Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lzes, na tema steam jsem tady nediskutoval ani nepamatuji. A pri vhodnych prilezitostech je dobre na to upozornovat, protoze i kdyz si tí mnozi neuvedímuji, tak za 1) zakaznici maji moc primet poskytovatele ke zmenam 2) steam je spatny, mnohem lepsi by bylo, kdyby se na pc prosadila svobodna digitalni distribuce typu gog na misto omezujiciho a smirujiciho steamu s nutnosti online pripojeni. Ale je to na pc hracich.
  • od toho jsou internetove diskuze, každý ma sanci se chovat jako kkt, pac v realu nemůže:)
    Kdyby nekde v realu před cizima lidma mel rict to co napsal tady, urcite by byl daleko opatrnejsi a snazil by se aby to vyznelo co mozna nejvic skromne. Ale tady, v bezpeci anonymity to muze rozbalit na plny koule. Lide jsou dost často takovi jaci se projevuji v diskuzích, a v realu hraji divadlo:)
  • Se mi libí argumenty typu: "Já jsem king, protože mám prachy na Apple produkty a ty jsi nula, když kupuješ jen MS produkty". Pořád žijeme ve (v některých ohledech) svobodné zemi a tak je na každém z nás, co koupí a co ne.

    Btw z mého úhlu pohledu není Apple ničím zajímavý, proto bych si od nich nic nekoupil, pokud ti to vyhovuje, klidně si to kupuj, ale nemusíš shazovat ostatní jen kvůli tomu, že mají jiný názor než ty.
  • Ano. OSX slavnostně vykročil tam, kde byly Windows v roce 2006. Mimochodem už jde v OSX konečně maximalizovat okno? *1*
  • IWKYN
    Xbox 180....
  • Proč si tolik lidí myslí, že na PC se musí hrát jen na klávesnici s myší nebo s Xboxovým ovladačem? Zrovna pro PC je největší výběr ovladačů.
  • Všichni, komu se původní plán s ONE nelíbil, mohli udělat to, že si to nekoupí a přejít na PS4. A poté jsme mohli být svědky buď úpadku xboxu nebo jeho grandióznímu nástupu s převratnými změnami. Jenže to už se nikdy nedozvíme.
  • Hele,rozumnej názor,ale třeba teď to vezmu z mýho pohledu. Já třeba nemám na kvalitní PC, a stejně na PC hraju jen starší hry jako CoD 2, nejnovější hra je TF2 nebo Amnesia... Proto mám PS3, stálo mě 4300Kč a mám jistotu že i ten rok po vydání nových konzolí na to budou vycházet kvalitní hry *4* A třeba Mortal kombat,kterej hraju jako jednu z mála her fakt hodně, bych nechtěl hrát na PC ani za prachy, a na tom controleru od MS ani za auto( i když za takové Camaro *1* )
  • God-of-War
    To mas vlastne pravdu. Nebyl sem si jistej.
  • tak tahle zbytecnost vicero zarizeni se zacla projevovat az pomerne nedavno. Kdysi byl mezi pc a konzolemi docela rozdil.Jeste v dobach Playstation 1 tohle napadlo jen málokoho, bylo to vnimany uplne odlisne..PC a konzole. Ale taky bych se nezlobil kdyby bylo jen jedno zarizeni na hry, ovšem tohle se da aplikovat i na jiny věci..treba na auta..taky všechny vzasade delaj to samy:)
  • Ovečkování je úplně stejně dementní v obou případech, akorát ovečky Windoze k tomu občas mají naprosto pochopitelné důvody. Zvlášť ty na herním webu.
  • ringmancz
    Xbox tu nebude při launchi
  • Mam stejnej problem, porad premyslim ze si koupim ps3 abych si zahral exkluzivitky, jenze kdyz je dohraju tak se z toho stane podlozka pod prach.
  • Ne ode všeho. Kinect si patrně pořád musíš koupit, XBL pořád bude mít ultracool reklamy, atd...
  • Žádný "zařídí". Sony tyhle koncepty v trošku odlehčenější podobě plánovala už dlouho předtím, jen fikaně čekala, jak na tohle zareágují hráči u MS.
  • Hehe a sou jenom o 600-800 dražší než novinka na placce v obchodě *1* To sou rady ty voe
  • delas jako kdyby všechny tituly byly k dostani na PSN..je jich tam tak pulka, a to ještě kdo vi jestli..
  • je mi jasné, že kdyby to mrkvosoftu prošlo, sony si to taky zařídí, ale v téhle situaci bych při výběru upřednostnil ps4 i přesto, že xbox napravuje
  • Rhulad
    Lepší ovečka u Applu než u MS.
  • Paul_cz
    Gratuluji k nepochopení mého postu. PC právě mám na práci, hraní/filmy/hudbu/internet, tzn. ty další krabice by bez umělých exkluzivit nebyly třeba.
    A jako bonus na PC mám hry v nejvyšší kvalitě, proč bych měl hrát na PS3 v nízkém rozlišení, framerate, bez možnosti modů a úprav ? To mi nedává smysl. PS3/4 jen na exkluzivity, nic víc. A právě ty exkluzivity by na PC byly ještě lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit