Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předně díky za rozumný komentář, čekal jsem spíš hned nějaký výsměch.

    Jde o to, že ty změny by byly k horšímu chvíli, než by si na to všichni zvykli a ten systém by se zajel. Změna je vždycky bolestivá. Ale ve finále by to znamenalo pozitiva - živě si umím představit levnější hry, konečně masivní využívání technologií, jako je Kinect, rozpoznávání hlasu (velká uživatelská základna by pak zaručila, že nebude fungovat jen angličtina, ale klidně i čeština), cloud výpočty (ne, není to blbost, ale grafiku to fakt počítat nebude - ekonomiku, počasí, co já vím - viz. Forza 5, to je fajn využití, hra hned bude reálnější, a to bez multiplayeru) a cloud rozšíření (např. na síti uložené mapy, které se natáhnou samy, nebo rozšíření map, nové zbraně, ...). Prostě chce to vidět trošku dál než jen "OMEZENÍ, ZMĚNA, BAZAR".
  • A největší sranda je, že těch fanatickejch šašků, co nadává na MS používá většinu jejich věci. Když už je tak nesnášíte, tak od nich nic nepoužívajte... :D :D
  • Robotron3
    Evidentně se to liší u Microsoftu, když v jednu chvíli propagují něco tak, a pak zase jinak.
  • Veskoslav
    Opravdu ne? Nevnucují? A co PS Vita například? Sliby ohledně PS3, sliby ohledně poslední generace televizí? Patenty na DRM ochrany? Patenty na přerušované hraní pomocí reklamy? Hádej kdo? Sony;)
  • Pochopitelně, že to nikdo nedělá pro úsměv a pochopitelně, že obě korporace mají na hlavách různým způsobem nakydáno a vozí se na momentální vlně nálad, ale ono momentálně rozmázávat auru Sony a nebojím se říct jejich celkovou sympatičnost je trochu snahou se pokoušet z ho*na dělat zlato. MS si to zkrátka v očích zákazníka pojebal už v základech a tyhle jeho "a tak nakonec po vašem" finty ze šuplíku považuju za kosmetickou změnu, páč inovace se nese v duchu odezvy, která nebyla pro ně zrovna bomba - aneb dostali jsme na pr*el a na E3 jsme byli tak trochu za voly, tak holt se přizpůsobíme. Což o to, bravo za jejich nelhostejnost, ale je to vynucená nelhostejnost a i když trochu přidává nějaký body do celkovýho zápasu nových konzolí, dovolím si tvrdit, že pokud bych si už měl vybrat, tak PS4 je stále jasnou volbou - vyjma Dualshocku, z kterýho mám bobky už od PS1, je prostě nový PS zajímavější a hlavně nese kolem sebe pořád nádech "herního" oparu i když se samozřejmě nevyhne socio-sdíleno-špizunk srandičkám. Zkrátka, Sony, přestože je to taky poslední léta taková pračka na průsery, využilo slušné příležitosti a ta se pozitivně projevila ve zpětné vazbě uživatelů, i těch možných budoucích. MS naopak utřel a bude to mít těžký teď někoho přesvědčovat, že XO byl měl být už jen super věc, když si konečně vytáhli hlavu z řitě... tak snadno to ale prostě nefunguje, zvlášť u koncových zákazníků.
  • Normálně uvažující... já předtím uvažoval o 360. doma mám ps1 i ps2... Ale kvůli hrám a lepšímu ovladači, který už asi tři roky používám k PC, jsem si chtěl koupit Xbox... a nadávejte si tomu jak chcete. Je to každého věc. A navíc. Xone má více excluzivit. A nevím, proč bych měl brečet, že je to šmejd. Brečel jsem u PS2, která se mi přehřívala, pak jsem si koupil slim. Hry na PS2 co mne vzalo, tak byl Killzone a Rezistance, nic jiného. Možná tak Onimusha, ale toho jsem si sehnal na pc a fu*k of. Ps3 jsme si už ani radši nekupoval a prachy jsme dal do multimediálního notasu, který mi i po pěti letech rozjede BF3 a novější kousky.
    PS může mít lepší HW, ale ty ovladače jsou děsný!! Co e týče excluzivit. Mají jich míň. A pokud vím. Tak smouva u PS taky není pevná a mohou něco pozměnit... Takže si běž s normálně uvažujícími lidmi, někam *3*
  • Ano, výkonnostně tam bude určitě tak propastný rozdíl... *7* Asi jako je dnes propastný rozdíl mezi Xbox 360 a PS3 (a to ty konzole skutečně nemají stejný výkon). Jaký tam bude rozdíl v realitě, uvidíme. Pokud ale platí uniklé specifikace (nikdo je dodnes konkrétně nepřiznal a ani nepřizná), tak je PS3 asi o 20 % výkonnější. A to dvojnásobný framerate nevykouzlí, je mi líto.
  • Kdyby byli naprosto stejný zmetek, tak by přeci zvolili stejnou politiku, ne? Zvlášť, když věděli, co MS bude chtít dělat. Netvrdím, že Sony taky nejde po maximalizaci zisku, ale aspoň nevnucuje stupidní fíčůry, reklamy, tablety/mobily a nemají za posledních pár let zářezy převážně ve fail kolonkách. De vo to, co je menší zlo a to je pro mě celkem jednoduchá volba...
  • I kdyz na druhou stranu CD Projektu to u zaklinace 2 sezrali vsichni i s navijakem :D bububu zaloby za stahovani anebo ne, my mame radi hrace, takze to dame bez ochrany (protoze bychom stejne nevysoudili ani na colu)
  • Veskoslav
    Propagace a realita se mnohdy diametrálně liší, to by jsi zase mohl vědět ty;)
  • Veskoslav
    Mě to přišlo na mail, jestli si nechci obnovit tu službu, že dostanu 3 hry zdarma až do uvedení konzole XBox one a následně celý další rok 2/měsíčně. Pak nějaké kecy ohledně XBox one. Zkusím pohledat ten mail, protože s tím netem máš pravdu, je tam o tom s prominutím hovvno....
  • Robotron3
    Ty mi přijdeš jako nějaký klouček, který šel poprvé do práce a najednou zjistil, že se všechno točí kolem peněz. Ano, a co s tím? Proč to zdůrazňuješ? Každé firmě jde o peníze. Já tu ale nehodnotím chamtivost po penězích, ale práci kterou firmy odvedly na svých zařízeních a jejich propagaci. A tady Microsoft těžce selhává.
  • Přesně tak! Jsem na tom naprosto stejně - zpočátku jsem byl zmatený (jako všichni), ale na rozdíl od nich jsem to hned nevypnul a neodinstaloval, ale zvykl si a dnes už bych taky zpět na W7 nešel.
  • jj, standartne se dela, ze nase*es miliony potencionalnich zakazniku :D:D:D a kolik myslis, ze ziskas pak zpatky dobrou zpravu? Ver tomu, ze zadne zavratne cislo to nebude.
  • Miserius
    To jsi se docetl kde? At googlim jak googlim vsude vi jen o 2 hrach mesicne do konceroku pro X360
  • Veskoslav
    A ty si skutečně pořád myslíš, že to Sony dělá pro radost a potěšení?;) Jim jde jenom čistě o prachy a když viděli, co dělá MS, tak si řekli, že udělají přesný opak. Ale stále není konzole v oběhu a stále platí pravidlo slibem nezarmoutíš, takže stále Sony i MS můžou slibovat, ale do plného uvedení na trh a po nalákání potencionálních zákazníků, stále můžou otočit.
  • Sony zatím docela pomáhá že o nich není tolik slyšet (Alespoň na českém internetu). To co se děje s x-boxem je vtipný. Shodí se sami prohlášením aby ho mohli za týden vyvrátit. Novou konzoli nechci, ale kdybych se rozhodoval, tak sony udělalo pro mě zatím nejlepší konzoli co kdy svět viděl a to ps2 což je jediná konzole kterou jsem, když nepočítám psp a gameboy, měl. Rozhodně jim věřím víc než MS kteří mají na první pohled už teď problém s propagací svého produktu.
  • Keyz
    Kecy mistra Japonce jsou opravu zajímavé, jako by Sony bylo super mega nejlepší firma.
  • darthak
    cely svet ich povazuje za blbcou ale mozno si povedali ze skusme to aj s pravdepodobnou stratou na trhoch. Ale vidina ovladania uživatelovej obyvacky bola velka a nepreslo to, tak len presli na - plan B
  • Veskoslav
    Jo je to novinka no. XBox 360 to má do uvedení konzole, pak se to sníží na dvě hry měsičně. Nové Xbox One by měl mít 3 hry měsíčně, kdy jedna má být novější hra. Víc k tomu bohužel nevím:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší