Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi jste nepochopil, jak funguje vláknová diskuze.

    Jeho příspěvek je reakce na první příspěvek ve vlákně (tj. ten který začíná "myslím, ...")
  • ať si někteří lidi stěžujou, jak chcou, tak faktem zůstává, že je to dobrá strategie.

    a jestli si nejste jistí, tak to nekupujte za plnou cenu. Počkejte až to trochu zlevní a ideálně nějakou % slevovou akci.
    Byla by škoda vyhodit 50éček za hru u které si nejste jistý. Ale tak za 20€ ta hra určitě potěší.
  • Po precitani "Když se mineš load" som sa v duchu zasmial, takto sa Xcom naozaj nehraje a nikdy nehral. Takto to hraju prave tie masy. Ten trigger pri objaveni nepriatela ale uz problem je, uz od Xcom 2012 pretrvava.
  • to jste ale neodpověděl na dotaz. Měl jste vyjmenovat aspoň 3 tahové strategie, které nepovažujete za odpad. Vyjmenoval jste akurát XCOM EU (Total War je takový hybrid).

    Jinak já vlastnost "pořád musíte pospíchat" nepovažuji za negativní vlastnost. Náhodou je to příjemná změna, která osvěžila hratelnost strategií.

    Vámi zmíněná série Total War je sice fajn, ale výzva je tam téměř nulová. (Už dávno nejsem žádný noob a) pravidelně se mi stávalo, že moji armádu prostě nikdo nedokázal porazit.
    Chápu, že máte jiné prefence a asi vás neomrzel pocit "absolutní moci, kde vás nikdo nedokáže ohrozit", ale já stres a uspěchanost XCOM 2 vítám jako příjemnou změnu.
  • vždyt jsem to taky tak myslel
  • podle nekterych si witcher ale titul nezasloužil a bylo to špatne rpg
  • rekl bych že ano, to co je takovy witcher mezi rpg to je xcom mezi tahovkami. proste kral
  • Bere za to peníze, musí umět snášet negativní zpětnou vazbu, i tu nespravedlivou. Tím chci říct, že v prvé řadě by si účty se čtenáři neměl vyřizovat vůbec, ale pokud už se neumí ovládnout, tak by to měl dělat mimo recenzi, která slouží k něčemu úplně jinému.
  • tak XCOM 2 bohužel trpí bugy, takže si to nezaslouží 10/10.
    Ale jakmile se situace uklidní po prvním patchi, tak by to mohl být kandidát na titul roku, ne?
  • Coffin.Corner
    V diskuzi kde je na jedné straně redaktor jdoucí s kůží na trh a na druhé straně banda anonymních hejtrů to taky není zrovna spravedlivý...
  • Lukáš sa neni schopný pozrieť na hru s odstupom ako recenzent a vidieť aj jej chyby. Proste sa do hry "zamiluje" a napíše takúto "zamilovanú" recenziu. Viď Skyrim, ktorému dal oslavnú desiatku.
  • Ocenil jsem zmínku o technickém stavu hry. Sice bagatelizující, ale je tam.

    Co nadzvedlo mě, je Lukášův zlozvyk vyřizovat si v recenzi účty s lidmi, se kterými nesouhlasí. Je to trapný, je to trapný... je to trapný. Jestli mu vadí, že někdo "kňučí", tak ať si to s ním vyřídí v diskusi a nezneužívá toho, že v recenzi se dotyčný nemůže bránit. Do recenze něco takového absolutně nepatří.
  • Jak se da lhat pozdravem?
  • Smejkal je amatér (v původním významu toho slova), ne recenzent.
  • výborná hra .. nic lepšího jsem dlouho nehrál ... jediné co mi trošku mrzelo .. že chybí roz
    šířená nastavení obtížnosti/hratelnosti a to že v late game mimozemšťani přestanou využívat systém krytí a používají útoky které ignorují krytí .. tak že ta nejzajímavější část gameplaye prostě zmizí .. dohráno na comander +ironman za 33 hodin
  • Už jsem si myslel, že jsem jediný, komu statickosť a otřesná AI v té hře vadí. Všude vládne obrovské nadšení, jaká je to vynikající strategie.
    K tomu co si napsal bych přidal ještě naváděné granáty, když Ti hra ukáže, jak se odrazí od okenní desky a přesně dopadne na označené místo se 100% přesností, zasáhne přesně označené území. Vojákovi zůstane jeden díl zdraví, ale své zranění snáší stoicky, bez následků. Jen na konci efektně ukáží, jak se plazí z nákladní rampy.
    Za starých časů bylo nutné aplikovat ještě stimulanty a léky proti bolesti, aby byla šance, že se dostane domů. Ale to se dnes už nenosí. Všechno to vyřídí Gremlin dron který, aby hra nebyla příliš těžká, poletuje bez ohrožení po mapě.
    Předchozí díl jsem dohrál jen abych to uzavřel. Teď už počkám, zda modery z toho dokážou dodatečně udělat nejen pěknou, ale i dobrou taktickou hru.
  • ja to bral jako povinnost, nehlede na recenze. je to vylepsena jednicka. vyplati .. nekdo psal, ze to koupi pozdeji za 15e. zalezi na tom, kolik ti plati ;) dnes se jsou lidi co maj kihovnu plnou a tyto veci ani neresi, jelikoz disponibilni prijem atd co te nebavilo na jednicce? nekdo si napr pochvaluje "opraveny" overwatch. tak opraveny .. kdo nechtel hrat na ten neopraveny tak nehral. tady je opraveny, hrac je nucen (pro dobro veci ci ne) hrat agresivneji, vyvarovat se (jak uz nekdo psal) aktivovani vice trojclenek (ci skupin nepratel) a zbavovat nepratel krytu, protoze pak RNG priznive. Flashbang for the win. atmosferu to ma, i fajn momenty, nektery vychytavky, ale zahrat a satecek.
  • Paklize neni tvym oblibenym recenzetem nekdo kdo premysli a pise jako Lukas Grygar, tak je treba si pro recenzi zajit jinam. Koneckoncu tohle neni jeho prvni text, tudiz urcitou predstavu o forme a obsahu by clovek co je na games od roku 2010 uz snad mit mohl.

    Sam druheho XCOM(a) hraju a s naprosto jasnym nazorem recenze se ten muj dovede ztotoznit. Paklize se ti neco podobneho stane opakovane—vioala(!) Nasel jsi recenzentske DNA proudici v zilach autora, ktery TOBE dovede poodhalit kvality nebo nekvality. Duvody proc s konkretnim kouskem cas travit, nebo netravit. Zdali koupit, nebo nekoupit.
  • otázka pro mě je toto: když jsem hrál jedničku (Enemy Within, opatchovanou, kompletní edici) a ta mne nějak zvlášť nebavila (7/10), bude mě bavit dvojka? Vyplatí se investovat nejen peníze, ale i ten čas? Popravdě se mi do toho nechce, protože videa z té hry vypadají velmi podobně jako jednička. Navíc letos vyjde tolik nových jiných her....
  • Parádní hra, po dlouhé době zas pár nocí beze spánku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší