Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Konzole jsou stejně debilní koncept. Štve mě jako hráče že pokud bych hypoteticky chtěl hrát Maria, Halo 4, Uncharted 2 a STALKER, tak jsou potřeba 4 různý zařížení, který se funkcionalitou překrejvaj, a z nichž potřeba je ve skutečnosti jen jedno, PC, které samozřejmě používám mimo hraní i na práci a milion dalších věcí. A to PC by samozřejmě všechny ty hry výkonově zvládlo...ale kvůli debilnímu konceptu rozdrobených konzolí jsou ty zařízení potřeba 4. Přitom ty prachy by se daly dát do her nebo čehokoliv užitečnějšího, než mít doma tři zbytečný krabice který dělaj to samý a lišej se v podstatě jen značkou.

    (ještě že mě Mario ani GoW nezajímaj, ale i ta nutná koupě PS4 kvůli Naughty Dog je opruz).
    • Hele,rozumnej názor,ale třeba teď to vezmu z mýho pohledu. Já třeba nemám na kvalitní PC, a stejně na PC hraju jen starší hry jako CoD 2, nejnovější hra je TF2 nebo Amnesia... Proto mám PS3, stálo mě 4300Kč a mám jistotu že i ten rok po vydání nových konzolí na to budou vycházet kvalitní hry *4* A třeba Mortal kombat,kterej hraju jako jednu z mála her fakt hodně, bych nechtěl hrát na PC ani za prachy, a na tom controleru od MS ani za auto( i když za takové Camaro *1* )
      • nemám na kvalitní PC, ale mám na 2x dražší hry /facepalm tedy pokud nekupuješ jednu hru za rok pak by se ti PC nevyplatilo to jo...
        • 2 hry za rok, a ty hraju co nejdýl to jde :)
      • Proč si tolik lidí myslí, že na PC se musí hrát jen na klávesnici s myší nebo s Xboxovým ovladačem? Zrovna pro PC je největší výběr ovladačů.
    • Rhulad
      A kdo tě nutí hrát na PC.. Na práci mám Maca a na hry PS3...
      • Paul_cz
        Gratuluji k nepochopení mého postu. PC právě mám na práci, hraní/filmy/hudbu/internet, tzn. ty další krabice by bez umělých exkluzivit nebyly třeba.
        A jako bonus na PC mám hry v nejvyšší kvalitě, proč bych měl hrát na PS3 v nízkém rozlišení, framerate, bez možnosti modů a úprav ? To mi nedává smysl. PS3/4 jen na exkluzivity, nic víc. A právě ty exkluzivity by na PC byly ještě lepší.
        • tak tahle zbytecnost vicero zarizeni se zacla projevovat az pomerne nedavno. Kdysi byl mezi pc a konzolemi docela rozdil.Jeste v dobach Playstation 1 tohle napadlo jen málokoho, bylo to vnimany uplne odlisne..PC a konzole. Ale taky bych se nezlobil kdyby bylo jen jedno zarizeni na hry, ovšem tohle se da aplikovat i na jiny věci..treba na auta..taky všechny vzasade delaj to samy:)
        • Mam stejnej problem, porad premyslim ze si koupim ps3 abych si zahral exkluzivitky, jenze kdyz je dohraju tak se z toho stane podlozka pod prach.
      • Na práci mam Maca. *1*
        • Rhulad
          Ano představ si, že nejsem otrok MS a mohu si dovolit i produkty od Applu. OSX je v neposlední řadě úplně jinde než celý slavný Windows...
          • Ale trt, cez Boot camp si tam instaloval Windozy hned ako to islo a teraz robis ramena.
          • Se mi libí argumenty typu: "Já jsem king, protože mám prachy na Apple produkty a ty jsi nula, když kupuješ jen MS produkty". Pořád žijeme ve (v některých ohledech) svobodné zemi a tak je na každém z nás, co koupí a co ne.

            Btw z mého úhlu pohledu není Apple ničím zajímavý, proto bych si od nich nic nekoupil, pokud ti to vyhovuje, klidně si to kupuj, ale nemusíš shazovat ostatní jen kvůli tomu, že mají jiný názor než ty.
            • To je zajímavé. Já sám vlastním iPad, ale mně k tomu neprodali aroganci a fašistický pocit nadřazenosti. Asi jsem koupil v jinym krámě než Rhulad.
            • Rhulad: mám orig. Windowsy, nepotřebuju je pirátit. Tebe jen možná sere, žes vyhodil prachy za jablko, které se třeba ukázalo uplně jinak, než si čekal a tak se to snažíš zakecat tim, jak to je skvělé. Na takové týpky jsem taky narazil, za to se nemusíš stydět, každý může šlápnout vedle.

              Prosím, můžeš mi říct, co bych Applu mohl závidět? Pominu-li kompy, kde je klávesnice, tak dělají "only" dotyk produkty = pro mě naprosto nepoužitelné.
              Win mi vyhovuje, jinak bych do toho neinvestoval, tak na co kupovat Mac a podobné? Tebe strašně sere, že má někdo jiný názor a tak se oháníš prachama jako ubožáček, protože jiný argument, než peníze nemáš.
            • Jj, daleko lepsi vlastnost je snobstvi a ukazovat na co vse mam, a jak utracim za kkotiny,
              Myslim ze obe skupiny se muzou vzit za rucicku a jit do zeleneho hajecku se pusinkovat:)
            • Rhulad
              Ano pro socky Čechy je lepší upirátit windowsy a pak nadávat na ostatní produkty .) Ach ta česká závist. Na co nemám peníze, tak to raději poplivu,pošpiním apod.
            • od toho jsou internetove diskuze, každý ma sanci se chovat jako kkt, pac v realu nemůže:)
              Kdyby nekde v realu před cizima lidma mel rict to co napsal tady, urcite by byl daleko opatrnejsi a snazil by se aby to vyznelo co mozna nejvic skromne. Ale tady, v bezpeci anonymity to muze rozbalit na plny koule. Lide jsou dost často takovi jaci se projevuji v diskuzích, a v realu hraji divadlo:)
          • Ano. OSX slavnostně vykročil tam, kde byly Windows v roce 2006. Mimochodem už jde v OSX konečně maximalizovat okno? *1*
          • Nejses otrok MS, ale postupil si na ovecku applu? Gratuluju
            • to je fakt lepší za naprosto stejný hw dáš 4x tolik a to se vyplatí *1*
            • Ovečkování je úplně stejně dementní v obou případech, akorát ovečky Windoze k tomu občas mají naprosto pochopitelné důvody. Zvlášť ty na herním webu.
            • Rhulad
              Lepší ovečka u Applu než u MS.
  • filias
    Zajímavé PR. Zajímalo by mě, jestli to bylo zamýšlené. Nejdříve pro laickou veřejnost předvedeme velkou show něco jako centrum domácí zábavy. Dáme do toho hodně populárních slov jako "connected, family, friends, social, cloud, online".

    A pak řeknem "asociálním" hráčům a ostatním co nejsou celý žhavý do toho mít neustále zapnuté sledovací PRISM zařízení v obýváku, že to s tím online a nustále pohyb a řeč snímajícím kinnectem nebude tak žhavé. Hráči nás za to budou milovat a neherní mass média zde komentovaný typ tiskové zprávý vůbec nezaregistrují...

    Všichni happy. A X1 se nestihne ani vyrábět *1*
    • To by potom bylo úspěšné PR, máš něco proti ?:) i když nesnáším konzole už z principu, i tak mi spad kámen ze srdce, že ty MS hovadiny neprošli (už z principu, že by se dokázali potom prosadit i jinde).
  • MS se nepřizpůsobuje hráčským potřebám, jen reaguje na politiku Sony, která je pro hráče samozřejmě přijatelnější. Stejně se mi X1 už stačil zhnusit a jak jsem dřív byl spíše pro něj, než PS3, teď bych dal zase přednost PS4 pro změnu.. (myšleno v hypotetické rovině, kupovat nechci ani jedno).
    • stejně tak sony zareagovala na nepopulární politiku MS aby získala přízeň.. kdyby tu X1 nebyl tak si bez netu na PS4 nezahraješ
      pochybuju že někoho ve vedení sony zajímá nějakej hráč, pouze prachy na koupení novýho fára..
  • Nebýt playstationu, tak ty změny ani neudělali a pěkně by vyje.ali s lidma, kdybych měl koupit nějakou, bude to PS4, xboxu se už nedá věřit, teď už se jen snaží co nejvíc napravit aby nebyl průjem a prodávalo se
    • Nebyt MS a toho jak to pohnojili na konferenci, tak tam pulku z tech veci, ktere byly MS vytykany, melo i to Sony. Sony proste uvidelo prilezitost, jak se na konkurencni chybe svezt. Nebud naivni, ze MS je ten zlej a Sony je ten hodnej, kteremu jde o hrace.
      Vsichni jsou stejni *3*
      • je mi jasné, že kdyby to mrkvosoftu prošlo, sony si to taky zařídí, ale v téhle situaci bych při výběru upřednostnil ps4 i přesto, že xbox napravuje
        • Žádný "zařídí". Sony tyhle koncepty v trošku odlehčenější podobě plánovala už dlouho předtím, jen fikaně čekala, jak na tohle zareágují hráči u MS.
  • IWKYN
    Xbox 180....
  • chcem sa spytat ludi, co su taki nadrzani na ps4, pamatate si na ps3 a zakaz pouzivania linuxu? tj. ze sa vam ta nirvana, ktoru vam sony teraz taha medovymi motuzmi popod nos moze kusek zmenit? :)
    to iste s xbox+microsoft
    • promitac
      Presne tak, neni to tak davno co sony bola (je) jedna z najvacsich mrdiek.
      Podla komentarov co tu vidim, tak to ludia zrejme dost nechapu. Kupis si produkt s nakymi vlastnostami, ktore ti nasledne vyrobca nadialku zrusi/upravi/zmeni bez tvojho suhlasu. To sme sa teda dopracovali.
      To ani nespominam blamaze s PSN. Alebo ich byvalu politku s drm atd.

      Ludia lahko zabudaju.
    • ešte si na pár vecí zapomněl:
      Sisaxisy neměly vibrace a Sony lhala, že to nejde a že vibrace sou past gen. No co hřáče za rok pumpli ješte jednou kdyz vyšel Dualshok 3 *1*
      Rendery Killzone a Motorstorm vydavali za in-game.
      Slibovanou zpětnou kompatibilitu mela jenom prvni várka 60GB Ps3. Dodnes není.Nový technologický standart je 1080p nativne a 7.1 zvuk dodneška splnuje jedina velka hra Lair
      Virtuální svět Home je totální propadák kam chodí už jenom Miserius
      Po hacku PSN donutila Sony jako omluvu zakazníky podepsat smlouvu, že Sony nebudou hromadně žalovat, jinak jim online nepojede.
      Hry Agent a Last Guardian ukazovaný v roce 2009 nejspíš nikdy neexistovaly. Další lež.
      Folding Home sloužící k vyvoji rakoviny odstrihla Sony taky. Crossgamechat Sony slibovala roky, až nedávno priznali, že to slabá Ps3 neutáhne. 7 let lží.
      Zlatý Nindendo a MS *1*
      • Miserius
        Ted udelej soupis Microsoftu a jejich lží...budes si na to ale muset udělat blog...
        • Veskoslav
          Buď jsi tak slepý nebo tak naivní. Obě firmy lžou podvádějí a kdo ví co ještě. Jenom ty tu budeš PS a Sony obhajovat i kdyby se zjistilo, že krabice na PS3 se dělají z dětské kůže....
          • řekl největší Microsoft pérosaj na games.cz
          • Mě připomína ty pány co se chodějí nechat spoutávat a ponižovat do veřejných domů. Čím víc je ponižujou, tím jsou radši. Stejně tak tenhle ma za každej další podraz Sony rád až za hrob.
            • Miserius
              Nintendo fun, koukám ze mas pekny prazdniny *1* Dole vlákno kde ponizujes sam sebe a ted teda aspon trosku něco taky vyprskneš, at v tom nejsi sám *15*
            • Prosím tě veskoslave ty raději drž hubu jelikož ty jsi jeden z největších fandů ms zde
    • Zruseni linuxu byla pro hrace pozitivni udalost, prestali tim dotovat ps3 pro ruzne vypocetni farmy. A take tomu doslo v reakci na prolomeni ochran ps3 skrze linux. Prolomena konzole pro poctive hrace take neni prilis pozitivni vec. Pro nehrace to samozrejme uz tak pozitivni nebylo.
    • Miserius
      Tojo, zruseni nestabilniho a zbytecnyho OS...jaká to rána *13* Roky a roky, jedine co muzou lide rici je zruseni Linuxu... Ale tak co, lepsi nez abyste si neco vymysleli...
  • Prekvapuje me, jak dusledne ms odstranuje nejvetsi nedostatky konzole. Je dobre, ze hraci nebyli ovce a dokazali ukazat, ze timto smerem cesta nevede. Skoda ze pc hraci nedokazali to same a nevykazali steam do patricnych mezi.
    • Ty voe on uz je tady zase s tou jeho krizovou vypravou proti steamu. Chlape ty ses traged *1*
      • proc traged, ma pravdu..
        • Treba proto, ze ten jeho hate na steam taha skoro do kazde diskuse, aniz by to mnohdy melo jakoukoliv souvislost?
          • Lzes, na tema steam jsem tady nediskutoval ani nepamatuji. A pri vhodnych prilezitostech je dobre na to upozornovat, protoze i kdyz si tí mnozi neuvedímuji, tak za 1) zakaznici maji moc primet poskytovatele ke zmenam 2) steam je spatny, mnohem lepsi by bylo, kdyby se na pc prosadila svobodna digitalni distribuce typu gog na misto omezujiciho a smirujiciho steamu s nutnosti online pripojeni. Ale je to na pc hracich.
            • A nebo ty. Dokaz to. Ja hadam, ze se to objevuje prinejhorsim v pomeru 1:100 diskuzi a to ma hodne daleko k tvrzeni, ze to taham skoro do kazde diskuze.
            • Tak to mas kratkou pamet
    • Jenže s tímto přístupem se opravdu nikam dál nikdo nepohne. Žádná inovace, žádná evoluce. Jen stagnace a ústup masám.
      • Jenže to, co MS hodlal prosadit nebyla inovace ale degenerace.
      • Jsou dobré inovace a jsou špatné inovace. Vývoj za každou cenu nemá smysl.
      • Miserius
        Pokud je evoluce šmírování na kazdym kroku, omezovani mojich prav a šikana ze strany prodejce, rad bych stagnoval...
      • Pan Bohoněk? Evoluce vždy není tím správným směrem a tohle rozhodně správný směr nebyl. Pár osamělých kroků byl dobrý nápad, ale očividně tam byly jen jako ospravedlnění těch špatných.
        • Všichni, komu se původní plán s ONE nelíbil, mohli udělat to, že si to nekoupí a přejít na PS4. A poté jsme mohli být svědky buď úpadku xboxu nebo jeho grandióznímu nástupu s převratnými změnami. Jenže to už se nikdy nedozvíme.
          • Však jich to taky nemalá část udělala, to byl podle mě (a jiných) taky ten prvotní impulz pro Microsoft, aby velice urychleně přestal být samice od prasete.
      • Maarta
        Jo, ale toto tady nikomu nevysvětlíš...
    • Miserius
      Presne tak... Vsechno tohle jsou dobre veci... Je to proste sila zakazniku a schopnost rict i takovy firme Dost, na to vám serem *2* Z každy konkurence proste tezi nejvic zakaznik... Bohuzel tady to par lidi nechape
  • Ták, ještě zvětšít ramky a snížit cenu aspoň tak o 2 tisíce a možná.....možná začnu uvažovat o koupi. Na svém stařičkém 360 (první verze) už je na nových hrách znát, především ve split screenu, že se zadýchává. Rád bych si zahrál své kousky na výkonějším stroji, jenže ten zlý Microsoft mě pořád odrazuje od koupě :-( .
  • J to už zní jako zajímavá konzole,bez těch omezení a povinností mít zaplý něco,k čemu nemám důvěru .Když si to budu moct zapnout kdy chci,tak tu důvěru k tomu získám:).
  • No když sem viděl Ryse, tak tam nebude potřeba ani gamepad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit