Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Metro je tam stále v 8.1. Příbyde navíc tlačítko START.
  • Veskoslav
    Podle diskuze to vypadá, že Sony je rytíř na bílém koni (i když ta firma je naprosto stejný zmetek jako MS a jenom "jede" na vlně. Osobně si myslím, že v MS má či měla člověka, co je o všem informoval a podle toho taky jeli svou kampaň), který plní sny hráčů a MS je zlotřilá bestie z pekla, která si dovolila obrátit list kvůli penězům. Nechci kazit brilantní dedukce, ale Sony to nedělá pro úsměv. Navíc jejich dotace konzole je opět více než zjevná+finanční situace Sony taky není dvakrát růžová, takže není divu, že se teď tváří jako největší zachránci. Problémem je to, že Sony stejně jako Microsoft už v minulosti ukázalo, že slibem nezarmoutíš. Jenom spousta lidí si to nerado pamatuje....Buďme rádi, že MS není úplná banda idiotů, kterým je jedno, že jsou kritizování. Budeme mít alespoň těžší výběr ohledně konzole.
  • Asi tak, vetsina lidi si bude pamatovat to spatne a ne, ze nakonec otocili. *8*
  • Cloudove vypocty, to myslis tu srandu co ti ztrojnasobi vykon konzole? To je dalsi fail MS, i ked ako marketing to zabera. Ak niekto vie, tak nech mi to prosim vysvetli ako to bude fungovat, a aky prinost pre hru to moze mat. Mne to pride ako nezmysel. Ak chces vyuzivat 3x vecsi vykon, tak pravdepodobne budes potrebovat +- 3x vacsiu priepustnost systemu. Xbox one ma priepustnost pamate 68GB/s, bezny internet ma priepustnost 10Mb/s + vacsia latencia. Takze sa tam budu moct pocitat len nie moc narocne vypocty, cize nepodstatne veci (a to len preto aby sa mohlo povedat a ukazat ze toto robi cloud). Okrem toho ta hra ma byt schopna bezat aj bez cloudu, pretoze co ak budu vsetky cloudove servery pretazene?
  • Jestli to bylo v ramci nejake marketingove kampane jak uvadis ty, tak by zaslouzil vedouci tohoto useku okamzitou vypoved. Kampan, ktera je vnimana verejnosti takhle negativne nemuze prinest nic dobreho, i kdyz pak otoci, tak v ocich velke masy lidi budou vnimani i nadale negativne.
  • Radši 60 FPS od Sony než 30 FPS od Xboxu
  • Microsoft udělal celkem jasnou otočku, která bylo podle mě plánována od počátku. Natáhnout zájem a pak vše změnit, protože "naslouchají" :D
  • Loneck
    U her, které jsou na disku a jsou nainstalované z disku, je třeba mít disk v mechanice vždycky ať si na netu nebo ne. Stejně jako je to teď u X360.
  • Ty to bereš až tak ? *1* No já byl benevolentní a ten to ústupek co udělali považuju za dobrej zkutek možná to je silné slovo ale dobře je to je to co ? *1* Nevím jak to nazvat...
  • Pravda :) Já si asi většinu her stáhnu digitálně, ale tak pořád si lidi dávají hry jako dárek a tam je krabicovka celkem vhodná, mám tak celou řadu her. A nebo je někdy u krabicovky pěkný dárek, nebo bonusové materiály.
  • 15k3
    Taky to s těmi vývojáři je dobře, 3/4 her by byli debilní flashovky, který se hrají na superhrách a podobných srancích. A ten přístup ke komunitě taky není špatný, kdyby byl, tak by nic nezměnili. Alespoň se tvrdohlavě nedrží jdné strategie a dělají to co komunita požaduje.
  • Nejsem moc chytrej, tak si to shrnu. Takže MS zkusí vyždímat prachy z hráčů, kteří se nesouhlasně ozvou. Protože Sony díky tomu prudce vzrostl kredit, tak ten špatný business plán opustí a oznámí to, aby zůstali konkurenceschopní na trhu.

    Kdeže je ten jeden dobrej skutek?
  • vyjde nekdy v srpnu pokud se nepletu Win 8.1 bez metra nebo tak nějak, zdarma samo pro majitele W8
  • Víš tady jde o celkovost nasranost zákazníku MS. Spíše jde o princip ta firma se dostává na úroveň EA a těžko se odpustí tolik hříchů jedním dobrým skutkem... Situace by se změnila kdyby takhle nadále pokračovali a pak by jsme se mohli bavit o tom zda už to není přehaný hype ale momentálně teď bych v tlaku nepřestával na MS...
  • Maarta
    Jo? Tak jsem si to špatně přečetl... Díky :-)
  • Erien
    Fakt nevim co by někteří chtěli, nejdřív nadávají, že M. má drm a nejdou prodávat bazarovky. Teď když to zruší, tak je to zase špatně. Já jsem sakra rád, že to M. zrušil a i když je jasné, že to není pro naše krásné oči, ale jde o to aby konzoli prodali. Sony je to samé, bazarovky a drm neudělali taky jen pro peníze, protože viděli jak fanoušci napadli M. Akorát je tady někdo má za bohy.
  • To samé udělat s Metrem (dát ho do hajzlu) ve windows 9 a MS možná získá zpět mojí důvěru... Jinak čumím že MS vyšel vstříc zákazníkům je to nějaké divné *1* *1* Nicméně nevím... čím si to zas za měsíc posere...
  • Ale to prece muzes furt. Jen kdyz nemas net, tak potrebujes DVD v mechanice.
  • S widows 8 nemůže být nikdo spokojen natož s Windows phone omg to jsou takové kecy můžete ho akceptovat a příjmout ale ne být s pokojen s FAILEm od MS...
  • tento produkt si nekupim ani keby mi zaplatili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší