Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra je v pohode, 9 bych asi nedal, ale zily mi to netrha
  • Jojo a tráva byla zelenější... Hele v čem byly původní XCOM lepší? Sundej ty nostalgický brýle a řekni mi, v čem konkrétně byly lepší. Bezesrandy, fakt mě to zajímá. Byla to jedna z mých prvních her, a i přesto, že jsem jí nezvládl jako 8 letý harant dohrát, strašně mě bavila - tu nostalgii taky mám. Neuměl jsem nic anglicky, ale stejně jsem trávil dlouhý desítky minut nad překladem výsledku pitvy. Ale kruci, když si vzpomenu na ty úmorný mise, kde zůstal jeden ufoun zakotvenej v rohu mapy za stromem a jelikož jsem nechtěl přijít o vojáka, hledal jsem ho klidně i půl hodiny... Pak je tu ten zajímavý fakt, že TFTD je v podstatě 95% kopie prvního dílu. Nezlob se na mne, ale xcom 2 je mnohem vyspělejší, než kdy UFO bylo. Hratelnost je skvělá a ten pocit, když tě od totálního výprasku v misi zachráni ranger v kapuci a jeho bladestorm, a ještě mi to naservírujou s badass animací, tohle původní xcomy prostě neměly.
  • Lukáš by mel zustat u casualnich recenzi/šotu v te televizi kde dela ty porady. Na seriozni gaming nema dostatečnej vhled
  • Souhals s experimentem se starou hrou - take jsem experiment provadel chovaje podobne myslenky jako ty/vy a s hruzou jsem zjistil, ze opravdu starsi hry bavi vice nez moderni... i kdyz moderni jsou graficky hezci :-)
  • Pro případné komentáře o tom, že hra není v češtině (ano BoBe, myslím tebe *1*) https://prekladyher.eu/preklady/x-com-2.122/
  • 9/10 je moc, zas tolik odlisne od prvního dilu to není a stare xcomy jsou porad v mnoha vecech lepsi..takova horsi 8/10 by tomu slušela vic.
  • Podle Steam mam skoro 100 hodin, coz neni moc ;) BG2 jsem hral 1.5 roku. Nerikam, ze je to vylozene spatna hra. Ma to i fajn momenty. Jen ne skvela, jen ne 9/10.
  • Dá se hrát i za někoho jinýho než modelky?
  • Blue.Shark
    Že do toho skáču; cituji: "A ne, nemluvím o rádoby filmových prostřizích, kterým veteráni prvního UFO nikdy nepřijdou na jméno (a tedy ani na skutečnost, že jdou vypnout)". Můžeš slavit.
  • a v čem došlo k posunu? lukášovu recenzi se mi nechce číst
  • Bych rozlisoval dobrou hru a popularni hru, i kdyz jsem si vedom, ze delat takovy deleni je problematicky. Osobne neznam jine objektivni meritko nez pocet prodanych kusu. Nicmene napr filmovy kritici takove deleni delaj a jelikoz video-hry jsou taky umeni tak by to mozna slo i zde. Pravda doba se meni, mladi zelenou atd ;)
  • takže trapné cutscény a trapné hlášky, které kazí hratelnost? Toto je jedna z nej věcí, co mne iritovaly na xcom 1. Animace: voják proskakuje oknem, voják míří a střílí, voják utíká s puškou, letadlo vzlétá na misi, letadlo odlétá z mise, na základně když se člověk přepíná z laboratoře do dílny, opět pitomé animace. Akorát to zdržuje a brání hrát tu hru. A to nemluvě o debilní kameře, kde z nepochopitelného důvodu šlo rotovat jen do 4 směrů.
  • Panove - zahrajte si to. Do dnesni generace opravdu nepatrim, stare UFO me malem stalo maturitu, ale tohle je prekvapive vyborna hra. Velky pokrok proti minulemu dilu!
  • Odulin
    Chytlavá moderni(odlehcena) tahovka v pekny grafice s horsi optimalizaci, v atraktivnim "ufo" univerzu a to i vcetne bugu k nemu snad odjakziva patricich. Koupeno.
  • Kupodivu jsem nepotkal jediný zasadní bug, kromě občasného pádu na plochu (i ve finalní misi, ale ta šla nahrát)

    Náhodný důvod proč milovat XCOM2 #59: hláška raketometčíka po odpálení Blaster launcher: "Dodge This"

    Náhodný důvod proč milovat XCOM2 #60: majestání příchod Sectopoda, napochodujíc přímo do vojáka na číhané, savla s Execute a Sectopodův odchod (nebo spíše odlet)
  • Blue.Shark
    Perfektní recenze, perfektní slovní zásoba. Lukášovy texty je vážně radost číst.
  • no jo, my dědci 30+. Občas si taky kladu otázku, jestli to, že mě ty dnešní hry baví míň, je těma hrama, nebo je to prostě mnou (stárnu, hraní mě už nebaví jako dřív atd). Občas je dobré udělat si experiment a zahrát si nějakou starou hru. Většinou když to udělám, tak zjistím, že problém je spíš v těch nových hrách. Ony prostě nejsou tak dobré :-)
    Právě mám nahraných asi 20 hodin v Underrail a pokud máš rád taktické hry, tak jdi rozhodně do toho. Ta hra má nejlepší taktické tahové souboje, co jsem hrál za posledních několik let. A hraje se mnohem líp a plynuleji než xcom.
  • kostejnesmrtelny
    Podle Steamu mám za sebou 32 hodin a podle pokud mi paměť slouží, tak jeden crash na plochu a pár pokaženejch ovládání v taktický fázi - typicky vojákovi zbývá půlka tahu a pohybovej kurzor nefunguje (vyřešeno přerolováním přes ostatní členy týmu). Žádná tragédie u mě.

    Ale to s tou finální misí mi celkem děsí. Asi si radši počkám na ten patch, protože hraju Iron Mana a save mám jen jeden *1*
  • dnešní generace považuje skyrim za dobrou hru a nejhranejší hrou na steamu je dota. čemu se divíš?
  • Já to měl stejné jako v recenzi, až poslední mise totál crash a sejvy v háji *16* *16* *16* Jinak bez bugu...když nepočítám občas končetiny skrz texturu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit