Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem si původní UFO na Steamu, už jen z nostalgie. Občas mě to chytne a prostě tu kompaň dám. Jediný co na Steamu chybí je dos4gvm *1* (tak nějak se to jmenovalo).
    • *kampaň* *12*
  • Keyz
    Pro mně škoda,že to není strašidelné.Přece jen čekal bych zde nějaký strach.Ta stylizace grafická tomu na strašidelnosti nepomáhá.Asi u toho budu bavit a spát až potkám nějaký ufonský xicht.Raději bych se ale trochu bál.

    -"Vypínání a zapínání toho či onoho je dobrou připomínkou, že autoři nezapomněli, která platforma je domovskou nejenom pro UFO, ale i pro ně samotné. Přesto bych - zejména hráčům, které zlobí karpální tunel - upřímně doporučil právě ovládání na gamepadu"
    "Naneštěstí ale i proto, že sám se s myší, respektive její neposlušností, občas trochu potýka"

    To tedy zapomněli na "domovskou" platformu anebo domovská platforma jsou konzole.Jinak by to udělali bez problému tak aby to fungovalo skvěle na myši jako staré díly.
    • Strasidelne? Nic proti gustu,ale X-Com serie nikdy nebyla strasidelna. Ale vetou ze se na to skvele graficka stylizace hodi,tim jsi me dostal. Vazne si nedokazi predstavit koho by tahle komiksova stylizace dokazala vystrasit. *1*
      • Paulcz
        Pro mě strašidelná byla, může za to atmosféra a hudba. Pokud se tedy bavíme o původních X-COMech
        • Asi tak, ale to jsem byl notně mladší... *7*
      • " Ta stylizace grafická tomu na strašidelnosti nepomáhá." nauč sa čítať
        • No jo porad. Se hned nerozciluj *2*
  • Kmotrx
    Nekdo nakej novej postreh, jak se to hraje ? Jaky to ve skutecnosti je ? Stoji to za to nebo to je jen nuda ?
  • Podle me to nebude zadna slava´, ale lepsi AA titul dle vzoru UFO asi tezko nekdo udela ...
    Je to hloupe , remaky ktere maji potrebnou hloubku a moznosti stareho ufa vypadaji hrozne a ted tu bude jedno co bude vypadat dobre ale nebude mit ty moznosti...ale uvidime , treba to bude super:)
    • Hry už nikdy nebudú ako kedysi. Dnešná generácia postihnutá Facebookom a konzolami na to proste nemá bunky. A bude horšie *9*
  • ucho
    pěkně sepsaný dojmy, díky.
  • Tak jsme se skoro dočkali , nový grafický kabátek pro 19 let staré principy tu bude co by nevidět ...
    Asi většina čekala něco víc ( někdo o dost méně ), ale přesto je tohle jedna z mála her , kterou si asi koupíme za plnou cenu . Smát se nebo plakat ... svět se v kopr obrací, takže alespoň díky za to , že to bude tahovka (s nemilosrdnými realtime stopkami ).
  • Po dlouhe dobe jsem si na games precetl komplet cely clanek... A mam z nej radost. 2 uhly pohledu kvituji s povdekem. I kdyz se hra lisi, pro me je to must have uz jenom z nostalgie. Diky bohu po predchozim failu, ktery jenom ukradl jmeno znacce a nalezite jej zprznil!
    • Nesouhlasím. Jestli myslíš trilogii UFO od Altaru, tak ta zrála jako víno a byla s každým dílem lepší.
  • To někoho pořád ještě zajímá X-COM? Nebylo těch remaků a pokračovatelů už dost? *6*

    Pravda, bývala to výborná hra, hodně jsem se u toho vyblbnul, dokonce i ty český X-COMy byly celkem slušný. Jenže je to pořád v základu o tom samým, takovej syndrom Call of Duty! :) A podle dojmů ani tenhle díl nebude výjimkou, jen ten zbytečnej multiplayer je tam navíc. Od Xtýho UFO klonu bych už čekal nějaký výraznější vylepšení, ale bohužel, ani tentokrát. *13*

    Asi tomu dám šanci, mnohem zajímavější mi ovšem připadá to chystaný střílečkový UFO.
    • Jestli jsou vsechny ufa a jejich klony stejny, tak jsou stejny i vsechny fps a tps dohromady. Je to zanr, ktery ma sva pravidla, pro ktery je oblibeny. V ramci techto pravidel je variabilita na solidni urovni.
    • strileckovy ufo dojelo jeste nez vyjelo (je zruseny, pokud se nepletu)
      • *9*
    • EuroSamurai
      Mizerný remaky sou k ničemu.
  • Tak vypadá to hodně nadějně, kdyby tak vývojáři měli podobnej přístup k remaku i u Syndicate...
  • Grygar nikdy nehral UFO? Tak to je cim dal tim lepsi.
    • A co jako? Ja ho hraju obcas dodnes, a necitim se tim nijak lepsi oproti lidem, kteri ho nehrali.
      • Walldstein
        Svatá pravda..ikdyž já osobně se z celé série vracím pouze X-Com apocalypse, protože ten si mě koupil asi nejvíc..
        • Moje řeč. Apocalypse byla i pro mne nejlepší. Možná je to mým "camper" způsobem hraní, kdy jsem si připravil jednotky, spustil time a čekal... :)
          • Souhlas panove. Appocalypse aboslutne nej dil. Navic sprava jen jednoho mesta mi prisla mnohem zajimavejsi,nez saskovat na cele planete.
            • Hosi mylite se. :) Trojka byla nejhorsi, to uz nebylo klasicke UFO. Navic v priserne grafice. Jednicka nebo dvojka, ktera ale byla zase ponekud neprehledna. Takze jediny mozny vitez je vlastne puvodni XCOM.
    • janchor
      Hrál, ale ne v jeho časech.
      • Tak to mas stesti. Jinak by hrozilo propadnuti a opakovani celeho rocniku. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit