Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 99% koncovych zakazniku vubec neresi nejeke diskuze na tema DRM, region lock ci jestli MS na E3 prohral. Tem je to totalne ukradene. Koupej si XBOX, protoze jsou v USA, kde tradicne XBOX vede. Navic hraci, kterym jde v prvnim pripade o hry, tak ty se budou rozhodovat podle exclusivnich her, na ktere jsou zvykli.

    1% pak bude na internetu pomerovat pindinky a zjistovat jestli hra vypada lepe na X1 nebo PS4. *1*
  • Veskoslav
    Stále mohou opět nastat: Slibem nezarmoutíš a obě konzole budou mít DRM ochrany, blokování bazarovek či připojení netu. A je jedno, zda-li se jedná o Sony či Microsoft.
  • Samozřejmě výsledek slibů obou firem uvidíme asi až tak za rok po vydání, kdy už bude "vše zapomenuto"...
  • http://streetfightsecrets.com/wp-content/uploads/2013/05/You-Dont-Say.jpg
  • Chtěl si říct, že nemají tak mocný marketing jako Sony pro Naughty Dog.
  • Ne, on pouze tvrdí, že konkurenční prostředí prospívá koncovému zákazníkovi. A že v tomto konkrétním případě Sony svým jednáním (s cílem pokořit MS) donutilo MS ustoupit od, pro koncového zákazníka, nepříjemných plánů. Nejde tedy o to kdo koho, ale že se to vůbec stalo a profituje z toho zákazník.
  • Patenty mě naprosto, ale naprosto nezajímají (edit: Ani u jedné firmy). Sliby PS3, jako ta věc s Linuxem? Ano, to byl ten jeden velký zářez kvůli trotlovi Hotzovi, který ze sebe udělal chudinku mučedníka následkem čehož jeho dementní kamarádi z LulzSecu (nebo odkud) shodili a vysáli PSN. Úžasné. S Vitou je co? Ten šnečí rozjezd? Televize neznám, nemám, nechci. :)
  • Jasně, zasel dislike... za pravdu, kterou PSkáři nechtějí slyšet... :D :D
  • Jakože, když si budu stěžovat, že mi venku vadí smrad, to si mám jako propíchnout plíce, abych je nepoužíval a problém vyřešen? Jako, chápu tu tvoji filosofii dobře, jo?
  • Miserius
    Nic nezahráli...tady si někdo žije v jeho omezenym světě *1*
  • Robotron3
    Kdyby nebylo PS4 a její koncepce, tak by to byla realita. Jedině PS4 a reakce na obě konzole Microsoft donutily změnit svuj přístup. Nebýt konkurence Sony, tak by Microsoft udělal ty nejtvrdší opatření obtěžující zákazníky a ještě by tvrdil, jaká je to pro ně výhoda. Proto je logické, že sympatie jsou na straně PS4.
  • Já si to říkal už od začátku, co začali všichni hejtrs tak štvát proti MS a špinit je, že to stejně překopou a ejhle. V kapse mám už 2000 ze sázky... :D Pět PSkářů, se kterými jsme se vsadil je nasráno a dva jdou do Xone kvůli excluzivitám... :D
  • Ano, pravda je, že se Windows 8 a Windows Phone neprodávají příliš dobře. Ano, na jednu stranu za to může Microsoft, protože spoustu věcí dělal kvůli deadlinům na poslední chvíli a nestihl je dodělat a probrat pořádně s výrobci (dlaždice a nová politika na Windows 8 a funkce u Windows Phone 8). Nicméně výrobci nejsou schopní dodnes vyrobit atraktivní zařízení za rozumnou cenu (viz. takové Ultrabooky - trvalo dva roky, než se ustálila situace a cena byla rozumná) a hlavně až teprve teď si začali zvykat na Windows 8. Čili ono prodejní propadák možná ano, ale určitě ne pouze vinou Microsoftu.
  • Veskoslav
    A ty si myslíš, že kdyby Sony bylo samo, že si nenadiktuje podmínky? Naivita je sladká možná tak u 15leté holčiny
  • Když vám tak MS vadí, vy zarytí šašci, tak zvařete huby a přestaňte používat jejich věci. Jo počkat, to byste si pak nic nezahráli... :D
  • Kinet1c
    zatial ich nevnucuje, to je ako s politikou, naslubuje sa vela veci, ale malo sa realizuje
  • nebýt PS4, ani by to s Makrošrotem ani nehlo a šup šup konstantní připojení k internetu a minimálně 3 zakoupené hry měsíčně jinak block a ban

    krásná ukázka toho, jak je přínosné konkurenční prostředí
  • Já mnám Xbox 360 4 roky a žádné problémy nemám. Hraji si v klidu a odpovídají i celkem rychle. Když mi neodpoví MS, jdu do obchodu, kde prodávají konzole a zeptám se jich...
  • Veskoslav
    To není změna reality, jenom a pouze propagace. Realita by byla, kdyby tohle slíbil a pak to nedodržel;)
  • Já jsem to pochopil, ale on to podal takovým způsobem, že Sony je nad MS a má jim co do toho mluvit...;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší