Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě X1 příští měsíc nebude k chodu potřebovat elektřinu.
  • promitac
    Za chvylku ich clovek nebude mat ani preco hejtovat.... *13*
    • davidBray
      jj, nejhorší je když už není na co nadávat :D
  • Miserius
    Todle už ani neni ten oznámenej Xbox One...
    • God-of-War
      Jim prostě nezbylo nic jinýho, než totálně otočit, jinak by neměli šanci uspět.
      • A proč se tak stalo? Protože jim to hráči nesežrali.Škoda,že takhle neumíme nekupovat mainstreem hry,který jsou čím dál víc jednodušší,nudnější.Jenže bohužel je pořád spousty de....ů,kteří hltaj grafiku a o hratelnost jim nejde a dokud se ty sr...y budou prodávat do tý doby je budou vyrábět.
        • Spis proto, ze Sony nabidla lepsi alternativu.
  • Tak sláva. PS3 nahradím PS4 už letos v litospad/prosinec a XBOX 360 za XBOX One hned jak u nás bude oficálně k mání. Pak už si jen budu vyzobávat hry, který mě zaujmou na dané platformě, jako sem to dělal na stávající generaci. Nikdy sem nepochopil, proč hejtovat MS produkt, nebo SONY produkt, když můžu mít oboje.
    • Podle mě letos v čr nekoupíš Ps4 ani Xbox One, ale good luck. Zato WiiU už bude mít slušný portfolio *3*
      • Miserius
        Jo, protože zajet si za hranice a ještě na tom ušetřit je moc težký co?
      • God-of-War
        Co to zas meles? PS 4 a tusim i Xbox se tu zacnou prodavat v Listopadu.. *7*
        • ringmancz
          Xbox tu nebude při launchi
          • God-of-War
            To mas vlastne pravdu. Nebyl sem si jistej.
      • Mám už od jara předobjednávku na jednom CZ eshopu. A nemám problém si zajet do Vídně případně. WiiU nechci, stačilo mě Wii.
  • A za měsíc ohlásí, že se bude prodávat novej Xbox i ve verzi bez Kinectu a to za 400 babek *2*
  • "That new Xbox sounds way better than the one Microsoft announced a few months ago."

    @KazHiraiCEO
    • Malleth
      lol, tohle je ještě lepší:

      "I can officially confirm that the PS4 can now function without Buzz! controllers plugged in!"
      • God-of-War
        To sem taky koukal *1* .
        • Takže teď nás čeká ohlášení, že obě konzole budou pracovat bez jakéhokoli napájení. *1* *1*
    • Ty jsi teda velký borec, když umíš anglicky.
      • Já nemumím anglicky, prostě jsem vzal anglický text, kde se vyskytovlo slovo Xbox a šoupnul to sem, abych vypadal chytře. *14*
      • God-of-War
        Vidíš to jméno KazHirai? Asi ne..
        • Black_Hand
          hlavne je tam velkymi pismeny "PARODY ACCOUNT"
  • v nsa radost mít nebudou :)
    • Ty už tě dávno sledují jinak a kinect k tomu nepotřebují. *1*
  • Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil.
  • Tak ještě odstranit reklamy, odstřelit Ballmera, dohnat hardware PS4 a nabízet lepší výhody pro Live Gold... a byly by tu skoro identické konzole.
    • Whoossain
      Až na vzhled...
      • "skoro identické"
  • prusvih je ze vsechny tyhle funkce ktere ted Microsoft slavne vypina aby "vysel vstric zakaznikum" muze kdykoliv zase zapnout ... je to otazka jedne jedine aktualizace. a kdyz uz tyhle svinstva jako always-on DRM nebo stale pripojeny kinect jednou vymysleli tak je rozhodne nehodi z okna, proste si jen pockaji na to az uz bude mit dostatecny pocet lidi novy XBox doma. To jak ted otaci je jen zalezitost toho ze dost drsne prohravaji se Sony v marketingove bitve ... ono ne ze by Sony byli zrovna nejaci svatousci, ale MS proste dela tolik nasiracich rozhodnuti k tomu aby Sony vypadalo jako ti hodni jim staci jen mlcet a nechat MS at se dal kope do vlastni hlavy. Momentalne nejlepsi marketing pro Sony dela Microsoft.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit