Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Tak to jsem zvědav co vám pak řeknou ... Červen 3. hra bylo Fable 3 že? Hlavně aby vám dávali hry ktery nema každej a nebo stojej víc jak 2 stovky...AC2 + Halo 3...kdo to jeste nemá?
    Na PS+ mesicne chodej 3/4 hry (+ na Vitu) a je pravda ze vzdy jedna je nejaka "labsi/levnejsi" ted treba Payday, nebo minule The Cave či LotR:War in the North... Ale hry mesice jako Battl 3, Sleeping Dogs, Hitman atd (ted mi udelali radost s pridanim Xcomu v polovine mesice) jsou povedeny hry a za 100kc mesicne vybornej kšeft...
    Sakra, misto upravit jsem si dal plus neboli Like *1*
  • Tak!
  • Hele to máš tak, jako když máš ten novej "SWÁŽ"... *1* *1* *1*
  • LOL... stale davam prednost tomu kdo prisel s ferovejsi nabidkou a nemusel ustupovat az na zaklade celosvetovyho fu*kingu
  • Janě, něco se na Linux ubjevilo, pokud vím, ale o tom tu mluvil. Zahraješ si na Linuxu BF? hele ještě jsme nikoho takového neviděl... A jestli myslíš že když nevezmeš MS tak půjdeš na PS, nebo Nintendo, tak to pak jo...
  • Veskoslav
    Proč ksakru používat nějaké anglické slůvko dislika ala Facebook, když je tady prosté nesouhlasím či nelíbí se mi......
  • Popravdě, tvůj kamarád je guma. Probíhá tu akorát zdravá nasranost ze strany lidí, kteří jsou nespokojení s vývojem jedné krabice a on se tu snaží cosi vymudrcovat o tom, ať hodíme bobek na celou továrnu. Používání věcí od MS se samozřejmě obecně nevyhneme, ale ataky jdou směrem k novýmu Xboxu a jeho politiky, kterýmu se samozřejmě asi řada lidí z ne nelogických důvodů chystá vyhnout, toť vše. Na to klidně nemusím být ani fňukající zarytý panáček čehokoli, ale jen člověk s mozkovými buňkami.
  • pojem nelibí mi přeložíš jak? :D :D Když tomu nechceš říkat dislike tak jak? :D A když už, tak to sem nedávejte...;-)
  • Veskoslav
    Zatím jsem ho nenašel. Mám docela bordel, ještě chviličku.

    EDIt: Takže mylné informace: Xbox 360 2hry/měsíčně (v červnu máme dostat tři) do uvedení konzole XBox One, pak budeme informování co dál:)
  • Miserius
    Ja vam to prece neberu (mimochodem definoval jsi ultra nerda) ale napsat ze bez Microsoftu si nezahrajes muze jen nekdo s omezenejma znalostma
  • Miserius
    Veskoslav cos nasel v tom mailu? Jestli rozesilaj maily s takovouo informaci tak nevim proc to taji pred ostatnima...
  • Já bydlím na druhé staraně Kutné Hory. Jestli chceš vědět co děláme když nesedíme u obrazovek tak je to airsoft, šerm a paitball. ;-) A za obrazovkama nesedíme jen u her.. jako většina tady... ;-) Já píšu sci-fi a on stříhá videa co natáčí...;-)
  • Veskoslav
    Myslím, že dislike, unlike a podobné fičury jsou jedno:) Je tu diskuze, dneska slušná diskuze, každá strana to vidí jinak, tudíž je to v podstatě jedno:)
  • Miserius
    Prosimtě to neni žádnej dislike, tady nejsi na facebooku
  • Miserius
    Za pravdu? Za jakou? Nevidim ani jednu v tvojim prispevku, a pokud je to pravda tak moc nevykrikuj nebo si na to nekdo posviti
  • Mne dostává. Jak máš pravdu a ty šašci se s tebou budou furt hádat a dávat ti dislike... :D Obě společnosti mohou stále otočit... :D :D Ale to si málokdo uvědomuje...
  • Miserius
    Takze ma 3x vic technologie doma jak ja ale narozdil odeme nesedi jen u obrazovek a ma prehled o svete... Vy bydlite spolu hošánci ne? *14* *15*
  • A ja muslel ze fnukaj jenom PCckari :D
  • Nechápete ho... On to myslí tak, že když ti vadí MS tak si přejdi na Linux a neremcej. Když ti vadí smrad venku, tak si zavři okno, nebo použij jinej prostředek k tomu aby ti ten smrad nevadil..;-)

    Miserius. Marcuse znám a v omezeným světě nežije... ;-) On totiž jen nepaří na kompu a nesedí za monitorem jako většina zarytců v dnešní době... :D A navíc troluje on sám má doma PS i Xbox a na jednom notasu má linuxi kvůli práci a na kompu kvůli hrám W7... :D Takže v omezeném světě nežije...;-) To spíš ti zarytí PSkáři, to tu stále fňukají... :D
  • kdyby aspon lidi umeli anglicky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit