Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slendrian
    Plnohodnotný Mercedes za 15K asi nekúpiš. plus tie trabanty ti vydržia 6-7 rokov, myslím si že The Last of US je toho jasným dôkazom že graficky vydarená hra sa dá urobiť aj na terajších konzoliach. PC za 15K by si po čase musel upgradnut, a keď si dokúpiš grafiku, tak by sa hodil aj nový procesor atď. Porovnanie grafiky konzol s aktuálnym PC hardware o 7 rokov nebude na tej istej úrovni ale myslím si že ten spomínaný PC by na tom nebol lepšie. Je to iba o uhle pohľadu *3*
  • A taky je treba si uvedomit co vsechno PC umi. Za 12 tisic mam mit konzoli co umi jen hry a nebo za 15 PC co zvladne vsechno od her pres praci az po cokoliv. *3*
  • Však jich to taky nemalá část udělala, to byl podle mě (a jiných) taky ten prvotní impulz pro Microsoft, aby velice urychleně přestal být samice od prasete.
  • prusvih je ze vsechny tyhle funkce ktere ted Microsoft slavne vypina aby "vysel vstric zakaznikum" muze kdykoliv zase zapnout ... je to otazka jedne jedine aktualizace. a kdyz uz tyhle svinstva jako always-on DRM nebo stale pripojeny kinect jednou vymysleli tak je rozhodne nehodi z okna, proste si jen pockaji na to az uz bude mit dostatecny pocet lidi novy XBox doma. To jak ted otaci je jen zalezitost toho ze dost drsne prohravaji se Sony v marketingove bitve ... ono ne ze by Sony byli zrovna nejaci svatousci, ale MS proste dela tolik nasiracich rozhodnuti k tomu aby Sony vypadalo jako ti hodni jim staci jen mlcet a nechat MS at se dal kope do vlastni hlavy. Momentalne nejlepsi marketing pro Sony dela Microsoft.
  • A nebo ty. Dokaz to. Ja hadam, ze se to objevuje prinejhorsim v pomeru 1:100 diskuzi a to ma hodne daleko k tvrzeni, ze to taham skoro do kazde diskuze.
  • Slendrian
    Možno by bolo vhodné si uvedomiť že optimalizácia hier na jednotný hardware je úplne iná káva ako optimalizácia na celé spektrum komponentov pri PC. Paradoxom však je že podoba konzol ku PC by v tomto prípade mohla byť pre túto generáciu výhodou :)
  • Jack1947
    Jako vzdycky, zacneme pro jistotu hodne snizovat, ze svych naroku.... a to poradne *3*
  • 2 hry za rok, a ty hraju co nejdýl to jde :)
  • To je zajímavé. Já sám vlastním iPad, ale mně k tomu neprodali aroganci a fašistický pocit nadřazenosti. Asi jsem koupil v jinym krámě než Rhulad.
  • Tak to mas kratkou pamet
  • Ták, ještě zvětšít ramky a snížit cenu aspoň tak o 2 tisíce a možná.....možná začnu uvažovat o koupi. Na svém stařičkém 360 (první verze) už je na nových hrách znát, především ve split screenu, že se zadýchává. Rád bych si zahrál své kousky na výkonějším stroji, jenže ten zlý Microsoft mě pořád odrazuje od koupě :-( .
  • ty jsi to nepochopil ono to pak vubec nepujde ovladat :)
  • nemám na kvalitní PC, ale mám na 2x dražší hry /facepalm tedy pokud nekupuješ jednu hru za rok pak by se ti PC nevyplatilo to jo...
  • to je fakt lepší za naprosto stejný hw dáš 4x tolik a to se vyplatí *1*
  • 1+
  • Rhulad: mám orig. Windowsy, nepotřebuju je pirátit. Tebe jen možná sere, žes vyhodil prachy za jablko, které se třeba ukázalo uplně jinak, než si čekal a tak se to snažíš zakecat tim, jak to je skvělé. Na takové týpky jsem taky narazil, za to se nemusíš stydět, každý může šlápnout vedle.

    Prosím, můžeš mi říct, co bych Applu mohl závidět? Pominu-li kompy, kde je klávesnice, tak dělají "only" dotyk produkty = pro mě naprosto nepoužitelné.
    Win mi vyhovuje, jinak bych do toho neinvestoval, tak na co kupovat Mac a podobné? Tebe strašně sere, že má někdo jiný názor a tak se oháníš prachama jako ubožáček, protože jiný argument, než peníze nemáš.
  • Ale trt, cez Boot camp si tam instaloval Windozy hned ako to islo a teraz robis ramena.
  • Jj, daleko lepsi vlastnost je snobstvi a ukazovat na co vse mam, a jak utracim za kkotiny,
    Myslim ze obe skupiny se muzou vzit za rucicku a jit do zeleneho hajecku se pusinkovat:)
  • Rhulad
    Ano pro socky Čechy je lepší upirátit windowsy a pak nadávat na ostatní produkty .) Ach ta česká závist. Na co nemám peníze, tak to raději poplivu,pošpiním apod.
  • Nemusite se hadat. Obe konzole jsou komercni odpad co se neprodal, tak ho musi prodat jinak. Kdo by se chtel babrat s nejakym skoroPC na urovni trabanta, co nic neumi, kdyz muze mit mercedes - plnohodnotny PC za par tisic navic. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit