Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promitac
    Presne tak, neni to tak davno co sony bola (je) jedna z najvacsich mrdiek.
    Podla komentarov co tu vidim, tak to ludia zrejme dost nechapu. Kupis si produkt s nakymi vlastnostami, ktore ti nasledne vyrobca nadialku zrusi/upravi/zmeni bez tvojho suhlasu. To sme sa teda dopracovali.
    To ani nespominam blamaze s PSN. Alebo ich byvalu politku s drm atd.

    Ludia lahko zabudaju.
  • God-of-War
    Ono tech "jeho" her bude i vic jak na PC, tak na PS 4. Dead Rising je treba jen casova exkluzivita.
  • me osobne je jedno na jaky konzoli nebo pc hraju, jde hlavne o ty hry..a všude mají něco zajimavyho. Ale když bych mel rict co me třeba u PS3 vadi a nechapu proc to tak je, je nemoznost naistalovat komplet hru na HDD, coz u x360 jde. Diky castecne nebo zadne instalaci je hra nucena neustale hrabat data z media a všechno dyl trva a docahzi dost často ke skubani a trhani. Nechapu jak muzpu u Sony tohle udržovat v chodu, nacitani z optickyho media je v pohrebisti dejin uz hezkejch par let.Navic tim trpi mechanika a snizuje se jeji zivotnost.Jestli PS4 nebude mit moznost komplet insatalace na HDD, pro me zasadni minus.
  • Miserius
    Nintendo fun, koukám ze mas pekny prazdniny *1* Dole vlákno kde ponizujes sam sebe a ted teda aspon trosku něco taky vyprskneš, at v tom nejsi sám *15*
  • Miserius
    Pokud je evoluce šmírování na kazdym kroku, omezovani mojich prav a šikana ze strany prodejce, rad bych stagnoval...
  • Ty voe on uz je tady zase s tou jeho krizovou vypravou proti steamu. Chlape ty ses traged *1*
  • Prosím tě veskoslave ty raději drž hubu jelikož ty jsi jeden z největších fandů ms zde
  • Mě připomína ty pány co se chodějí nechat spoutávat a ponižovat do veřejných domů. Čím víc je ponižujou, tím jsou radši. Stejně tak tenhle ma za každej další podraz Sony rád až za hrob.
  • Pan Bohoněk? Evoluce vždy není tím správným směrem a tohle rozhodně správný směr nebyl. Pár osamělých kroků byl dobrý nápad, ale očividně tam byly jen jako ospravedlnění těch špatných.
  • Maarta
    Jo, ale toto tady nikomu nevysvětlíš...
  • Já nemumím anglicky, prostě jsem vzal anglický text, kde se vyskytovlo slovo Xbox a šoupnul to sem, abych vypadal chytře. *14*
  • Veskoslav
    Buď jsi tak slepý nebo tak naivní. Obě firmy lžou podvádějí a kdo ví co ještě. Jenom ty tu budeš PS a Sony obhajovat i kdyby se zjistilo, že krabice na PS3 se dělají z dětské kůže....
  • Podle mě X1 příští měsíc nebude k chodu potřebovat elektřinu.
  • Jenže s tímto přístupem se opravdu nikam dál nikdo nepohne. Žádná inovace, žádná evoluce. Jen stagnace a ústup masám.
  • Mám už od jara předobjednávku na jednom CZ eshopu. A nemám problém si zajet do Vídně případně. WiiU nechci, stačilo mě Wii.
  • Miserius
    Ted udelej soupis Microsoftu a jejich lží...budes si na to ale muset udělat blog...
  • ešte si na pár vecí zapomněl:
    Sisaxisy neměly vibrace a Sony lhala, že to nejde a že vibrace sou past gen. No co hřáče za rok pumpli ješte jednou kdyz vyšel Dualshok 3 *1*
    Rendery Killzone a Motorstorm vydavali za in-game.
    Slibovanou zpětnou kompatibilitu mela jenom prvni várka 60GB Ps3. Dodnes není.Nový technologický standart je 1080p nativne a 7.1 zvuk dodneška splnuje jedina velka hra Lair
    Virtuální svět Home je totální propadák kam chodí už jenom Miserius
    Po hacku PSN donutila Sony jako omluvu zakazníky podepsat smlouvu, že Sony nebudou hromadně žalovat, jinak jim online nepojede.
    Hry Agent a Last Guardian ukazovaný v roce 2009 nejspíš nikdy neexistovaly. Další lež.
    Folding Home sloužící k vyvoji rakoviny odstrihla Sony taky. Crossgamechat Sony slibovala roky, až nedávno priznali, že to slabá Ps3 neutáhne. 7 let lží.
    Zlatý Nindendo a MS *1*
  • Miserius
    Presne tak... Vsechno tohle jsou dobre veci... Je to proste sila zakazniku a schopnost rict i takovy firme Dost, na to vám serem *2* Z každy konkurence proste tezi nejvic zakaznik... Bohuzel tady to par lidi nechape
  • Prekvapuje me, jak dusledne ms odstranuje nejvetsi nedostatky konzole. Je dobre, ze hraci nebyli ovce a dokazali ukazat, ze timto smerem cesta nevede. Skoda ze pc hraci nedokazali to same a nevykazali steam do patricnych mezi.
  • Zruseni linuxu byla pro hrace pozitivni udalost, prestali tim dotovat ps3 pro ruzne vypocetni farmy. A take tomu doslo v reakci na prolomeni ochran ps3 skrze linux. Prolomena konzole pro poctive hrace take neni prilis pozitivni vec. Pro nehrace to samozrejme uz tak pozitivni nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit