Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm. Doporučuju Incubation (plus datadisk), ale připrav si zásobu kapesníčků a náhradní klávesnici...
  • Zajímavá teorie, pane anonym iD... *15*
  • Tady nejde o kvantitu ale o kvalitu. Jasně je to tahovka, ano je i zábavná, ale ty BUGY, bože sem stratil 6h na ironmana commandra protože se civilista při pádu z budovy nejspíš sekl, oživil ho sectoid a save je v ***** protože už nepřehodí tahy. Tohle měli mít dávno při vydání vychytaný a ne s prominutím vydat šmejd kterej na nových pc jede tak tak na 30 fps. Aspoň že začali podporovat moderskou scénu. Počkat na slevu a na mody. 7/10
  • To jako ty jsi jediny mozny exmeplar, ktery je potreba k potvrzeni nejake teorie? Ze ty neco nejak delas automaticky znamena, ze to tak delaji vsichni ostatni? Protoze z tveho prispevku to tak vyplyva, ikdyz realita je zcela jina a autor prispevku na ktery reagujes tvrdi neco uplne jineho, nez ty mu vyvracis na zaklade tveho ciste subjektivniho chovani *3*
  • To souhlas. Je to boj s egem, ktere vsemu jen prekazi. Taky se s nim potykam. A ve zpetnem zrcatku paseka jim napachana je k tomu dobrou motivaci. Ale to uz je tema hodne pretekajici do basketbalu.
  • zajimavy, jak pro koho, fenomen je, ze v podstate osobni utoky na lidi pritomy ci ne o kterych nemuzes vedet vubec nic, dostavaj palce nahoru. zeprej: "Znám dobře podobný typ lidí." jiste, ty toho asi znas honde. vecna diskuze? neni treba. multi-player notepad, napisu moudro a valim!

    ze plno AAA her jsou sracky, stejne tak jak plno kasovnich trhaku nebo bestselleru, neni sporu. co mi nesedi je kritika, herni novinari, kteri nejsou schopni ci ochotni seriozni kritiku delat.
  • Proto existuje registrace :)
  • Co je to tady za retardy, vydávat se za někoho jiného, můj první a doposud jediný příspěvek tohoto vlákna samozřejmě stále platí...
  • Tebe do haterů nepočítám, ty jsi takový ten speciální chlapec, co musí mít na vše opačný názor, jen aby se odlišoval, když lidi okolo tebe začnou tvrdit, že je něco dobré, začneš jim vysvětlovat jak je to špatné a naopak, zkrátka občas až křečovitá snaha být za každou cenu vyjímečný. Znám dobře podobný typ lidí.
  • nepíšu negativní komenty u všech AAA her ani u všech her s vysokým hodnocením (dělal jsem to tak pouze u Witchera 3 a XCOM), tím pádem to vyvrací tvůj úžasný postřeh, že "jako by existovala určitá skupina lidí, které sejří že vychází kvalitní hry". Ne, vůbec mě nesejří, že vychází kvalitní hry. Naopak jsem za ně rád. Ale to co je a co není kvalitní hra je subjektivní.

    "Nebo spíš jeden ubožák, co píše do diskuse pod 20 různými nicky to samé". A toto je nejspíš tvoje paranoia.
  • aj to je nazor
    *7*
  • "Vyhoda" anonymni diskuse...
  • Já teda postavil všechno, dokonce i tu budovu která přidávala věže do mise obrany základny. Nějaká energie se nechala získat skenováním na mapě, další postavením elektrárny na exposed power coil (nebo tak nějak se jmenovalo to políčko) plus inženýři přidávali energii a kontakty(území jsem měl nakonec taky všechny) při přidělení do těch staveb, je ovšem pravda že inženýrů jsem měl většinu hry nedostatek a to jsem je bral většinou když byla ta možnost jako odměnu v misích...
  • http://www.metacritic.com/browse/games/genre/userscore/turn-based/pc?view=condensed

    zkus Dominions 4. Jen manuál má 300 stran a trvá asi 100 hodin, než do hry pronikneš :-)
  • Všiml jsem si zajímavého fenoménu, čím lepší hra vyjde, tim je na ni v diskuzích na games víc hatu, jako by existovala určitá skupina lidí, které sejří že vychází kvalitní hry. Nebo spíš jeden ubožák, co píše do diskuse pod 20 různými nicky to samé *7*
  • Dark Souls mezi tahovkami je UnderRail (je to tahové RPG). Minimálně u prvního X-Comu mi nepřišlo, že by ta hra byla obtížná nebo by vyžadovala nějakou zásadní taktiku či inteligenci při vytváření buildů vojáků. Obtížnost byla umělá pomocí mechanik jako časované mise, neustále se zvyšující počty emzáků a hlavně náhoda. Když člověk dobře trefil, tak vše bylo OK, když netrefil, tak quick load. Po každém quick loadu si musel znovu prohlédnout animace běžících vojáků a vyskakujících emzáků. A popravdě, tato umělá obtížnost založená na náhodě a časových limitech moc fun nebyla.
  • První Xcom z roku 2013 tuším? jsem dohrál několikrát...byla to pro mě odpočinková věc připomínající hry typu UFO:Enemy uknown, .....takže jsem se přirozeně těšíl in na Xcom 2. Dohrál jsem ho cca za týden, bylo to dobré, líbilo se mi to pojetí odboje. Bitvy a mise mi přišli v něčem lepší a v něčem horší než u jedničky. I když ta byla také pro mne super až když přišel datadisk - Within

    Na Xcom2 mi asi nejvíc vadil velice malý limit rozvoje základny, respektive míst na stavění "budov" lépe řečeno buňěk. Abycho mohl rozšiřovat svuj vliv a získavat území, musel jsem stavět vysílače a k tomu zase elektrarny. I když jsem obojí upgradoval co šlo (jak vysílače tak elektrarny) tak jsem stejně skoro nemohl postavit nic jiného než to. Jasně taktické centrum, a ještě něco k tomu ale psionickou laboratoř jsem prostě nepostavil, nebylo místo, a všechny území jsem také neměl. Nevím jak jinak se to mělo udělat?? tohle mi přišlo jako nesmysl který mi dost vadil. Jinak hra, dobrý.
  • To je v pohodě, užívej si to. A pozdravuj kámoše za to, že mají dobrý vkus na skutečně kvalitní hry...
  • Máš pravdu. Ospravedlňujem sa. Unáhlil som sa.
  • teda vlastně nemyslel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit