Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejses otrok MS, ale postupil si na ovecku applu? Gratuluju
  • Treba proto, ze ten jeho hate na steam taha skoro do kazde diskuse, aniz by to mnohdy melo jakoukoliv souvislost?
  • Nebyt MS a toho jak to pohnojili na konferenci, tak tam pulku z tech veci, ktere byly MS vytykany, melo i to Sony. Sony proste uvidelo prilezitost, jak se na konkurencni chybe svezt. Nebud naivni, ze MS je ten zlej a Sony je ten hodnej, kteremu jde o hrace.
    Vsichni jsou stejni *3*
  • To by potom bylo úspěšné PR, máš něco proti ?:) i když nesnáším konzole už z principu, i tak mi spad kámen ze srdce, že ty MS hovadiny neprošli (už z principu, že by se dokázali potom prosadit i jinde).
  • Rhulad
    Ano představ si, že nejsem otrok MS a mohu si dovolit i produkty od Applu. OSX je v neposlední řadě úplně jinde než celý slavný Windows...
  • Jenže to, co MS hodlal prosadit nebyla inovace ale degenerace.
  • Blu-ray
  • Miserius
    Jo, protože zajet si za hranice a ještě na tom ušetřit je moc težký co?
  • Tak kupuj pouze digitalni verze her na ne nepotrebujes blue-ray ta je urcena kteri s BD maji problem jako ty.
  • Na práci mam Maca. *1*
  • Dobré. Microsoft tedy nakonec uspoupil ode všeho, co s velkou slávou představil a za co se na něj po zásluze snesla vlna kritiky.
  • God-of-War
    Co to zas meles? PS 4 a tusim i Xbox se tu zacnou prodavat v Listopadu.. *7*
  • Rhulad
    A kdo tě nutí hrát na PC.. Na práci mám Maca a na hry PS3...
  • řekl největší Microsoft pérosaj na games.cz
  • Paul_cz
    Konzole jsou stejně debilní koncept. Štve mě jako hráče že pokud bych hypoteticky chtěl hrát Maria, Halo 4, Uncharted 2 a STALKER, tak jsou potřeba 4 různý zařížení, který se funkcionalitou překrejvaj, a z nichž potřeba je ve skutečnosti jen jedno, PC, které samozřejmě používám mimo hraní i na práci a milion dalších věcí. A to PC by samozřejmě všechny ty hry výkonově zvládlo...ale kvůli debilnímu konceptu rozdrobených konzolí jsou ty zařízení potřeba 4. Přitom ty prachy by se daly dát do her nebo čehokoliv užitečnějšího, než mít doma tři zbytečný krabice který dělaj to samý a lišej se v podstatě jen značkou.

    (ještě že mě Mario ani GoW nezajímaj, ale i ta nutná koupě PS4 kvůli Naughty Dog je opruz).
  • filias
    Zajímavé PR. Zajímalo by mě, jestli to bylo zamýšlené. Nejdříve pro laickou veřejnost předvedeme velkou show něco jako centrum domácí zábavy. Dáme do toho hodně populárních slov jako "connected, family, friends, social, cloud, online".

    A pak řeknem "asociálním" hráčům a ostatním co nejsou celý žhavý do toho mít neustále zapnuté sledovací PRISM zařízení v obýváku, že to s tím online a nustále pohyb a řeč snímajícím kinnectem nebude tak žhavé. Hráči nás za to budou milovat a neherní mass média zde komentovaný typ tiskové zprávý vůbec nezaregistrují...

    Všichni happy. A X1 se nestihne ani vyrábět *1*
  • No když sem viděl Ryse, tak tam nebude potřeba ani gamepad.
  • Nebýt playstationu, tak ty změny ani neudělali a pěkně by vyje.ali s lidma, kdybych měl koupit nějakou, bude to PS4, xboxu se už nedá věřit, teď už se jen snaží co nejvíc napravit aby nebyl průjem a prodávalo se
  • Jsou dobré inovace a jsou špatné inovace. Vývoj za každou cenu nemá smysl.
  • proc traged, ma pravdu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit