nenabídne.

    Aby bylo jasno: měl jsem Symbian, Windows Mobile, Android a teď Windows Phone. Symbian je mrtvý, Windows Mobile mrtvé a uživatelsky nepřívětivé (snad jen pro IT náruživce), Android se zvrhl v čtyřjádra, gigabajty RAM a Full HD, Apple nechci, čili Windows Phone pro mě s ohledem na to, že používám Windows 8, Xbox, Office 365, byla jasná volba.

    Windows 8: rychlejší než Windows 7, dlaždicový Start (to mi vyhovuje, protože to není statické, ale živě vidím nové maily, dnešní kalendář, nové zprávy, aktualizace na sítích...), funkčně jinak stejné s Windows 7.

    Windows Phone 8: ano, funkčně ještě stále omezené, to je ale daň za to (podobně jako u Apple), že vše funguje, vše je rychlé, vše, co tam je, je odladěné. A to s podstatně slabším hardware než na Androidu.

    Ale nenutím. Jen tu, prosím, nepišme, že je to FAIL a že to nikdo nechce. To prostě není pravda, jen vy nejste cílovka.
  • uznávám, že změny jsou dobré, dynamika je třeba....ale čemu prospějí změny k horšímu?
  • xcleim
    Nejsi náhodou synek Hulána? :D Dovol citovat ,,Alespoň se tvrdohlavě nedrží jdné strategie a dělají to co komunita požaduje" :DD Určitě naslouchají komunitu? Určitě se všichni dobrovolně nechávají sledovat kinectem? :Ddd MS má jenom strach, že by neprodal ani jeden jediný xbox a o tom to je... *1*
  • Maarta
    Ano, to je pravda. Mi osobně W8 vůbec nevadí, zvykl jsem si na ně docela snadno a zpátky na W7 bych už nešel.
    Ale to některým lidem nevysvětlíš...
  • Tak u nas samozrejme ano, ale globalne ma pristup k internetu myslim cca. 30% populace a konzole ma urcite i rada z tech 70% offlinistu. :)
  • Spokojení s WP8? Tak to vám stačí ke spokojenosti opravdu málo. Naprosto stejně spokojení byste tedy byli s iOS, kde je ovšem mnohem víc aplikací.
  • Malleth
    Kaz Hirai: I get the feeling Don Mattrick was having problems with his Internet connection yesterday…
  • Veskoslav
    Nechci ti kazit náladu, ale u Windows 8 nemusíš dlaždice vidět, jak je rok dlouhý, protože si defaultně můžeš nastavit, že se systém bude spouštět na tvoji pracovní plochu, takže systém prakticky nerozeznáš od Win 7. Ale chápu, je strašně "moderní" nadávat na Win8. Obzvlášť u lidí, co ho viděli maximálně tak z rychlíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší