Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 60"TV a 7.1 hi-end repro. A k tomu decentní křeslo z držátkem na pití"
    Tohle všechno muzes delat s pc lehce *3* KDybys napsal exkluzivni tituly nebo ták ale toto...
  • Asharak
    Počet FPS to poslední, co by mělo pořádné hráče zajímat. *7*

    Kontrolní otázka před vstupem do diskuze: Co ukazuje indikátor FPS?
  • Bull.shit. Na pc kálí tchoř. Chci konzoly, 60"TV a 7.1 hi-end repro. A k tomu decentní křeslo z držátkem na pití.
  • Tak to je celkem hardcore andulka! *8*
  • Veskoslav
    Nechci ti brát iluze, ale to, že vlastníš fyzické médium neznamená, že vlastníš hru. Ono bohatě stačí vydat nějaký update a hru nepustíš i kdyby jsi měl 20 médií. Navíc cd/dvd stárnou a za 20 let je stejně nepřehraješ, aby sis mohl zahrát nostalgicky některé hry, které nemají žádní online prvky.
  • Veskoslav
    Adria mě sundala, andulka vytáhla kabel z routru. *15*
  • Veskoslav
    Tohle platilo před X lety když vyšla PS3 a pc to muselo dohánět. Teď, kdo si koupil střední třídu, tak má vystaráno, protože hry, co jsou na nové konzole viz předělané Metro atd. mu jedou lépe na pc než na té konzoli. Takže 3-5 let nemusí nic upgradovat. Maximálně tak kvůli Elite či Star Ciziten. A u KC: D uvidíme v září, jak to pojede aspoň přibližně. A za 25 táců už máš slušnou mašinu. Nehledně na to, že hry stoji o 1/3-1/2 méně než na konzole. A různých bundle či Steam sale ani nepovídat.
  • Ponevaz pro normalni lidi co hraji z 6 leteho zivotniho ciklu konzoli zhruba 2 krat do tydne se pc proste nevyplati,je prilis drahe a jde strane rychle dopredu,podle me az moc rychle zbytecne.4k monitory?Nac?Viz nejnovejsi clanek o 4k tv na technet.Cz.Podpora na tyto tv az v roce 2019!A jen kvuli hram pro obcasneho hrace,draha sranda.Furt se chrlej novy soucastky do h.Pc,kdo to ma furt sledovat, jestli me typek co me to tam dava,me neokrada.Viz pc tuning.cz.Rekni si typkoj,kterymu staci na ps3 gt5,gt6,a pro evo fotbal,a dal za to 8tis,ze je blb ze si nekoupil h.Pc za 25 tis.
  • Zabij warezaky,zachranis pc games.Konzolove hry nejsou drahe,jen clovek musi umet nakupovat nove levne,a starsi z bazose.U pc nemuzu davat diskove hry do bazose a obracene,a steam je v tomto pro me mrtev,jsem pod necim dohledem a fyzicky nic nevlastnim.A nemohu s pc vytanout disk s hrou a ric tady to mas ,vyzkousej si to,nebo zahraj si to s brachou.Pro me je dulezite za koupene penize mit fyzicke vlastnictvi a ne u nekoho jakoby pujcene,ale koupene.Tu hru zpravuji oni a ne ja.Treba steam.
  • flash789
    omyl 325 *7*
  • Hardcore diablo navždy... *16*
  • Ty poslední levely jsou dycky kriticky.
  • Je zajímavý, jak moc tě imponuje slovo onanovat, že nám ho tu cpeš opakovaně. Tepláky si holt představit u tebe ... já bych typoval kalhoty s prdelí u kolen. Ale soudím jen dle idiotské fotky, kterou sis vybral - prázdný výraz, možná namyšlený, což zcela koresponduje s textem - taky prázdný a namyšlený. To je docela smutná kombinace.

    Rodiče ti koupili konzoly, takže jejich rozvoj je krátkodobě v tvém zájmu, ale nemusíš to cpát tak vehementně. A pokud bys přesto musel, zkus místo útoku prostě předkládat nějaký fakta, prostě technicky, ukázky ... ne, vážně to od tebe neočekávám, je to mnohem pracnější :-)
  • Ok. No ale stejně si tu konzoli pořídíme.
  • Postavit a udržovat PC je tak jednoduché a mnohonásobně levnější, než konzole s kupou her, nahradit výkon omezující uzavřenou herní platformou a ještě za to platit víc, to už chce hodně velký talent.
    Říká se "zabij konzolistu, zachráníš hru" a, že "konzole brzdí herní průmysl", hry neničí konzolisti, ani konzole nebrzdí herní průmysl, hry ničí a brzdí lidé tak hloupí, že nejsou schopni přijít na výše uvedený postup.
  • vypadni kkt
  • Veskoslav
    Právě jsem si zabil 68 postavu a nemám otevřený adventure mód:-D Jdu brečet *5*
  • Koupil si i datadisk?
  • To jsou zase debaty... Jestli si opravdu myslíte že oko nepozná rozdíl mezi 30 a 60 fps, tak jsem asi vyvolený. Když si v nějáké strategii nebo moba dám 60 a po pár chvil hraní, kdy si zvyknu na těch 60 zpátky 30, je to znát. A dost znát.
  • TheGGG
    Ty v0le, tak to je maso, vy Pcčkářští pomatenci už i určujete, v čem se má sedět u hraní her? Doufám, že vždy před zapnutím počítače nahodíš sáčko, dežodorant, dáš si kaviárek, zapneš fraps, rozepneš poklopec a deš 0nán0vat. *5*
    Jinak, mě stačil jediný pohled na the last of us a už jsem na nějaké PC hry zapoměl a to byl old gen, když jsem poprvý zapl infamous SS, málem jsem nemohl uvěřit vlastním očím. To vše bez jediného problémů tak typických pro PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit